Üç Silahşor desteleri: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

Üç Silahşor desteleri mi arıyorsun? Güçlü saldırılarla rakibe üstünlük sağlayacağın en fevkalade Üç Silahşor destesini bulmaya ne dersin?

Aşağıda en iyi Üç Silahşor destelerini bulabilirsin. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin. Örneğin, 4000 kupada yer alıyorsan doğrudan 5200 kupaya ulaştıran desteyi değil 4300 veya 4600 kupaya ulaştıran desteyi tercih etmelisin.

1. Dev ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Kraliyet Domuzları ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Golem ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 5.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Madenci ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. Mezarlık ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Mezarlık ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. P.E.K.K.A. ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Golem ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyacağın her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Dev ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. Koçbaşı ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Üç Silahşor desteleri - Ağustos 2018

Aşağıdaki menüden faydalanarak Ağustos ayının en iyi Üç Silahşor destelerine ulaşabilirsin. Bu desteler hala kullanışlıdır. Ancak tamamen işe yarar olmaları konusunda bir garanti veremem. Kullanıp kullanmama kararı tamamen sana aittir.

Bu deste 4.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyacağın her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 4.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyacağın her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede ihtiyaç duyacağın her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 4.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyacağın her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir uçan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Hemen en iyi desteleri bulun

Diğer kartlar için hazırlanmış en iyi desteleri bulmak için aşağıdaki butonlardan faydalanabilirsin. Butonlar kartların kalitesine göre renklendirilmiş ve iksir bedeline göre sıralanmıştır. Burada sadece oyun kazandırma becerisine sahip kartların olduğunu unutmamalısın.

Burada yer alan Üç Silahşor desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak Üç Silahşor için daha farklı deste önerileri isteyebilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

115 Cevaplar

 1. Mustafa Kabak dedi ki:

  Dev
  Üç Silahşor
  İksir Toplayıcı
  Ateş Ruhları
  Minyonlar
  Mini P.E.K.K.A
  Çarpma
  Madenci

  Destenin düzeltilebilir sıkıntıları varsa lütfen söyler misin çünkü bu desteler oynayacağım kartlarının seviyesi iyi durumda

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hamle çeşitliliği az destenin yani nasıl anlatsam, birbirinden farklı rollerdeki kartları durdurma konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. Gerçi bu tür karma desteler çok fazla karşına çıkmaz yine de göz önünde bulundurmayı düşünebilirsin. Onun dışında destenin çok önemli eksikliklerinin olduğunu düşünmüyorum.

 2. Mustafa Kabak dedi ki:

  İş Bitirici Üç Silahşor ve Dev:
  Dev
  Üç Silahşor
  Minyon Sürüsü
  Çarpma
  Oduncu
  Madenci
  İksir Toplayıcı
  Buz Ruhu

  Kraliyet Devi ve Üç Silahşor:

  Kraliyet Devi
  Minyonlar
  Üç Silahşor
  Korumalar
  Buz Büyücüsü
  Tomruk
  Fırın
  Madenci

  Üç Silahşor
  Koçbaşı
  Şok Birliği
  Oduncu
  Çarpma
  Yarasalar
  Haydut
  Kraliyet Hayaleti

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İlk deste biraz sıkıntılı yani kullanabilmek için gerçekten iyi oyuncu olmak gerek. İkinci destenin eksiği bol, hamle sıfırlayacak kart ve iyi bir büyü kartı yok. Üçüncü deste hakkında yorum yapmak istemiyorum çünkü eksiklik anlamında ilk iki destenin toplamına eşit durumda.

 3. Taha dedi ki:

  Abi benim oynadığım bir deste var ben yaptım ve onun sayesinde 10.arena oldum.deste iyimi diye bakarmısın?atıcı,buz büyücüsü,tomruk,domuz binicisi,cellat,buz ruhu,şovalye ve iskeletler 1iksir olan.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Şimdi bu destenin çeşitli sıkıntıları var. Öncelikle Cellat ve Atıcı kartları aynı görevi gören kartlar yani bunlardan birisini kullanman yeterli olur. Diğer taraftan destenin canı yüksek olan kartları durdurma sorunu var. Bunu aşmak için kart değişikliğine gitmen gerek. Bunlar olmadan desteyi kullanışlı bir hale getiremezsin maalesef.

 4. MerTReis dedi ki:

  Destem nasıl
  MEGA
  PEKKA
  OK
  TOMRUK
  PRENSES S
  ELEKTRO
  ELIT BARBARLAR
  BÜYÜCÜ

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Mega derken neden söz ettiğini net anlamadım o nedenle yorum yapamayacağım. Daha net yazarsan bir yorum yapabilirim.

 5. samet abay dedi ki:

  abi bu destem nasıl ?

  haydut
  koçbaşı
  üç silahşörler
  buz golemi
  çarpma
  kara prens
  iksir toplayıcı
  mega dalkavuk

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Savunma potansiyeli düşük bir deste ve ortalama hasar veren bir büyü kartı yok. Rakip bir şekilde iksir avantajını ele geçirdiğinde çok büyük sıkıntı yaşamaya başlarsın. Çünkü alan hasarı verebilecek tek kartın Kara Prens ve onu da her zaman kullanabilme fırsatına sahip olamazsın.

 6. Yusuf dedi ki:

  Goblin cetesi yerine iakelet ordusu olmaz mi savunmada daha etkili oluyor.Goblin cetesi daha az savunuyor.Savunma icin nasil olur?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hava savunmasını biraz etkilersin ama kara savunmasını güçlendirmiş olursun. Hangisi oyun stiline daha uygunsa onu seçmelisin.

 7. Arda dedi ki:

  #2GQUP080L 11. arenadayım bana göre deste yapabilir misin?

 8. ......1...... dedi ki:

  Abi ben 10. Arenaya kadar gelistim fakat yaklasik 1 aydir yeniliyorum bende olan efsaneviler cok profilime girebilirsin #28JYP2YRP

 9. Halil efe uzun dedi ki:

  Diğer destemde
  Golem
  Gece cadısı
  İskeletler
  Yavru ejder
  Mega dalkavuk
  İksir toplayıcısı
  Çarpma
  Yıldırım

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu deste diğerine göre biraz daha iyi bir deste. Hangisini kullanman gerektiğine ise oyun stiline göre kendin karar vermelisin.

 10. Halil efe uzun dedi ki:

  Abi ben yeni 10 arenaya çıktım kullanabilir miyim bu deste yi ama bende tomruk yok ne aliyim
  Benim destem
  Prens
  Golem
  Kara prens
  Yavru ejder
  Mega dalkavuk
  Hortum
  İksir topliyicısi
  Çarpma

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kullandığın deste iyi bir deste. Efsanevi kart olmadan kullanılabilen en akıllıca destelerden birisi. Değiştirmeni pek önermem.

 11. Alperen dedi ki:

  Abi ben 1700 kupadan 3136 kupaya kadar buradan gördüğüm Yokedivi golem destesi ile çıktım ama bu hafta 6 maç üst üste yenildim lütfen elektrik vadisine yükselebileceğim bir deste önwririmisim #2CUJL222R

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir