Yılbaşı Turnuvası desteleri: En iyi 10 deste (25-28 Aralık 2018)

yılbaşı turnuvası 2018 desteleri

Yılbaşı Turnuvası desteleri mi arıyorsun? En iyi destelerle olabildiğince fazla savaş kazan ve ödülleri topla.

Yılbaşı Turnuvası belirli kurallara sahip bir tür turnuvadır. Turnuva 3 gün sürer. Savaşlar iki kat iksirli savaş şeklinde gerçekleştirilir. Tüm oyuncuların seviyesi 10 olarak sabittir. Aşağıda en iyi Yılbaşı Turnuvası destelerini bulabilirsin.

1. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede hatalı iksir kullanan rakibe baskı kuran kartın, saldırı sıfırlayan kartın ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

2. Madenci destesi

Bu deste 2.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede ortalama hasar veren büyü kartının ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

3. Koçbaşı ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede saldırı sıfırlayan kartın olmadığını unutmamalısın.

4. Standart deste

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede oyun kazandıran kartın, ortalama hasar veren büyü kartının, hatalı iksir kullanan rakibe baskı uygulayan kartın ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

5. Golem destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede ortalama hasar veren büyü kartının ve saldırı sıfırlayan kartın olmadığını unutmamalısın.

6. P.E.K.K.A. ile Mezarlık destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli mükemmel seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede düşük hasar veren büyü kartının ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

7. P.E.K.K.A. ile Mezarlık destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kartın olduğunu unutmamalısın.

8. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kartın olduğunu unutmamalısın.

9. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede hava birliklerine yüksek hasar veren kartın, geriden kullanılarak saldırı planlanan kartın ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

10. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede saldırı sıfırlayan kartın olmadığını unutmamalısın.

Burada yer alan Yılbaşı Turnuvası desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

10 Responses

 1. Mammy dedi ki:

  #UJYC8P2G en uygun hangi deste gider seviyelere göre bide hangi kartlara yoğunlaşıyım geliştirmek için ileri seviyelere yönelik

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Son derece popüler olan aşağıdaki desteyi kullanabilirsin. Yükseltmeleri ona göre yapabilirsin.

   – Silahşor
   – Domuz Binicisi
   – Buz Ruhu
   – Buz Golemi
   – İskeletler
   – Top
   – Alev Topu
   – Çarpma

 2. Mammy dedi ki:

  Kartlarımın seviyesine göre deste önerirmisiniz en iyi ne gider ? #UJGVGLL

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki desteyi kullanabilirsin.

   – Dev
   – Silahşor
   – Cadı
   – Mini P.E.K.K.A.
   – Tesla
   – Alev Topu
   – Tomruk
   – Çarpma

   • Mammy dedi ki:

    Kart seviyelerime göre mi önerdiniz ? Daha yüksek lvl kartlar var efsanevi falan ?

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Öneriler kart seviyesine göre. Elinde daha yüksek kartların olması maalesef pek bir şeyi değiştirmiyor çünkü onları diğer kartlarla bir araya getirmek oldukça zor. En ideali bu şekilde diyebilirim.

 3. XXMEHMETX2 dedi ki:

  pekka destesi önerirmisin 4100 kupayım içinde cellatda olsun o 11 olmak üzere #80220V88P

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Zor karar çünkü elindeki diğer kartların seviyeleri biraz düşük. Aşağıdaki desteyle şansını denemelisin.

   – P.E.K.K.A.
   – Madenci
   – Cellat
   – Goblin Çetesi
   – Haydut
   – Yarasalar
   – Zehir
   – Çarpma

   • XXMEHMETX2 dedi ki:

    peki şu an kullandığım 2.9 deste nasıl
    -oduncu
    -gizli tesla
    -haydut
    -çarpma
    -ateş ruhu
    -buz ruhu
    -şövalye
    -cehennem ejderi

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Bu deste ile uzun süre savunma yapabilirsin ama saldırı gücü çok zayıf. Nasıl oyun kazanmaya çalışacağını anlamadım maalesef. Şövalye yerine Domuz Binicisi alabilir ve bu eksiği kapatabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir