Şok Birliği ve Avcı Mücadelesi rehberi

Şok Birliği ve Avcı Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 12 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle deste seçimi yaparken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 12 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Şok Birliği ve Avcı Mücadelesi rehberi

Şok Birliği ve Avcı Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Bu etkinlikte kendine ait desteyi kullanamazsın. Belirli kartlardan seçim yapıp stratejini ona göre belirlemelisin. Bu etkinliğin kısa süreliğine gerçekleştirildiğini aklından çıkartmamalı ve olabildiğince kısa sürede ödül kazanmak için mücadele katılmalısın.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirin

Şok Birliği ve Avcı Mücadelesi belirli ödüllere sahiptir. Kısaca özetlemek gerekirse, 2 galibiyet 1.000 altın, 4 galibiyet 3.000 altın, 6 galibiyet 5.000 altın, 8 galibiyet 10 adet Şok Birliği, 10 galibiyet 10.000 altın, 12 galibiyet 5 adet Avcı kazandırmaktadır.

Bu etkinliğe ilk giriş ücretsiz olacaktır. Bu nedenle ne kazanırsam kazanç diye düşünebilirsiniz. Eğer herhangi bir galibiyet alamazsan 700 altın ve 10 sıradan kart sahibi olursun. Maksimum galibiyet alman durumunda yukarıdaki ödüllere ek olarak 11.000 altın ve 550 sıradan kart kazanabilirsin.

Taktik 2: Oyun kazandıracak kart seçin

Avcı veya Şok Birliği kartlarının ikisi de oyun kazandırabilecek kartlar değildir. Oyunu kazanmak istiyorsan mutlaka kendine skor elde etme konusunda işini kolaylaştıracak bir kart seçmelisin. Bu mücadelede oyun kazandırabilecek kartlar az çok bellidir. Fırsatın olduğunda Golem, Domuz Binicisi, Dev, Balon, Lav Tazısı ve Koçbaşı kartlarından birini veya ikisini seçmeye çalışmalısın.

Taktik 3: En az 1 tane büyü kartı seçmelisin

Her ne kadar oyunda kart seçme özgürlüğüne sahip olsan bile bir destede büyü kartı yer almıyorsa o destenin işlevsel olmasını beklememelisin. Fırsatını bulduğunda en az 1 tane en fazla ise 3 tane büyü kartı seçerek kullanacağın desteyi oluşturmaya çalışmalısın. Bu mücadele kapsamında Roket, Yıldırım, Zehir, Oklar, Tomruk veya Çarpma büyü kartlarını gördüğün an kaçırmamalısın.

Taktik 4: Karşı saldırı kartını seçmeye çalışın

Rakibine bir kart vermişsen ve bir sonraki kart seçiminde o karta karşılık oynanabilecek bir kart gelmişse hemen o kartı seçmelisin. Benzer durum kendi kartlarını seçerken aklında olmalı. Örneğin Minyon Sürüsü kartını seçmiş durumdaysan rakibine Alev Topu kartını bırakmamalısın. Bu tür karşı saldırı durumlarını göz önünde bulundurarak avantaj elde edebilirsin.

Taktik 5: Joker kartlar kullanmayı deneyin

Joker kartlar karşı saldırı konusunda sadece belirli kartlarla etkisiz bırakılabilen kartlar anlamına gelmektedir. Kart seçiminde bu tür kartlara ağırlık vermeyi deneyebilirsin. Kullanacağın destede bunlardan çok fazla olması senin için biraz sıkıntı çıkarabilir. Fırsatını bulduğun an Goblin Fıçısı, Prenses, Goblin Kulübesi, Barbar Kulübesi, Balon veya Mezarlık kartlarını seçmelisin.

Taktik 6: Sürpriz kart seçmeyi deneyin

Sürpriz kartlar bir anda ortaya çıkaran ve oyunu kazandıracak hamle yapmanı sağlayacak kartlardır. Bu kartları kullanırken özellikle zaman oynaman gerektiğini unutmamalısın. Sürpriz kartına güvenerek oynamak istiyorsan tek yapman gereken fırsatını bulduğun an Roket, Dondurma, Balon veya Mezarlık kartını seçmektir.

Bu önerileri değerlendirerek Şok Birliği ve Avcı Mücadelesi etkinliğinden 12 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

25 Comments

 1. Golge
  • Kaan Karadeniz
 2. Furkan ÜNVER
  • Kaan Karadeniz
 3. Eren
  • Eren
   • Kaan Karadeniz
    • Eren
 4. Mert
  • Mert
   • Kaan Karadeniz
 5. Çağrı
  • Kaan Karadeniz
 6. Dadash FHN
  • Kaan Karadeniz
   • Dadash FHN
    • Kaan Karadeniz
 7. Dadash FHN
  • Dadash FHN
   • Kaan Karadeniz
  • Kaan Karadeniz
 8. yavuzl
  • Kaan Karadeniz
   • yavuzl
    • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh