Üç Kat İksirli Mücadelesi rehberi

Üç Kat İksirli Mücadelesi etkinliğinde 9 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 9 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle deste seçimi yaparken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 9 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Üç Kat İksirli Mücadelesi rehberi

Üç Kat İksirli Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Bu etkinlikte kendine ait desteyi kullanabilirsin. Mücadelenin yapısına uygun en iyi desteyi seçmelisin. Bu etkinliğin kısa süreliğine gerçekleştirildiğini aklından çıkartmamalı ve olabildiğince kısa sürede ödül kazanmak için mücadele katılmalısın.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirin

Üç Kat İksirli Mücadelesi belirli ödüllere sahiptir. Kısaca özetlemek gerekirse, 3 galibiyet 1.500 altın, 5 galibiyet 20 adet ender kart, 7 galibiyet 3 adet destansı kart, 9 galibiyet 10.000 altın kazandırmaktadır.

Bu etkinliğe ilk giriş ücretsiz olacaktır. Bu nedenle ne kazanırsam kazanç diye düşünebilirsiniz. Eğer herhangi bir galibiyet alamazsan 700 altın ve 10 sıradan kart sahibi olursun. Maksimum galibiyet alman durumunda yukarıdaki ödüllere ek olarak 5.750 altın ve 265 sıradan kart kazanabilirsin.

Taktik 2: Oyun kazandıracak deste seçin

Normal oyunlarda kullandığınız desteler bu mücadelede pek işe yaramayabilir. Genel olarak iş bitirici desteler kullanmanız gerekmektedir. İksir akışının çok hızlı olması demek maliyeti yüksek olan desteleri daha rahat kullanabilmeniz anlamına gelecektir. Bunun için en güçlü iş bitirici desteyi kullanmayı denemelisin.

Taktik 3: Roket veya Kasırga kartını kullanmalısın

Herkesin bir şekilde Cellat kartını kullanmaya çalışacağı bu mücadelede işine yarayacak en doğru kart Roket olacaktır. Roket ile Cellat kartını anında etkisiz bırakabilir ve kullandığın iş bitirici destenin çok daha fazla işe yaramasını sağlayabilirsin. Buna ek olarak Kasırga kartından yararlanarak rakibin taktiğini boşa çıkarabilirsin. Mümkünse hem Roket hem Kasırga kartına kullanacağın destede yer vermeye çalışmalısın.

Taktik 4: İksir takasına dikkat etmelisin

Her ne kadar mücadele içerisinde iksir akışı çok hızlı olsa bile iksir takasına dikkat etmeye devam etmelisin. En iyi kullandığın kart Domuz Binicisi kartı ise onu doğrudan kuleye göndermek gibi bir hataya düşmekten kaçınmalısın. Rakibin elinde Gece Cadısı gibi bir kart varsa sizi anında etkisiz bırakabilir ve iksir açısından muazzam bir avantajı ele geçirebilecektir.

Taktik 5: Büyü kartlarını asla unutmayın

Yukarıda belirttiğim Roket ve Kasırga kartlarını seçmek istemiyorsan yine de destede en az iki tane güçlü büyü kartına yer vermeye çalışmalısın. Roket ve Kasırga kartlarını almak istemiyorsan onların yerine Zehir ve Alev Topu kartlarından en az birisini mutlaka seçmelisin. Büyü kartlarıyla oynamak hoşuna gidiyorsa bu iki büyü kartını da kullanacağın desteye eklemeyi düşünebilirsin.

Taktik 6: İksiri kaçırmayın

Son derece hızlı akan iksirin bir damlasını dahi boşa kullanmama konusunda dikkatli olmalısın. Eğer iksirin boşa beklemesine neden olursan rakibine avantaj devretmiş olursun. İksir kutucuğu dolar dolmaz hemen bir hamle yapmalı ve iksirin yeniden dolum yapmasını sağlamalısın.

Taktik 7: İksir Toplayıcı kullanmayın

İksirin hızlı bir biçimde akıp gittiği bu mücadelede ihtiyacın olmayacak en önemli kart İksir Toplayıcı kartıdır. Bu kartı kullanarak boşa iksir tüketmemelisin. Yapman gereken bu kartın yerine daha iyi bir kart seçmek ve iksir akışını takip ederek elindeki kartları kullanmaya çalışmalısın.

Taktik 8: Aşağıdaki desteleri deneyebilirsin

Bu mücadele kapsamında bir deste kullanmak istiyorsan aşağıdaki desteleri kullanmayı deneyebilirsin. Her destenin kendine göre avantajı vardır. Hangisini kullanmak istediğine oyun stiline göre kendin karar vermelisin. Bir deste belirleme konusunda sıkıntı yaşıyorsan bu destelerden birisini seçerek şansını deneyebilirsin.

Bu önerileri değerlendirerek Üç Katlı İksir Mücadelesi etkinliğinden 9 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

You may also like...

6 Responses

  1. yusuf dedi ki:

    #8UYL9C2VL BANA DESTE ÖNEREBİLİRMİSİN ?

  2. Mustafa Kabak dedi ki:

    Abi bir destr paylaşayım bununla ilgili(aöa sadece bu mücadeleyle) golem mega şövalye üç silahşor oduncu gece cadısı roket çarpma öfke. Biri Oduncuda öfke var niye öfke aldın diyecek olursa oduncunun ölmeden iş yapabilmesi için bu gerekli.Deste muazzam yalnız.

  3. CRPRO dedi ki:

    8P9GJOJOQ deste onerirmisiniz kartlarimin seviyesi baya az ve bundan dolayi zorlaniyorum hangi desteyi kullanabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir