Uçan Makine Mücadelesi taktikleri

Uçan Makine Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 12 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu etkinlikte başarılı olmak istiyorsan kuralları iyi okumalısın çünkü etkinliğin kuralları klasik oyunlardan biraz farklıdır.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle deste seçimi yaparken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir ama bunun bir çekilişli mücadele olduğunu da aklından çıkarmamalısın. Hazırsan bu etkinlikten 12 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Uçan Makine Mücadelesi etkinliğinde nasıl 12 galibiyet alabilirim?

Uçan Makine Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Ardından işe yarar desteler bulabilir ve bu desteleri kullanarak galibiyetlere daha yakın taraf olabilirsin. Özellikle en doğru desteleri kullanabilmek bu tür etkinliklerde son derece önemlidir.

Bu etkinlikte neler var?

Uçan Makine Mücadelesi etkinliğine ilk katılım ücretsiz, sonraki her katılım ise 100 Taş bedelindedir. Herhangi bir galibiyet alamaman durumunda 700 altın ve 10 sıradan kart kazanacağın garanti ödüldür. Toplamda 12 galibiyet almayı başarırsan 33.500 altın, 550 sıradan kart ve 110 Uçan Makine kartı kazanmayı başarabilirsin. Bu etkinliğin çekilişli mücadele etkinliği olduğunu unutmamalısın.

Kural 1: Uçan Makine kartını seçip seçmeme

Bu mücadelenin kuralları açık bir biçimde bellidir. Rakibin veya sen Uçan Makine kartını seçip seçmeme hakkına sahip olursun. Bu noktada önemli olan bu kartı kullanabilecek beceriye sahip olup olmadığını gözden geçirmektir. Basit bir biçimde ifade etmek gerekirse Uçan Makine kartı Silahşor kartının uçan haline benzemektedir. Özellikle savunmada etkili olan ve karşı saldırı için kullanılabilen iyi bir karttır.

Kural 2: Uçan Makine kartına karşı hangi kartları kullanmalıyım?

Bu mücadele etkinliğinde Uçan Makine kartını karşı tarafa bıraktığını düşünelim. Bu durumda onu durdurabilecek en uygun kartları seçmen gerekir. Alev Topu, Zehir ve Yıldırım onu durdurabilen büyü kartlarıdır. Hava birliklerine hasar verebilen pek çok kartı ona karşı kullanabilirsin. Bununla birlikte düşük kullanım bedeline sahip Buz Golemi veya Şövalye gibi kartlarla onun dikkatini dağıtabilirsin.

Kural 3: Uçan Makine kartı hangi kartlarla uyumlu kullanılabilir?

Bu mücadele etkinliğinde Uçan Makine kartını senin seçmiş olduğunu düşünelim. Bu durumda onunla uyumlu olabilecek en uygun kartları seçmen gerekir. Uçan Makine bir destek kartı olduğundan destede mutlaka ama mutlaka Madenci, Domuz Binicisi veya Dev gibi bir oyun kazandıracak kart bulundurmaya çalışmalısın. Ona destek olacak Kasırga, Çarpma veya Prenses gibi kartları seçmeyi düşünebilirsin. Bu kartı yem olarak kullanıp Minyon Sürüsü, Barbarlar veya Üç Silahşor kartlarıyla rakibi çaresiz bırakmaya çalışabilirsin.

Uçan Makine kartını nasıl kullanabilirim?

Uçan Makine kartını nasıl kullanabileceğini merak ediyorsan aşağıdaki videoyu izleyebilir ve bu kart hakkında daha fazla bilgi edinebilirsin. Bu video en detaylı biçimde Uçan Makine kartını ele almıştır. Dili İngilizce olsa bile oyuncunun hamlelerinden ve hareketlerinden bu kartı nasıl kullanabileceğini kolayca öğrenebilirsin.

Bu ipuçlarından faydalanarak Uçan Makine Mücadelesi etkinliğinden 12 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Tekrar hatırlatmam gerekirse bu etkinlik bir çekilişli mücadele etkinliğidir. Kendi kartlarını seçtiğin kadar rakibe bıraktığın kartlara da dikkat etmelisin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

6 Comments

  1. asrın
    • Kaan Karadeniz
  2. Arda
    • Kaan Karadeniz
  3. Ayxan
    • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh