X-Yayı desteleri: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

X-Yayı desteleri mi arıyorsun? Kuşatma saldırılarıyla maç kazanabileceğin en iyi X-Yayı destesini bulmaya ne dersin?

Aşağıda en iyi X-Yayı destelerini bulabilirsin. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin. Örneğin, 4000 kupada yer alıyorsan doğrudan 5200 kupaya ulaştıran desteyi değil 4300 veya 4600 kupaya ulaştıran desteyi tercih etmelisin.

1. Roket ile X-Yayı destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. X-Yayı destesi

Bu deste 2.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. X-Yayı destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. X-Yayı destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. X-Yayı destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. X-Yayı destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. Goblin Fıçısı ile X-Yayı destesi

Bu deste 4.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Balon ile X-Yayı destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Kraliyet Devi ile X-Yayı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. X-Yayı destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

X-Yayı desteleri - Ağustos 2018

Aşağıdaki menüden faydalanarak Ağustos ayının en iyi X-Yayı destelerine ulaşabilirsin. Bu desteler hala kullanışlıdır. Ancak tamamen işe yarar olmaları konusunda bir garanti veremem. Kullanıp kullanmama kararı tamamen sana aittir.

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 2.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede sürü halinde olan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

avcı

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

avcı

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede sürü halinde olan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede sürü halinde olan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede sürü halinde olan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği ve sürü halinde olan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Hemen en iyi desteleri bulun

Diğer kartlar için hazırlanmış en iyi desteleri bulmak için aşağıdaki butonlardan faydalanabilirsin. Butonlar kartların kalitesine göre renklendirilmiş ve iksir bedeline göre sıralanmıştır. Burada sadece oyun kazandırma becerisine sahip kartların olduğunu unutmamalısın.

Burada yer alan X-Yayı desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak X-Yayı için daha farklı deste önerileri isteyebilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

28 Cevaplar

 1. Clash Sever dedi ki:

  12.Arena Da Kaldım. (3801 -3850) Deste önerebilirmisiniz?

 2. kaan apaydin dedi ki:

  buz golemi haydut kara prens iksir toplayıcı üç silahşör yarasalar goblin çetesi

 3. Mert dedi ki:

  Merhaba sizinle kendime ait olan bir döngü destemi paylaşmak istiyorum binici buz ruhu goblin ficisi goblin cetesi cehennem ejderi haydut madenci carpma gayet ise yarar bir deste

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Döngü olarak iyi görünüyor ama ciddi eksiklikleri olan bir deste. Rakibin elinde çok fazla ender kart varsa onları durdurma konusunda ciddi problem yaşarsın. Sadece döngü olduğu için yani rakibi hazırlıksız yakaladığında işe yarar bir deste. Savunma yapmak bile zor. Herkese önermem bu desteyi ama kullanabiliyorsan kullanmaya devam etmelisin.

 4. Gökay dedi ki:

  9.arenadan 10.arenaya cikmak icin bir deste varmi efso kartlarim bunlar

  Elektro 2
  Prenses 2
  Mega sovalye 1
  Tomruk 1
  Madenci 1
  Buz buyucusu 1
  Mezarlik 1
  Lav tazisi 1

  2900 larda yazin sonra

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Oyuncu kodunu yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.

   • Rıdvan dedi ki:

    Kardeşim ben meşhur x yayı tesla destesibi kullanıyorum 6 lvl alev topu 6 lvl buz golemi 1 lvl tomruk 9 lvl okçular 5 lvl x yayı 12 lvl tesla 9 lvl buz ruhu 9 lvl iskeletler ile 3963 kupaya kadar çıktım. Şimdi alev topunu 7 yaptım buz golemini 7 yaptım buz ruhunu 7 yaptım ve 4049 kupaya çıktım sizce ben iyi bir oyuncu muyum?

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Deste ne kadar iyi olursa olsun oyun konusunda belirli bir seviyeyi aşmışsın demektir. Kartları yükseltirken doğru kartları yükseltmeye özen gösterirsen bu desteyle çok daha iyi yerlere gelebilirsin.

 5. TheEND dedi ki:

  Abi cehennem ejderham 1 seviye ve bende 1.mücadelecideyim hemen ölüyo onun yerine ne alıyım

  • TheEND dedi ki:

   Abi bide alev topum düsuk onun yerine yildırim alip cehennem ejderhasi yerine yarasalar alsam mantıklı olur mu

   • Kaan Karadeniz dedi ki:

    Bu karma değişikliği yapıp desteyi kullanabilirsin. Destenin yapısında çok büyük değişiklik olmayacaktır. Keyifli oyunlar.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Cehennem Ejderhası yerine Felaket Kulesi alabilirsin ama döngüyü gerçekleştirme konusunda sorun çıkarabilir.

   • TheEND dedi ki:

    Cehennem ejderhasi uerine tesla alsam? Bide alev topu yerine yıldırim roket mi ok gibi baska bi büyü mu yoksa büyü görevi gören baska bi kart mi

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Bir diğer yorumunun cevabına bakmalısın. Orada ne yapman gerektiğini söylediğimi hatırlıyorum.

 6. Kadir dedi ki:

  Yav bi yenemedim bu destelerle sen iyi bi atıcı destesi yapsana

 7. ProALPX dedi ki:

  Merhabalar abi senden deste önerisi istiyorum birkaç kartımı yükselttim link verırsen daha iyi olur 🙂 #2UVQ8GPV0

 8. mehmet dedi ki:

  Abi tomruk ve korumalar yerine ne alabilirim ACABA

 9. mavi dev dedi ki:

  hocam bu desteye oduncu sıkıştıra bilirmiyiz?

 10. Hyunelf dedi ki:

  Merhaba büyücü, buz büyücüsü, xyayı, cehennem ejderhası, minyon sürüsü, iskelet ordusu, dalkavuk. Tomruk ve buz golemi yok. Sizce nasıl?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Eksik olan kart yerine Çarpma koydum. Bu haliyle deste kullanılabilir seviyede. Saldırı yönü biraz güçsüz görünüyor ama savunma ve karşı saldırı açısından sıkıntı yaşamazsın. Tek yapman gereken rakibin elindeki desteye göre hamlelerini en iyi şekilde gerçekleştirmektir.

 11. buraksenler dedi ki:

  hocam buz büyücüsü yerine başka bir şey olur mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir