YouTuber Mücadelesi rehberi

YouTuber Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 12 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle deste seçimi yaparken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 12 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

YouTuber mücadelesi etkinliğinde nasıl 12 galibiyet alabilirim?

YouTuber Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Bu etkinlikte kendine ait bir deste kullanamazsın. Oyunun sana sunduğu destelerden bir seçim yapmalısın.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirin

YouTuber Mücadelesi etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Kısaca özetlemek gerekirse, 2 galibiyet 10 ender kart, 4 galibiyet 2000 altın, 6 galibiyet 4000 altın ve 8 galibiyet 8000 altın, 10 galibiyet 1 adet dev sandık 12 galibiyet 1 adet efsanevi sandık kazandırmaktadır.

Bu etkinliğe ilk giriş ücretsiz olacaktır. Bu nedenle ne kazanırsam kazanç diye düşünebilirsiniz. Eğer herhangi bir galibiyet alamazsan 130 altın ve 2 sıradan kart sahibi olursun. Maksimum galibiyet alman durumunda yukarıdaki ödüllere ek olarak 2000 altın ve 100 sıradan kart kazanabilirsin.

Taktik 2: Erkenden oynayın

Bu mücadeleye ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Mücadelenin ilk zamanlarında herkes şansını denediği için işiniz daha kolay olacaktır. Eğer mücadeleyi son zamanlarda tamamlamaya çalışırsanız daha tecrübeli oyuncularla karşılaşmanız söz konusu olabilecektir.

Taktik 3: Grax’ın destesi

Bu deste ideal destelerden birisidir. Çok fazla eksiği yoktur. Savunma potansiyeli yüksek, saldırı potansiyeli iyidir. Bu desteyle pek çok kartı durdurabilirsin. Destenin en iyi yanı kartlarla çok iyi kombinasyonlar yapabilme fırsatınızın olmasıdır.

Taktik 4: Trapa’nın destesi

Bu destenin ideal bir deste olduğunu söyleyemem. Eksiklikleri çok fazladır. Savunma potansiyeli çok düşük, saldırı potansiyeli ise yüksektir. Destenin en iyi yanı ivme yakalandığında galibiyeti getirebilmesidir.

Taktik 5: June’un destesi

Bu deste ideal destelerden birisidir. Eksiği çok fazla yoktur. Savunma ve saldırı potansiyeli oldukça yüksektir. Bu destedeki kartlarla hemen hemen pek çok kartı durdurmak mümkündür. Bu mücadelede kullanılabilecek en iyi destelerden birisidir.

Taktik 6: kiokio’nun destesi

Bu deste ideal destelerden birisidir. Eksiklikleri olan bu deste herkes tarafından kullanılabilecek bir deste değildir. Destenin saldırı ve savunma potansiyeli oldukça yüksektir. Buna rağmen en iyi destelerden biri olarak nitelendirmem doğru olmayacaktır.

Taktik 7: Trymacs’ın destesi

Bu deste ideal sayılabilecek destelerden birisi değildir. Herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilecek niteliklere sahip değildir. Savunma potansiyeli yüksek ve saldırı potansiyeli iyidir. Bu desteyi kullanmak istiyorsan özellikle canı yüksek olan kartlara karşı dikkatli olmalısın.

Taktik 8: Godspeed’in destesi

Bu deste ideal sayılabilecek destelerden birisidir. Savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli yüksektir. Canı yüksek olan kartlara karşı sıkıntı yaşayacak olması en büyük eksiklikleri arasında yer almaktadır. Bu desteyi kullanmak istiyorsan özellikle bu duruma dikkat etmelisin.

Taktik 9: Flakes Power’ın destesi

Bu deste ideal desteler arasında yer almamaktadır. Savunma potansiyeli ortalama düzeyde ve saldırı potansiyeli oldukça iyidir. Desteyi kullanırken özellikle alan hasarı veren kartlara karşı dikkatli olmak gerekmektedir.

Taktik 10: Alvaro845’in destesi

Bu deste mücadeledeki en sorunlu destelerden birisidir. Savunma ve saldırı potansiyeli oldukça yüksektir. Desteyi kullanmak epey zordur ve eksiklikleri çok fazladır. Eğer kendine çok fazla güvenmiyorsan bu desteyi kullanmamalısın.

Taktik 11: Orange Juice’in destesi

Bu deste gerçek anlamda mücadeledeki en sorunlu destedir. Savunma potansiyeli ortalama ve saldırı potansiyeli yüksek olan bir destedir. Desteyi kullanmak çok kolay olmadığından bu desteyle oynarken özellikle kontrollü oyunun tercih edilmesi gerekmektedir.

Taktik 12: Clash with Ash’in destesi

Bu deste kullanılabilir seviyede olan destelerden birisidir. Savunma potansiyeli orta ve saldırı potansiyeli yüksektir. Özellikle kulübelerin olduğu desteler bu deste için büyük problem olabilmektedir. Bu desteyi kullanırken iksir yönetimine fazlasıyla dikkat etmek gerekmektedir.

Bu önerileri değerlendirerek YouTuber Mücadelesi etkinliğinden 12 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

You may also like...

4 Responses

  1. Dadash FHN dedi ki:

    Kullandigin desteni soylesen tavsiye yapa bilirim(veya oyun stilini)

    kendi gorusum tomruk

  2. ProALPX dedi ki:

    Abi ellerine sağlık güzel olmuş benim bir sorum olacaktı 40.000 altınım var sence hangi efsanevi kartı alayım (g. cadısı, k. hayaleti, kıvılcım,tomruk) cevaplarsan sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir