Yaban Domuzu Binicisi Mücadelesi taktikleri

You may also like...

12 Responses

 1. SKG dedi ki:

  Abi kullanisli olubda az kullanilan kartlarla ilgili sayfa yaparmisin(azeriyimde cok profosyonel deyilim turkce konusmada)

 2. SKG dedi ki:

  Pekka destem var nasil?pekka k.prens,buyucu,alev topu,mezar tasi,carpma,iskelet ordusu miynonlar

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Güzel deste ama rakip buradaki kombinasyonu uygulama konusunda sana fırsat tanımayabilir. Bu kombinasyonu yapabilmek için rakibin saldırmasını bekleyip onu P.E.K.K.A. ile karşılamalı ardından karşı saldırıya geçmelisin.

 3. SKG dedi ki:

  Abi pekka buz g. Sordu buz g. aldim adam k.prens vardi pekka kara prens kombosu yapti hic bisey yapamadim sanirim en buyuk hatam pekkani secmememdi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Elindeki diğer kartları bilmeden buna bir yorum yapmam doğru olmaz ama bu kombinasyonu yapma fırsatı tanımaman lazımdı. Alan savunması ile P.E.K.K.A. bir araya geldiği zaman neredeyse durdurulamaz.

  • Mehmet dedi ki:

   Pekka ve kara prens kombosunu engellemek için felaket kulesini koy ,felaket kulesinin menziline girdiklerinde iskelet ordusu at.Felaket kulesi pekkayı hedef alırsa kara prens iskelet ordusunu yok ederken pekka birkaç saniyede ölmüş oluyor..Eğer kara prensi hedef alırsa kara prens orduyu yok ederken ölür..Pekka tek başına kaldığında sende pekka gönder.(en azından bende işe yarıyor bu )

 4. Tuna dedi ki:

  Teşekkürler bunu sayesinde mücadeleyi kaybetmeden bitirdim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir