Zehirli Madenci & Gece Cadısı destesi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

18 Cevaplar

 1. Enes taha dedi ki:

  Bir sey soracagim bana 10. Arenaya cikmak icin p.e.k.k.a destesi lazim elektro ve gece cadili zehirde olabilir ama seviyesi dusuk

 2. as as dedi ki:

  tomruk yok bende, ne kullanayım yerine ok mu çarpma mı

 3. Dhmddh dedi ki:

  Gece cadısı yerine ne kullanabilirim ?

 4. Mustafa Kabak dedi ki:

  Hızlı desteleri pek sevmem ben daha çok golemli desteleri tercih ederim ama bu destenin oynaması zevkli zaten elektro büyücü kullanmayın da severim güzellik deste.

 5. Okan dedi ki:

  Yemin ederim 5 malubiyet 1 beraberlik

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Profil kodunu gönderir misin? Yaptığın son maçları ve karşına gelen desteleri görmek istiyorum. Belki desteyi daha iyi kullanma konusunda önerilerim olabilir.

 6. SadeceBiri dedi ki:

  Sadece binici,buz golemi,dart goblini kartım düşük diğer sıranlar 8-9 seviye enderler 6-7 seviye destansılar 2-4 seviyeye sahipler.Dediğim gibi amacım arena 10′ a çıkmak.Söylediğin gibi birkaç deste analiz edeceğim ve senin önerdiğin deste olursa da bakacağım,Bu arada başarılarının Devamını Beklerim.

 7. SadeceBiri dedi ki:

  Elimde efsanevi kart olarak gece cadısı ile madenci var,ama gece cadısı kullanımı zor bir kart.9 Seviyeyim ve bana beni arena 10’a çıkartacak bir deste lazım ve klon kartına da sahip değilim,Öneriniz nedir?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Elindeki en yüksek seviyeli kartları yazabilir misin? Sitede yer alan desteler sana yardımcı olabilir ama onlar işine yaramadıysa öneride bulunabilirim. Burada yer alan desteler analiz edilip paylaşıldığından çoğunun dezavantajı minimum seviyededir.

 8. TRClashRoyaleTR dedi ki:

  Paylaşımlarınız çok iyi.Başarılarınızın devamını dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir