Serseriler desteleri: En iyi 20 deste

Serseriler desteleri mi arıyorsun? İş bitirici saldırıları en iyi şekilde kullanacağın en fantastik Serseriler destesini bulmaya ne dersin?

Serseriler kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Serseriler destelerini bulabilirsin. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. P.E.K.K.A. ile Havan destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Domuz Binicisi ile Havan destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. Havan ile Mezarlık destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve herhangi bir uçan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Domuz Binicisi ile Havan destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. Golem ile Madenci destesi

 

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Madenci ile Havan destesi – 3.1 İksir

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.1 iksirdir. Bu deste Madenci ile Havan kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Madenci ile Havan destesi – 3.3 İksir

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.3 iksirdir. Bu deste Madenci ile Havan kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Goblin Fıçısı destesi – 3.3 İksir

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.3 iksirdir. Bu deste Goblin Fıçısı kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Goblin Fıçısı destesi – 3.4 İksir

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.4 iksirdir. Bu deste Goblin Fıçısı kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Mezarlık destesi – 3.6 İksir

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.6 iksirdir. Bu deste Mezarlık kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Lav Tazısı ile Balon destesi – 4.0 İksir

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.0 iksirdir. Bu deste Lav Tazısı ile Balon kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

P.E.K.K.A. ile Madenci destesi – 3.5 İksir

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.5 iksirdir. Bu deste P.E.K.K.A. ile Madenci kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Madenci ile Goblin Fıçısı destesi – 3.5 İksir

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.5 iksirdir. Bu deste Goblin Fıçısı ile Madenci kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Madenci destesi – 3.0 İksir

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.0 iksirdir. Bu deste Madenci kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Mezarlık destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.3 iksirdir. Bu deste Mezarlık kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh