Serseriler desteleri: En iyi 11 deste (Kasım 2018)

Serseriler desteleri mi arıyorsun? İş bitirici saldırıları en iyi şekilde kullanacağın en fantastik Serseriler destesini bulmaya ne dersin?

Serseriler kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Serseriler destelerini bulabilirsin. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Havan ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 5200 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

2. Havan ile Madenci destesi

   

   

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Havan ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4900 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede geriden kullanılarak saldırı planı oluşturabilecek yeterli miktarda kart ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayacak kart yoktur.

3. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Havan ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4900 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

4. Havan ile Madenci destesi

   

   

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Havan ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4600 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede geriden kullanılarak saldırı planı oluşturabilecek yeterli miktarda kart ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayacak kart yoktur.

5. Kraliyet Devi destesi

   

   

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Kraliyet Devi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4600 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha az olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destenin kullanım maliyetinin biraz yüksek olması problem yaratabilecektir.

6. P.E.K.K.A. ile Havan destesi

   

   

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Havan kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4300 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır.

7. Domuz Binicisi ile Havan destesi

   

   

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Havan ve Domuz Binicisi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4300 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede geriden kullanılarak saldırı planı oluşturabilecek yeterli miktarda kart ve ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

8. Havan ile Mezarlık destesi

   

   

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Havan ve Mezarlık kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4000 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayacak kart yoktur.

9. Goblin Fıçısı destesi

   

   

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4000 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve herhangi bir bina kartı yoktur.

10. Domuz Binicisi ile Havan destesi

   

   

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Havan ve Domuz Binicisi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4000 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede geriden kullanılarak saldırı planı oluşturabilecek yeterli miktarda kart yoktur.

11. Golem ile Madenci destesi

   

 

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Golem ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4000 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayacak kart yoktur ve destenin iksir maliyeti biraz yüksektir.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh