Serseriler desteleri: En iyi 10 deste (Aralık 2018)

Serseriler desteleri mi arıyorsun? İş bitirici saldırıları en iyi şekilde kullanacağın en fantastik Serseriler destesini bulmaya ne dersin?

Serseriler kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Serseriler destelerini bulabilirsin. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede saldırı sıfırlayan kartın olmadığını unutmamalısın.

2. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Havan ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 5200 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

3. Havan ile Madenci destesi

   

   

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Havan ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4900 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede geriden kullanılarak saldırı planı oluşturabilecek yeterli miktarda kart ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayacak kart yoktur.

4. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Havan ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4900 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

5. Havan ile Madenci destesi

   

   

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Havan ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4600 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede geriden kullanılarak saldırı planı oluşturabilecek yeterli miktarda kart ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayacak kart yoktur.

6. Kraliyet Devi destesi

   

   

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Kraliyet Devi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4600 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha az olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destenin kullanım maliyetinin biraz yüksek olması problem yaratabilecektir.

7. P.E.K.K.A. ile Havan destesi

   

   

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Havan kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4300 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır.

8. Domuz Binicisi ile Havan destesi

   

   

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Havan ve Domuz Binicisi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4300 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede geriden kullanılarak saldırı planı oluşturabilecek yeterli miktarda kart ve ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

9. Havan ile Mezarlık destesi

   

   

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Havan ve Mezarlık kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4000 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayacak kart yoktur.

10. Goblin Fıçısı destesi

   

   

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken Goblin Fıçısı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4000 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve herhangi bir bina kartı yoktur.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir