X-Yayı desteleri: En iyi 10 deste (Kasım 2018)

X-Yayı desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin kuşatma uzmanı en iyi X-Yayı destelerini incelemek ister misin?

X-Yayı kuşatma saldırıları ile sonuç alınabilen ilgi çekici bir karttır. Aşağıda en güçlü X-Yayı destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. X-Yayı destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise ortalama düzeydedir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

2. Roket ile X-Yayı destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket ve X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır.

3. X-Yayı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece büyü ve bina kartları vardır. Saldırı yaparken X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise oldukça zayıftır. Deste birlik kartı, düşük maliyetli büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılabilen döng kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

4. X-Yayı destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise ortalama düzeydedir. Destede rakibe zorluk çıkarabilecek kart ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

5. Koçbaşı ile X-Yayı destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Koçbaşı ve X-Yayı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise ortalama düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

6. X-Yayı destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise ortalama düzeydedir. Destede hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur ve destenin ortalama iksir maliyeti oldukça yüksektir.

7. Roket ile X-Yayı destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı ve Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise ortalama düzeydedir. Destede oyunda ihtiyaç duyulabilecek her türlü kart vardır.

8. X-Yayı destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise ortalama düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

9. X-Yayı destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise iyi seviyededir. Destede düşük maliyetli büyü kartı, hızlı kullanılabilen döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur ve destenin ortalama iksir maliyeti oldukça yüksektir.

10. Roket ile X-Yayı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket ve X-Yayı kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise ortalamanın altında seviyelerdedir. Destede düşük maliyetli büyü kartı yoktur.

Ekim ayının en iyi X-Yayı desteleri

Aşağıdaki üç deste Ekim ayında kullanılan en iyi Kraliyet Devi destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. X-Yayı destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. X-Yayı destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. X-Yayı destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Eylül ayının en iyi X-Yayı desteleri

Aşağıdaki üç deste Eylül ayında kullanılan en iyi X-Yayı destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Roket ile X-Yayı destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. X-Yayı destesi

Bu deste 2.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. X-Yayı destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Ağustos ayının en iyi X-Yayı desteleri

Aşağıdaki üç deste Ağustos ayında kullanılan en iyi X-Yayı destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. X-Yayı destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. X-Yayı destesi

Bu deste 2.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. P.E.K.K.A. ile X-Yayı destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede sürü halinde olan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

28 Comments

 1. Clash Sever
  • Kaan Karadeniz
 2. kaan apaydin
  • Kaan Karadeniz
 3. Mert
  • Kaan Karadeniz
  • Kaan Karadeniz
   • Rıdvan
    • Kaan Karadeniz
 4. TheEND
  • TheEND
   • Kaan Karadeniz
  • Kaan Karadeniz
   • TheEND
    • Kaan Karadeniz
 5. Kadir
 6. ProALPX
  • Kaan Karadeniz
 7. mehmet
  • Kaan Karadeniz
 8. mavi dev
  • Kaan Karadeniz
 9. Hyunelf
  • Kaan Karadeniz
 10. buraksenler
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh