Taç Şampiyonası Final Mücadelesi rehberi

Taç Şampiyonası Final Mücadelesi etkinliğinde 20 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 20 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle deste seçimi yaparken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 20 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Taç Şampiyonası Final Mücadelesi rehberi

Taç Şampiyonası Final Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Ardından işe yarar desteler bulabilir ve bu desteleri kullanarak galibiyetlere daha yakın taraf olabilirsin. Bu etkinliğin kısa süreliğine gerçekleştirildiğini aklından çıkartmamalı ve olabildiğince kısa sürede ödül kazanmak için mücadele katılmalısın.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirin

Taç Şampiyonası Final Mücadelesi belirli ödüllere sahiptir. Kısaca özetlemek gerekirse, 2 galibiyet 2000 altın, 4 galibiyet 30 adet ender kart, 6 galibiyet 5 adet destansı kart, 8 galibiyet 1 adet dev sandık, 10 galibiyet 15,000 altın, 12 galibiyet 1 adet Büyülü Sandık, 14 galibiyet 20,000 altın, 16 galibiyet 20 adet destansı kart, 18 galibiyet 1 adet Efsanevi Sandık ve 20 galibiyet 250,000 altın kazandırmaktadır.

Bu etkinliğe ilk giriş ücretsiz olacaktır. Bu nedenle ne kazanırsam kazanç diye düşünebilirsiniz. Eğer herhangi bir galibiyet alamazsan 20 altın ve 2 sıradan kart sahibi olursun. Maksimum galibiyet alman durumunda yukarıdaki ödüllere ek olarak 3,000 altın ve 300 sıradan kart kazanabilirsin.

Taktik 2: Arena desteleri değil turnuva desteleri kullanın

Arena mücadelelerinde kullandığınız desteleri unutun ve onun yerine turnuva standartlarına en uygun desteleri tercih edin. Bu mücadeleler tamamen turnuva standartlarına gerçekleştirildiğinden bunu en önemli başlangıç kuralı olarak görmelisiniz. Kendiniz için en önemli arena destelerini bulabilmek için elinizde bulunan tüm kartları gözden geçirmelisiniz.

Taktik 3: Mücadele başlamadan önce desteyi test edin

Kullanacağınız desteye uyum sağlamak için öncelikle onu test etmelisiniz. Arena mücadelelerinde bu desteyi kullanarak oyun esnasında yapacağınız hamlelere alışmalısınız. Bu size ekstra avantaj sağlayacaktır. Bu tür mücadelelerde asla ilk kez kullanacağınız destelerle oynamaya çalışmamalısınız.

Taktik 4: Kart seçimlerine dikkat edin

Elinizdeki desteye yönelik çok fazla karşı saldırı kartı varsa o desteyi hemen değiştirmelisiniz. Elinizdeki kartın karşı saldırı açısından rahat olması gerekmektedir. Oyunda popüler olan kombinasyonlarla etkisiz bırakılabilecek kartlardan uzak durmalısınız. Bu sayede elinizdeki desteden tam anlamıyla yararlanabilirsiniz.

Taktik 5: Meta dışı deste kullanmaya çalışın

Her ne kadar her zaman önerebileceğim bir yöntem olmasa bile meta dışı deste kullanmak iyi bir fikir olabilir. Oyuncuların çoğu işini garantiye alıp metaya ait desteler kullanırlar veya metaya ait destelere karşı iyi savunma yapabilecek desteleri tercih ederler. Bu nedenle meta dışı veya meta destelere karşı gelebilecek bir deste kullanmaya çalışabilirsiniz.

Taç Şampiyonası Final Mücadelesi desteleri

Gelelim en çok merak ettiğin konuya. Bu etkinlik kapsamında kullanabileceğin bazı destelere aşağıda yer verdim. Bu destelerle 20 galibiyet almayı başarman çok zor olmayacaktır. Sadece onlarla biraz pratik yapmalı ve onların nasıl en etkin bir biçimde kullanıldığını bilmelisin. Bu desteler sayesinde bu özel etkinlikten fazla fazla ödül kazanmayı başarabilirsin. Deste bağlantısına tıklayarak istediğin desteyi hemen oyuna ekleyebilirsin.

 1. 3.1 İksirTomruk ile X-Yayı döngü destesi
 2. 3.4 İksirCEDB ve Mega Şövalye döngü destesi
 3. 3.0 İksirPT ile Domuz Binicisi döngü destesi
 4. 3.0 İksirKR ile Goblin Fıçısı yemleme destesi
 5. 3.6 İksirBM ile Mega Şövalye destesi
 6. 4.3 İksirKM ile Üç Silahşor döngü destesi
 7. 3.3 İksirRP ile Goblin Fıçısı yemleme destesi

Bu desteleri kullanarak Taç Şampiyonası Final Mücadelesi etkinliğinden 20 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Taç Şampiyonası Final Mücadelesi sana belki oyun kariyerin boyunca yakalamak istediğin efsanevi kart sahibi olma fırsatını sunmaktadır. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

14 Comments

 1. Ali
  • Kaan Karadeniz
 2. Emre21
  • Kaan Karadeniz
   • Emre21
    • Kaan Karadeniz
 3. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 4. SKG
  • Kaan Karadeniz
   • SKG
    • Kaan Karadeniz
     • SKG
     • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh