Ücretsiz Sandık’tan nasıl efsanevi kart düşürebilirim?

Ücretsiz efsanevi kart sahibi olmaya hazır ol. Evet, yanlış duymadın artık senin de bir efsanevi kartın olacak. Son zamanlarda birçok oyuncudan aynı soruları alıyoruz ve artık bu konuda araştırmalarımızı yazıya dökme vaktinin geldiğine inanıyoruz. Başlamaya hazır mısın?

Bu yöntem uygulanması kolay olan ama dikkat gerektiren bir yöntemdir. Adımlardan birisini bile yanlış yaparsanız yöntemin işe yarama ihtimali bulunmamaktadır. Belki şansınıza yanlış yapmış olsanız bile size efsanevi kart çıkabilir ama başlamadan önce adımları eksiksiz takip etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Ücretsiz Sandıktan Efsanevi Kart Düşürme

1. Adım: Büyülü Sandık düşürene kadar oynamaya devam edin. Büyülü Sandık düştükten sonra hemen açmayın, bunun yerine diğer sandık alanlarında yer alan sandıkları temizleyin ve aynı zamanda ücretsiz sandıkları açın.

2. Adım: Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra Büyülü Sandık için açma girişimini başlatabilirsiniz. Büyülü Sandık açılana kadar Ücretsiz Sandık dahil olmak üzere herhangi bir sandık açmayın. Büyülü Sandık süresi dolduktan sonra onu açın ve içerisinden çıkan kartların keyfini çıkarın ama yine Ücretsiz Sandıklara dokunmayın.

3. Adım: Ardı ardına 11 adet Gümüş Sandık açın ve Ücretsiz Sandık dahil olmak üzere herhangi bir sandığa kesinlikle dokunmayın. Burası çok önemli, eğer sıralamayı bozarsanız uyguladığınız yöntem işinize yaramayabilir. Sadece oyunları kazanın ve belirtilen rakamda Gümüş Sandık açın.

4. Adım: Ardı ardına 2 adet Altın Sandık açın ve Ücretsiz Sandık dahil olmak üzere herhangi bir sandığa kesinlikle dokunmayın. Altın Sandıkların ardı ardına açılması gerektiğini unutmayın. Açılma işlemini gerçekleştirin ve zamanın dolmasını bekleyin.

5. Adım: Son Altın Sandığı açtıktan sonra 24 saat boyunca oyuna girmeyin, oyuna girseniz bile herhangi bir sandık açılımı, savaş katılımı, dostluk savaşı, turnuva savaşı, klan bağışı veya mağazadan bir şey satın alma işlemi gerçekleştirmeyin. 24 saat boyunca hesabı hareketsiz bırakın.

6. Adım: Ardı ardına 2 adet Ücretsiz Sandık açın. Zaten şimdiye kadar bu sandıklar kenarda birikmiş olacağından kısa sürede bu işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Ücretsiz Sandık açılımını gerçekleştirdikten sonra bir sonraki adıma geçiş yapın. Sıkın dişinizi efsanevi karta çok az kaldı…

7. Adım: Savaşmaya başlayın ve Gümüş Sandık düşürmeye çalışın. Gümüş Sandık düşükten sonra onu açın ve bekleyin. Bu süre zarfında herhangi bir işlem yapmayın. Sadece Gümüş Sandık için belirtilen açılma süresinin dolmasını bekleyin.

8. Adım: Buraya kadar her şeyi eksiksiz yerine getirmişseniz 1 adet Ücretsiz Sandık açın ve… Efsanevi Kart! Evet, açmış olduğunuz Ücretsiz Sandık içerisinden Efsanevi Kart çıktığını göreceksiniz. Bunun ne olacağını bilemem belki hiç sevmediğiniz bir kart olabilir ama kesinlikle şansınızı kıracaksınız.

Son uyarıları yapalım ve artık denemeye başlayın. Elde ettiğiniz sandıkların tamamı aynı arenadan olmalıdır. Yani arena düşerseniz veya arena çıkarsanız bu yöntemin işe yarama olasılığı bulunmamaktadır. Sandıkları Taş ile açtığınız zaman bu yöntem işe yaramamaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

533 Cevaplar

 1. Mehmet dedi ki:

  Abi ücretsiz sandığı hızlıca açıyodum bi bakdim madenci çıkmış taktik maktik yok

 2. Yusuf dedi ki:

  abi bunlar hala geçerlimi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef hayır. Bu taktik artık işe yaramıyor ama çok fazla yorum olduğu için yazıyı kaldıramıyorum.

 3. muhammet dedi ki:

  abi sen bunu nerden buldun ki bu yöntemi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu yöntem artık geçersiz çünkü oyundaki ücretsiz sandıklar eskisi gibi değiller. Önceden epey bilinen bir yöntemdi. Oyunun algoritmasıyla ilgili bir durumdu.

 4. ali dedi ki:

  Dili ingiliz yapaparsak efsonevi düşermi

 5. Mert dedi ki:

  Kaan abi bu taktikler hala geçerli mi?

 6. Tuna dedi ki:

  Bu yazının geçerliliği geçti.Ücretsiz Sandık tam olarak kalmadı ama artık Ücretsiz Sandık diye bir sandık yok.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef farkındayım. Alternatiflere bakıyorum. Yazıyı ya rafa kaldıracağım ya da alternatifiyle değiştireceğim. Siteden komple kaldırmam mümkün değil.

 7. Necati dedi ki:

  Arkadaşlar kesinlikle böyle bişey yok yazılanları aynen uygulalıdım 2 haftadır uğraşıyorum bununla ve açtım çıkan 1 binici 9 goblinler sonuç boş, eğer böyle birşey varsa olurdu şans işi değil yani

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu taktiğin gerçekleşme olasılığı %100 değil maalesef. Deneyip sonuç alan da var ama sonuç alamayan da var. Sen de sonuç alamayan oyunculardan birisin. Tavsiyem denemeye devam etmenden yana olacaktır.

 8. İbrahim dedi ki:

  İlk iki adımı yapmazsak olurmu. Çünkü büyülü sandık düşmüyor da. Yani 11 gümüş sandık açılımından başlasak olurmu

 9. Gamer dedi ki:

  Bu taktik hala işe yarıyor mu?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Evet. Kullanan pek çok kişi var ve efsanevi kart almaya devam ediyorlar.

   • Gamer dedi ki:

    Teşekkür ederim . bende deneyeceğim yakında büyülü sandık geliyor umarım olur.

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Umarım şans yüzüne güler. Belki hem Büyülü Sandık üzerinden hem de Ücretsiz Sandık üzerinden efsanevi kart kazanmayı başarabilirsin.

 10. Efecan dedi ki:

  Büyülü sandık açılırken kart bağışı yapsak bir sorun olur mu? İlk dört adımda sadece ücretsiz sandık açmayacağız değil mi?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bağışlarda bir sıkıntı yok en azından 24 saatlik hareketsiz kalma adımı hariç bağış yapabilirsiniz. Ücretsiz Sandık veya diğer sandıklar 4. adımdan sonra açılmamalıdır.

 11. Misafir dedi ki:

  Abi ilk adımda hani bütün slotları temizlicez ya taç sandığını da mı yapalım

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   4. adıma kadar ücretsiz sandık ve taç sandığı gibi diğer sandıkları açabilirsiniz bunda sorun yok.

 12. utku dedi ki:

  2-3 gün uğraşıp denedim her adımı eksiksiz uygulamama rağmen hiçbirşey çıkmadı

 13. Efecan dedi ki:

  Merhaba ilk adımda büyülü sandık düşürdükten sonra diğer sandık alanlarını temizlemesek ve sadece diğer sandık alanlarında gümüş sandık bıraksak olur mu?

 14. Erdem dedi ki:

  Merhaba bu yöntem ise yariyomu hala abi yariyoyosa uygulayalım

 15. Sinox dedi ki:

  5. Adımda hesabı 24 saatten uzun bir süre ellemesek işe yarar mı?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   24 saat hareketsiz bırakmak ile 24 saatten daha fazla hareketsiz bırakmak arasında bir fark yok maalesef.

 16. Batuhan dedi ki:

  Abi 7. aşamada gümüş sandığın kilidi açıldıktan sonra açıcakmıyız yoksa sadece kilidimi açık duracak?

 17. OMEGA dedi ki:

  Altın sandıkları arka arkaya derken ne demek istediniz? İkisininde açma süresini doldurup sonra mı açalım yoksa birinin açma süresi dolduktan sonra açıp ikincisinin de açma süresi dolduktan sonra açalım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir