Taç Şampiyonası Mücadelesi taktikleri

Taç Şampiyonası Mücadelesi etkinliğinde 20 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 20 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle deste seçimi yaparken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 20 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Taç Şampiyonası Mücadelesi etkinliğinde nasıl 20 galibiyet alabilirim?

Taç Şampiyonası Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Ardından işe yarar desteler bulabilir ve bu desteleri kullanarak galibiyetlere daha yakın taraf olabilirsin.

Bu etkinlikte neler kazanabilirim?

Taç Şampiyonası Mücadelesi etkinliğine katılıp 20 galibiyet almayı başarırsan toplamda 255.500 altın, 30 ender kart, 3 destansı kart, 1 dev sandık, 1 büyülü sandık ve 1 efsanevi sandık kazanmayı başarabilirsin. 20 galibiyet alamadığın sürece bu ödüllerin tamamına ulaşman mümkün değildir. Bunun için planlarını en uygun şekilde yapmalı ve yola çıkmadan önce en güçlü desteleri kullanabilmek için pratik yapmalısın.

Bu etkinliğe nasıl katılabilirim?

Taç Şampiyonası Mücadelesi etkinliğine katılmak için belirli şartları yerine getirmen gerekir. Sahip olduğun hesabın seviyesinin minimum 8 olması gerekir. 20 galibiyet aldıktan sonra bir sonraki aşamaya geçiş için minimum 16 yaşında olmalısın. Bu şartları yerine getirmen durumunda bu etkinlikten maksimum ödül alıp bir sonraki aşamaya geçişin planlarını yapabilirsin.

Taç Şampiyonası Mücadelesi kapsamında hangi desteleri önerirsin?

Gelelim en çok merak ettiğin konuya. Bu etkinlik kapsamında kullanabileceğin bazı destelere aşağıda yer verdim. Bu destelerle 20 galibiyet almayı başarman çok zor olmayacaktır. Sadece onlarla biraz pratik yapmalı ve onların nasıl en etkin bir biçimde kullanıldığını bilmelisin. Bu desteler sayesinde bu özel etkinlikten fazla fazla ödül kazanmayı başarabilirsin.

 1. 3.0 İksir – Yarasalar, Domuz Binicisi, Buz Golemi, Buz Ruhu, Yıldırım, Tomruk, Prenses, Mini P.E.K.K.A.
 2. 4.3 İksir – Yavru Ejderha, Haydut, P.E.K.K.A., Koçbaşı, İksir Toplayıcı, Zehir, Elektro Büyücü, Çarpma
 3. 4.3 İksir – Yarasalar, Dev, Üç Silahşor, İksir Toplayıcı, Buz Golemi, Mini P.E.K.K.A., Silahşor, Çarpma
 4. 3.5 İksir – Yarasalar, Domuz Binicisi, Cellat, Kasırga, Yıldırım, Mini P.E.K.K.A., Tomruk, Buz Golemi
 5. 3.9 İksirBalon, Cehennem Ejderhası, Lav Tazısı, Alev Topu, Minyonlar, İskelet Ordusu, Mezar Taşı, Çarpma
 6. 3.1 İksir – Yarasalar, Balon, Alev Topu, Buz Golemi, Mega Dalkavuk, Mini P.E.K.K.A., Madenci, Çarpma
 7. 3.1 İksirX-Yayı, Cehennem Ejderhası, Buz Büyücüsü, Mega Dalkavuk, Tomruk, Alev Topu, Buz Golemi, Buz Ruhu
 8. 3.1 İksirHaydut, Madenci, Şövalye, Tomruk, Felaket Kulesi, Elektro Büyücü, Buz Ruhu, Zehir
 9. 3.6 İksirKasırgalı Dev Mezarlık destesi
 10. 3.3 İksirRoketli Prenses ve Goblin Fıçısı destesi

Bu desteleri kullanarak Taç Şampiyonası Mücadelesi etkinliğinden 20 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Taç Şampiyonası Mücadelesi sana belki oyun kariyerin boyunca yakalamak istediğin efsanevi kart sahibi olma fırsatını sunmaktadır. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

14 Comments

 1. TÜRK
  • Kaan Karadeniz
 2. Anonim
 3. mehmet
  • Kaan Karadeniz
 4. mehmet
  • Kaan Karadeniz
 5. Yusuf
  • Kaan Karadeniz
 6. Recep Börekci
  • Kaan Karadeniz
 7. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh