Üç Silahşor desteleri: En iyi 13 deste (Aralık 2018)

Üç Silahşor desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin en iyi ve en kaliteli Üç Silahşor destelerini incelemek ister misin?

Üç Silahşor yüksek hasar ve yüksek maliyet sahibi riskli kartlardan biridir.  Aşağıda en güçlü Üç Silahşor destelerini bulabilirsin. Aşağıdaki desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Koçbaşı ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede bulunan kartlar çok yönlü hamleler yapmana izin vermez. Bununla birlikte kartların uyumu ortalamanın altındadır.

Bu desteyi 9. arenadan itibaren kullanabilirsin. Destede tank görevi gören kart yoktur. Rakip, destenin dezavantajlarından faydalanarak maçta üstünlük kurabilir. Bu desteyi 5200 ve üzeri kupaya çıkmak için kullanabilirsin.

2. Koçbaşı ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli ortalama düzeydedir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede bulunan kartlar çok yönlü hamleler yapmana izin vermez. Bununla birlikte kartların uyumu ortalama düzeydedir.

Bu desteyi 9. arenadan itibaren kullanabilirsin. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve saldırı sıfırlayan kart yoktur. Rakip, destenin dezavantajlarından faydalanarak maçta üstünlük kurabilir. Bu desteyi 5200 ve üzeri kupaya çıkmak için kullanabilirsin.

3. Kraliyet Domuzları ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Domuzları ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede düşük maliyetli büyü kartı ve rakiplerin saldırılarını sıfırlayan büyü kartı yoktur.

4. Kraliyet Domuzları ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Domuzları ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede düşük maliyetli büyü kartı ve rakiplerin saldırılarını sıfırlayan büyü kartı yoktur.

5. Dev ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyenin altındadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden çok daha iyi durumdadır. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

6. Lav Tazısı ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 7.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Lav Tazısı, P.E.K.K.A., Golem, Kıvılcım ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle aynı düzeyde güçlüdür. Destede hava birliklerine alan hasarı veren kart, yeterli miktarda hava birliği kartı, düşük maliyetli büyü kartı ve hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur.

7. Madenci ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Koçbaşı, Üç Silahşor ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

8. Koçbaşı ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Koçbaşı ve Üç Silahşor kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede düşük maliyetli büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

9. Kraliyet Domuzları ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Domuzları ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer güçtedir. Destede herhangi bir bina kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

10. Madenci ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon, Madenci ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

11. Golem ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 7.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Golem, P.E.K.K.A. ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma mükemmel seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen iyi seviyededir. Destede hava birliklerine alan hasarı veren kart, yeterli miktarda hava birliği kartı, düşük maliyetli büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı ve hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur.

12. Kraliyet Devi ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi, Roket ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destenin ortalama iksir maliyeti oldukça yüksektir.

13. Madenci ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A., Madenci ve Üç Silahşor kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli mükemmel seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen iyi düzeydedir. Destenin ortalam iksir maliyeti oldukça yüksektir ve destede ortalama hasar veren büyü kartı ve herhangi bir bina kartı yoktur.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

117 Comments

 1. Yigitcan
  • Kaan Karadeniz
 2. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 3. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 4. Taha
  • Kaan Karadeniz
 5. MerTReis
  • Kaan Karadeniz
 6. samet abay
  • Kaan Karadeniz
 7. Yusuf
  • Kaan Karadeniz
 8. Arda
 9. Halil efe uzun
  • Kaan Karadeniz
 10. Halil efe uzun
  • Kaan Karadeniz
 11. Alperen
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh