Üç Silahşor desteleri: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

Üç Silahşor desteleri mi arıyorsun? Eylül ayında kullanılan en fevkalade Üç Silahşor destelerini incelemek ister misin?

Üç Silahşor yüksek hasar ve yüksek maliyet sahibi riskli kartlardan biridir. Aşağıda en güçlü Üç Silahşor destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Dev ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Kraliyet Domuzları ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Golem ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 5.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Madenci ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. Mezarlık ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Mezarlık ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. P.E.K.K.A. ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Golem ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyacağın her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Dev ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. Koçbaşı ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

2 Comments

  1. ALİ*BEY
    • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh