Yeni Ay Yılı Mücadelesi rehberi

Yeni Ay Yılı Mücadelesi etkinliğinde maksimum galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda maksimum galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle deste seçimi yaparken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten maksimum galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Yeni Ay Yılı Mücadelesi etkinliğinde nasıl maksimum galibiyet alabilirim?

Yeni Ay Yılı Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Bu etkinlikte kendine ait bir deste kullanabilirsin. Bu etkinliğin kısa süreliğine gerçekleştirildiğini aklından çıkartmamalı ve olabildiğince kısa sürede ödül kazanmak için mücadele katılmalısın.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirin

Yeni Ay Yılı Mücadelesi etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Kısaca özetlemek gerekirse, mücadelenin 1. aşamasında 4 taç ödülü 250 altın, 7 taç ödülü galibiyet 500 altın ve 10 taç ödülü 1000 altın kazandırmaktadır. Mücadelenin 2. aşamasında 2 galibiyet 1000 altın, 4 galibiyet 2018 altın ve 6 galibiyet 3 destansı kart kazandırmaktır. Mücadelenin 3. aşamasında 3 galibiyet 3000 altın, 6 galibiyet Büyülü Sandık ve 9 galibiyet Efsanevi Sandık kazandırmaktır.

Bu etkinliğe ilk giriş ücretsiz olacaktır. Bu nedenle ne kazanırsam kazanç diye düşünebilirsin. Eğer 2. aşamada herhangi bir galibiyet alamazsan 130 altın ve 2 sıradan kart sahibi olursun. 2. aşamada maksimum galibiyet alman durumunda yukarıdaki ödüllere ek olarak 600 altın ve 25 kart kazanabilirsin. Eğer 3. aşamada herhangi bir galibiyet alamazsan 700 altın ve 10 sıradan kart sahibi olursun. 3. aşamada maksimum galibiyet alman durumunda yukarıdaki ödüllere ek olarak 6000 altın ve 300 kart kazanabilirsin.

Taktik 2: Erkenden oynayın

Bu mücadeleye ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Mücadelenin ilk zamanlarında herkes şansını denediği için işiniz daha kolay olacaktır. Eğer mücadeleyi son zamanlarda tamamlamaya çalışırsanız daha tecrübeli oyuncularla karşılaşmanız söz konusu olabilecektir.

Taktik 3: İlk aşama sıradan oyun

Bu mücadele çeşitli aşamalara ayrılmaktadır ve her aşamanın kuralları farklıdır. İlk aşama sıradan oyun olacağından burada dilediğin tarzda deste kullanabilirsin. Tek yapman gereken sınır olmadan gerekli miktarda taç toplamaktır.

Taktik 4: İkinci aşama 2 kat iksir oyunu

Bu mücadelenin ikinci aşamasında kural değişir. Artık oyunu iki katı iksir mücadelesi gibi oynarsın ve kullanacağın destenin buna uygun olması gerekir. Deste seçerken zorlanıyorsan kullanabileceğin bazı destelere aşağıdan ulaşabilirsin.

Taktik 5: Üçüncü aşama artışlı oyun

Bu mücadelenin üçüncü aşamasında kural tekrar değişir. Artık oyunu artışlı mücadele gibi oynarsın ve kullanacağın destenin buna uygun olması gerekir. Deste seçerken zorlanıyorsan kullanacağın bazı destelere aşağıdan ulaşabilirsin.

Taktik 6: Sabırlı ve güvenli oyunu tercih edin

Her ne olursa olsun sabırlı ve güvenli oynamaya çalışmalısın. Bu her zaman işine yarayacak bir stratejidir çünkü oyunu kazanmanı sağlayabilecek taktiklerden birisidir. Her zaman savunmada pozitif iksir takası yapmaya çalışmalısın. Bunu başarırsan oyunu kazanmaya yakın taraf sen olabilirsin.

Bu önerileri değerlendirerek Yeni Ay Yılı Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir