X-Yayı desteleri: En iyi 11 deste (Aralık 2018)

X-Yayı desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin kuşatma uzmanı en iyi X-Yayı destelerini incelemek ister misin?

X-Yayı kuşatma saldırıları ile sonuç alınabilen ilgi çekici bir karttır. Aşağıda en güçlü X-Yayı destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. X-Yayı destesi

Bu deste 2.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede tehdit oluşturabilecek yeterli miktarda kartın olmadığını unutmamalısın.

2. X-Yayı destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli mükemmel seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede tehdit oluşturabilecek yeterli miktarda kartın olmadığını unutmamalısın.

3. X-Yayı destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise ortalama düzeydedir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

4. Roket ile X-Yayı destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket ve X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır.

5. X-Yayı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece büyü ve bina kartları vardır. Saldırı yaparken X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise oldukça zayıftır. Deste birlik kartı, düşük maliyetli büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılabilen döng kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

6. X-Yayı destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise ortalama düzeydedir. Destede rakibe zorluk çıkarabilecek kart ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

7. Koçbaşı ile X-Yayı destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Koçbaşı ve X-Yayı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise ortalama düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

8. X-Yayı destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise ortalama düzeydedir. Destede hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur ve destenin ortalama iksir maliyeti oldukça yüksektir.

9. Roket ile X-Yayı destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı ve Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise ortalama düzeydedir. Destede oyunda ihtiyaç duyulabilecek her türlü kart vardır.

10. X-Yayı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise ortalama düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

11. X-Yayı destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise iyi seviyededir. Destede düşük maliyetli büyü kartı, hızlı kullanılabilen döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur ve destenin ortalama iksir maliyeti oldukça yüksektir.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

30 Responses

 1. emre dedi ki:

  2.9 luk x yayı destesinde neden şövalye ya da valkür yerine buz golemi kullanılıyor. bunda ki mantık sırf hızlı olması mı destenin.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Tamamen hızlı bir şekilde döngü gerçekleştirmek için o tercih ediliyor. Başka bir olayı yok yani. Elbette Şövalye veya Valkür tercih edebilirsin ama aynı şekilde hızlı döngü gerçekleştirmen zorlaşır.

 2. Clash Sever dedi ki:

  12.Arena Da Kaldım. (3801 -3850) Deste önerebilirmisiniz?

 3. kaan apaydin dedi ki:

  buz golemi haydut kara prens iksir toplayıcı üç silahşör yarasalar goblin çetesi

 4. Mert dedi ki:

  Merhaba sizinle kendime ait olan bir döngü destemi paylaşmak istiyorum binici buz ruhu goblin ficisi goblin cetesi cehennem ejderi haydut madenci carpma gayet ise yarar bir deste

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Döngü olarak iyi görünüyor ama ciddi eksiklikleri olan bir deste. Rakibin elinde çok fazla ender kart varsa onları durdurma konusunda ciddi problem yaşarsın. Sadece döngü olduğu için yani rakibi hazırlıksız yakaladığında işe yarar bir deste. Savunma yapmak bile zor. Herkese önermem bu desteyi ama kullanabiliyorsan kullanmaya devam etmelisin.

 5. Gökay dedi ki:

  9.arenadan 10.arenaya cikmak icin bir deste varmi efso kartlarim bunlar

  Elektro 2
  Prenses 2
  Mega sovalye 1
  Tomruk 1
  Madenci 1
  Buz buyucusu 1
  Mezarlik 1
  Lav tazisi 1

  2900 larda yazin sonra

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Oyuncu kodunu yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.

   • Rıdvan dedi ki:

    Kardeşim ben meşhur x yayı tesla destesibi kullanıyorum 6 lvl alev topu 6 lvl buz golemi 1 lvl tomruk 9 lvl okçular 5 lvl x yayı 12 lvl tesla 9 lvl buz ruhu 9 lvl iskeletler ile 3963 kupaya kadar çıktım. Şimdi alev topunu 7 yaptım buz golemini 7 yaptım buz ruhunu 7 yaptım ve 4049 kupaya çıktım sizce ben iyi bir oyuncu muyum?

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Deste ne kadar iyi olursa olsun oyun konusunda belirli bir seviyeyi aşmışsın demektir. Kartları yükseltirken doğru kartları yükseltmeye özen gösterirsen bu desteyle çok daha iyi yerlere gelebilirsin.

 6. TheEND dedi ki:

  Abi cehennem ejderham 1 seviye ve bende 1.mücadelecideyim hemen ölüyo onun yerine ne alıyım

  • TheEND dedi ki:

   Abi bide alev topum düsuk onun yerine yildırim alip cehennem ejderhasi yerine yarasalar alsam mantıklı olur mu

   • Kaan Karadeniz dedi ki:

    Bu karma değişikliği yapıp desteyi kullanabilirsin. Destenin yapısında çok büyük değişiklik olmayacaktır. Keyifli oyunlar.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Cehennem Ejderhası yerine Felaket Kulesi alabilirsin ama döngüyü gerçekleştirme konusunda sorun çıkarabilir.

   • TheEND dedi ki:

    Cehennem ejderhasi uerine tesla alsam? Bide alev topu yerine yıldırim roket mi ok gibi baska bi büyü mu yoksa büyü görevi gören baska bi kart mi

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Bir diğer yorumunun cevabına bakmalısın. Orada ne yapman gerektiğini söylediğimi hatırlıyorum.

 7. Kadir dedi ki:

  Yav bi yenemedim bu destelerle sen iyi bi atıcı destesi yapsana

 8. ProALPX dedi ki:

  Merhabalar abi senden deste önerisi istiyorum birkaç kartımı yükselttim link verırsen daha iyi olur 🙂 #2UVQ8GPV0

 9. mehmet dedi ki:

  Abi tomruk ve korumalar yerine ne alabilirim ACABA

 10. mavi dev dedi ki:

  hocam bu desteye oduncu sıkıştıra bilirmiyiz?

 11. Hyunelf dedi ki:

  Merhaba büyücü, buz büyücüsü, xyayı, cehennem ejderhası, minyon sürüsü, iskelet ordusu, dalkavuk. Tomruk ve buz golemi yok. Sizce nasıl?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Eksik olan kart yerine Çarpma koydum. Bu haliyle deste kullanılabilir seviyede. Saldırı yönü biraz güçsüz görünüyor ama savunma ve karşı saldırı açısından sıkıntı yaşamazsın. Tek yapman gereken rakibin elindeki desteye göre hamlelerini en iyi şekilde gerçekleştirmektir.

 12. buraksenler dedi ki:

  hocam buz büyücüsü yerine başka bir şey olur mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir