Yarasalar Çekilişli Mücadelesi taktikleri

Yarasalar Çekilişli Mücadelesi kapsamında 12 galibiyet almaya ne dersin? Biliyorum bu çok kolay bir hedef değil ama doğru oynarsan, doğru kartları seçersen bunu başarabilirsin. Burada seninle paylaşacağım bilgilerin ardından bunu başarabilecek noktaya gelebilirsin.

Bu mücadele gerçekten kolay değil ve belki tek bir galibiyet dahi alma şansına sahip olamayabilirsin. Burada sunduğum taktikleri kullanarak belki 12 galibiyet dahi alabilirsin. Her ne olursa olsun hiçbir şey bilmeden ve öğrenmeden bu mücadeleye başlamak doğru değildir. Umarım aşağıdaki bilgiler sana bu mücadeleden istediğin kadar galibiyet almana yardımcı olabilir.

Yarasalar Çekilişli Mücadelesi etkinliğinde nasıl 12 galibiyet alabilirim?

Burada yer alan önerilerin her birisi sana Yarasalar Çekilişi Mücadelesi kapsamında katkı sağlayacaktır. Belki bazı taktikleri uygulama fırsatı dahi bulamayabilirsin ama yeri gelir maçı kurtaracak taktiği bildiğin için kendini çok şanslı hissedebilirsin. Bu tür mücadelelerde yapman gereken olabildiğince sabırlı davranmak ve seçilen kartlara dikkat ederek oyunun gidişatını okumaktır.

Bu mücadelede ödüllerim neler olacak?

Bu mücadele kapsamında ödüllerinin neler olduğunu merak ediyor olabilirsin. Oyuna girdiğinde bunların hepsini görebilirsin ama ben yine de seni bilgilendirmek istedim. 3 galibiyet aldığında galibiyetlerden gelen altın ve kartlara ek olarak 2,500 altın kazanırsın. 6 galibiyet aldığında galibiyetlerden gelen altın ve kartlara ek olarak 5,000 altın kazanırsın. 8 galibiyet aldığında ise ilk Yarasalar ödülünü, 50 adet Yarasalar kartını kazanmış olursun. 10 galibiyet aldığında bulunduğun arena seviyesine ait 1 adet Dev Sandık kazanırsın. Son olarak 12 galibiyet aldığında ise 500 adet Yarasalar kazanmayı başarabilirsin.

En önemli kartlar oyun kazandıracak kartlar mı?

Bu sorunun cevabı kesinlikle evet. Kart seçimlerinde muhakkak oyun kazandıracak kartlara ağırlık vermelisin. Çekilişli mücadeleler kapsamında ön plana çıkan kartları bilirsen bu konuda işini kolaylaştırmış olursun. Sana önerim fırsatını bulduğun zaman Dev, Domuz Binicisi, Goblin Fıçısı ve Mezarlık kartlarından en az birisi seçmeye çalışmalısın.

İki kart arasında seçim yaparken neye dikkat etmeliyim?

Bu soru fazlasıyla önemli çünkü pek çok oyuncu burada hata yaptığı için maçları kaybetmektedir. İki karttan birisini seçerken mutlaka kartların birbirlerine karşı durumlarını gözden geçirmelisin. Örneğin oyun sana Minyon Sürüsü ile Oklar arasında bir tercih yap dediyse tercihin Oklar olmalıdır. Örneğin oyun sana Elit Barbarlar ile Barbarlar arasında bir tercih yap dediyse tercihin Barbarlar olmalıdır.

Rakibe verdiğim kartların hepsi değersiz mi?

Kart seçimi yaparken rakibe verdiğin kartların hepsinin değersiz olduğunu düşünmemelisin. Bunun nedeni onları takip etmek zorunda olmandır. Örneğin rakibe ilk tur Dev vermişsen ve üçüncü turda Mezarlık kartı ile başka bir kart arasında seçim yapmak zorunda kalırsan Mezarlık kartını rakibe bırakmamalısın. Kendi kendine oyunu kaybeden kişi olmak istemiyorsan mutlaka rakibe bıraktığın kartları takip etmelisin.

Karşı koyulması güç kartlar konusunda neler önerirsin?

Bence fazlasıyla güzel bir soru çünkü bu tür özel mücadelelerde bazı kartlara karşı koyabilmek güçtür. Önceden kartları seçemeyecek olmandan ötürü sadece belirli kartlarla etkisiz bırakabilen kartların avantajları çok büyüktür. Goblin Fıçısı, Kıvılcım, Balon, Felaket Kulesi, Elit Barbarlar, Prenses, Mezarlık ve Cehennem Ejderhası bu kartlardan bazılarıdır.

Büyü kartı olmadan başarılı olabilir miyim?

Bu soruyu oyuncular sık sık sorduğu için eklemek doğru diye düşündüm. Bu tür özel mücadelelerde büyü kartı olmadan başarılı olabilmek pek mümkün değildir. Alev Topu, Zehir, Yıldırım veya Roket gibi kartlarla karşılaştığında onlardan en az 1 tanesi kullanacağın desteye dahil etmelisin. Yoksa oyunu oynarken rakibin saldırılarını kontrol etmekte epey zorluk yaşayabilirsin.

Bu taktikleri göz önünde bulundurarak Yarasalar Çekilişli Mücadelesi etkinliğinden 12 galibiyet almayı başarabilirsin. Bu mücadele kapsamında başarılı olman demek yani 12 galibiyet alman demek, doğrudan 8. seviye Yarasalar kartına sahip olman demektir. Buradaki önerileri dikkate alarak her geçen gün daha başarılı oyunlar çıkarabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

Görsel Kaynağı: Chiet Pat

8 Comments

 1. Sanberk
  • Sanberk
   • Kaan Karadeniz
  • Kaan Karadeniz
 2. Sanberk
  • Kaan Karadeniz
 3. Batuhan
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh