Üç Silahşor desteleri: En iyi 13 deste (Aralık 2018)

Üç Silahşor desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin en iyi ve en kaliteli Üç Silahşor destelerini incelemek ister misin?

Üç Silahşor yüksek hasar ve yüksek maliyet sahibi riskli kartlardan biridir.  Aşağıda en güçlü Üç Silahşor destelerini bulabilirsin. Aşağıdaki desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Koçbaşı ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede bulunan kartlar çok yönlü hamleler yapmana izin vermez. Bununla birlikte kartların uyumu ortalamanın altındadır.

Bu desteyi 9. arenadan itibaren kullanabilirsin. Destede tank görevi gören kart yoktur. Rakip, destenin dezavantajlarından faydalanarak maçta üstünlük kurabilir. Bu desteyi 5200 ve üzeri kupaya çıkmak için kullanabilirsin.

2. Koçbaşı ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli ortalama düzeydedir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede bulunan kartlar çok yönlü hamleler yapmana izin vermez. Bununla birlikte kartların uyumu ortalama düzeydedir.

Bu desteyi 9. arenadan itibaren kullanabilirsin. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve saldırı sıfırlayan kart yoktur. Rakip, destenin dezavantajlarından faydalanarak maçta üstünlük kurabilir. Bu desteyi 5200 ve üzeri kupaya çıkmak için kullanabilirsin.

3. Kraliyet Domuzları ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Domuzları ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede düşük maliyetli büyü kartı ve rakiplerin saldırılarını sıfırlayan büyü kartı yoktur.

4. Kraliyet Domuzları ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Domuzları ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede düşük maliyetli büyü kartı ve rakiplerin saldırılarını sıfırlayan büyü kartı yoktur.

5. Dev ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyenin altındadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden çok daha iyi durumdadır. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

6. Lav Tazısı ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 7.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Lav Tazısı, P.E.K.K.A., Golem, Kıvılcım ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle aynı düzeyde güçlüdür. Destede hava birliklerine alan hasarı veren kart, yeterli miktarda hava birliği kartı, düşük maliyetli büyü kartı ve hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur.

7. Madenci ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Koçbaşı, Üç Silahşor ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

8. Koçbaşı ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Koçbaşı ve Üç Silahşor kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede düşük maliyetli büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

9. Kraliyet Domuzları ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Domuzları ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer güçtedir. Destede herhangi bir bina kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

10. Madenci ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon, Madenci ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

11. Golem ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 7.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Golem, P.E.K.K.A. ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma mükemmel seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen iyi seviyededir. Destede hava birliklerine alan hasarı veren kart, yeterli miktarda hava birliği kartı, düşük maliyetli büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı ve hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur.

12. Kraliyet Devi ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi, Roket ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destenin ortalama iksir maliyeti oldukça yüksektir.

13. Madenci ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A., Madenci ve Üç Silahşor kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli mükemmel seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen iyi düzeydedir. Destenin ortalam iksir maliyeti oldukça yüksektir ve destede ortalama hasar veren büyü kartı ve herhangi bir bina kartı yoktur.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

121 Responses

 1. Bolulu dedi ki:

  Destem
  PEKKA BÜYÜCÜ ÇARPMA DARTGOBLİNİ PRENSES GOBLİNÇETESİ MİNYONLAR HAYDUT
  Nasıl bi deste değiştirmem gereken bişey varmı?

 2. Kerem dedi ki:

  #9VYR8CU9G deste önerir misin

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki desteyi kullanabilirsin.

   – P.E.K.K.A.
   – Goblin Fıçısı
   – İskelet Ordusu
   – Yavru Ejderha
   – Büyücü
   – Yarasalar
   – Barbar Varili
   – Çarpma

 3. Yigitcan dedi ki:

  Abi bana deste önerebilir misiniz altın lige çıkmak icin

 4. Mustafa Kabak dedi ki:

  Dev
  Üç Silahşor
  İksir Toplayıcı
  Ateş Ruhları
  Minyonlar
  Mini P.E.K.K.A
  Çarpma
  Madenci

  Destenin düzeltilebilir sıkıntıları varsa lütfen söyler misin çünkü bu desteler oynayacağım kartlarının seviyesi iyi durumda

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hamle çeşitliliği az destenin yani nasıl anlatsam, birbirinden farklı rollerdeki kartları durdurma konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. Gerçi bu tür karma desteler çok fazla karşına çıkmaz yine de göz önünde bulundurmayı düşünebilirsin. Onun dışında destenin çok önemli eksikliklerinin olduğunu düşünmüyorum.

 5. Mustafa Kabak dedi ki:

  İş Bitirici Üç Silahşor ve Dev:
  Dev
  Üç Silahşor
  Minyon Sürüsü
  Çarpma
  Oduncu
  Madenci
  İksir Toplayıcı
  Buz Ruhu

  Kraliyet Devi ve Üç Silahşor:

  Kraliyet Devi
  Minyonlar
  Üç Silahşor
  Korumalar
  Buz Büyücüsü
  Tomruk
  Fırın
  Madenci

  Üç Silahşor
  Koçbaşı
  Şok Birliği
  Oduncu
  Çarpma
  Yarasalar
  Haydut
  Kraliyet Hayaleti

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İlk deste biraz sıkıntılı yani kullanabilmek için gerçekten iyi oyuncu olmak gerek. İkinci destenin eksiği bol, hamle sıfırlayacak kart ve iyi bir büyü kartı yok. Üçüncü deste hakkında yorum yapmak istemiyorum çünkü eksiklik anlamında ilk iki destenin toplamına eşit durumda.

 6. Taha dedi ki:

  Abi benim oynadığım bir deste var ben yaptım ve onun sayesinde 10.arena oldum.deste iyimi diye bakarmısın?atıcı,buz büyücüsü,tomruk,domuz binicisi,cellat,buz ruhu,şovalye ve iskeletler 1iksir olan.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Şimdi bu destenin çeşitli sıkıntıları var. Öncelikle Cellat ve Atıcı kartları aynı görevi gören kartlar yani bunlardan birisini kullanman yeterli olur. Diğer taraftan destenin canı yüksek olan kartları durdurma sorunu var. Bunu aşmak için kart değişikliğine gitmen gerek. Bunlar olmadan desteyi kullanışlı bir hale getiremezsin maalesef.

 7. MerTReis dedi ki:

  Destem nasıl
  MEGA
  PEKKA
  OK
  TOMRUK
  PRENSES S
  ELEKTRO
  ELIT BARBARLAR
  BÜYÜCÜ

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Mega derken neden söz ettiğini net anlamadım o nedenle yorum yapamayacağım. Daha net yazarsan bir yorum yapabilirim.

 8. samet abay dedi ki:

  abi bu destem nasıl ?

  haydut
  koçbaşı
  üç silahşörler
  buz golemi
  çarpma
  kara prens
  iksir toplayıcı
  mega dalkavuk

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Savunma potansiyeli düşük bir deste ve ortalama hasar veren bir büyü kartı yok. Rakip bir şekilde iksir avantajını ele geçirdiğinde çok büyük sıkıntı yaşamaya başlarsın. Çünkü alan hasarı verebilecek tek kartın Kara Prens ve onu da her zaman kullanabilme fırsatına sahip olamazsın.

 9. Yusuf dedi ki:

  Goblin cetesi yerine iakelet ordusu olmaz mi savunmada daha etkili oluyor.Goblin cetesi daha az savunuyor.Savunma icin nasil olur?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hava savunmasını biraz etkilersin ama kara savunmasını güçlendirmiş olursun. Hangisi oyun stiline daha uygunsa onu seçmelisin.

 10. Arda dedi ki:

  #2GQUP080L 11. arenadayım bana göre deste yapabilir misin?

 11. ......1...... dedi ki:

  Abi ben 10. Arenaya kadar gelistim fakat yaklasik 1 aydir yeniliyorum bende olan efsaneviler cok profilime girebilirsin #28JYP2YRP

 12. Halil efe uzun dedi ki:

  Diğer destemde
  Golem
  Gece cadısı
  İskeletler
  Yavru ejder
  Mega dalkavuk
  İksir toplayıcısı
  Çarpma
  Yıldırım

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu deste diğerine göre biraz daha iyi bir deste. Hangisini kullanman gerektiğine ise oyun stiline göre kendin karar vermelisin.

 13. Halil efe uzun dedi ki:

  Abi ben yeni 10 arenaya çıktım kullanabilir miyim bu deste yi ama bende tomruk yok ne aliyim
  Benim destem
  Prens
  Golem
  Kara prens
  Yavru ejder
  Mega dalkavuk
  Hortum
  İksir topliyicısi
  Çarpma

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kullandığın deste iyi bir deste. Efsanevi kart olmadan kullanılabilen en akıllıca destelerden birisi. Değiştirmeni pek önermem.

 14. Alperen dedi ki:

  Abi ben 1700 kupadan 3136 kupaya kadar buradan gördüğüm Yokedivi golem destesi ile çıktım ama bu hafta 6 maç üst üste yenildim lütfen elektrik vadisine yükselebileceğim bir deste önwririmisim #2CUJL222R

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir