Serseriler Alıştırması rehberi

Serseriler Alıştırması etkinliğinde 20 taç almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinlikle Serseriler kartını deneme fırsatı bulabilirsin. Bu etkinlik bir alıştırma etkinliği olduğundan çok fazla detayı yoktur. Bu alıştırma etkinliğinden hızlı bir biçimde maksimum galibiyet almak istersen mutlaka bu rehberden faydalanmaya çalışmalısın.

En başından belirtmem gerekirse alıştırma etkinliğindeki maçlar turnuva standartları koşullarında gerçekleştirilecektir. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle kart seçerken bu koşulu göz önünde bulundurmak zorundasın. Hazırsan bu etkinlikten hızlı bir biçimde 20 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Serseriler Alıştırması

Serseriler Alıştırması etkinliğinde hızlı bir biçimde taç kazanmak istiyorsan aşağıdaki ipuçlarını değerlendirmeye çalışmalısın. Bu etkinlikte kendine ait bir deste kullanman gerekir. Bunun için aşağıdaki önerileri göz önünde bulundurarak hareket etmelisin.

İpucu 1: Ödülleri gözden geçirin

Serseriler Alıştırması etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Bu etkinliğe katılım ücretsiz olacaktır. Bu nedenle ne kazanırsam kazanç diye düşünerek ilk denemeyi yapmalısın. Eğer herhangi bir taç kazanamazsak herhangi bir ödül alamazsın. Maksimum galibiyet alman durumunda 1.500 altın kazanabilirsin.

Ödül Koşul
5 Taç 100 Altın
10 Taç 200 Altın
15 Taç 400 Altın
20 Taç 800 Altın

İpucu 2: Aşağıdaki desteleri tercih edin

Aşağıdaki desteleri hızlı bir biçimde oyuna ekleyerek en iyi Serseriler destelerini kullanmaya başlayabilirsin. Bu desteler fazlasıyla kullanışlıdır. Elbette kendi destelerini oluşturabilirsin ama öncelikli olarak bu desteleri tercih etmeni öneririm. Kendi destelerini oluşturmak istiyorsan diğer ipuçlarına göz atmalısın.

Bu destelerle ilgili daha fazla bilgi istiyorsan hemen “profesyonel oyuncuların kullandığı serseriler destesi” isimli yazıya göz atabilirsiniz. Bu yazıda destelerle ilgili çok daha fazla detay vardır. Desteleri kullanma konusunda sıkıntı yaşarsanız buradaki bilgiler size yardımcı olabilecektir

İpucu 4: Serseriler ile sinerji oluşturan kartlara dikkat edin

Her ne kadar çok detaylı irdelenmiş kartlardan biri olmasa bile Serseriler kartıyla iyi bir kombinasyon oluşturacak çeşitli kartlar vardır. Özellikle aşağıdaki kartları seçerek saldırı ve savunma dahil çok iyi kombinasyonlara sahip olabilirsin. Bu kartlarla bir deste oluşturmak için çaba göstermelisin.

İpucu 6: Oyun kazandıran kart seçin

Serseriler kartının kullanıldığı destelerde kart seçimi yaparken oyun kazandıracak kartlara ekstra özen göstermelisin. Bu etkinlik için deste oluşturmak istiyorsan galibiyet almak istiyorsan aşağıdaki kartlardan bir veya iki tanesini seçmeye çalışmalısın.

 

İpucu 7: İksir takasından avantajlı çıkmaya çalışın

Herhangi bir maçta oyunu kazanan taraf iksir avantajını ele geçiren taraf olacaktır. Taktiksel seçimler yaparken özellikle iksir avantajını ele geçirmek için çaba göstermelisin. Maç sırasında iksir avantajını ele geçirmek için mutlaka ama mutlaka büyü kartlarından faydalanmaya çalışmalısın.

  

İpucu 8: Dengeli deste oluşturmayı denemelisin

Kazanmak her zaman olduğu gibi insanı mutlu eder. Ancak hırs yapıp kazanmak için dengesiz seçimler yapmaya çalışmamalısın. Oluşturduğun destede bir tank varsa ekstra bir tank daha almaya çalışmamalısın. Bu dengeye dikkat edersen maç esnasında çok fazla sorun yaşamazsın.

İpucu 9: Güvenli oynamaya çalışın

Çekilişli mücadelede meta kavramı devre dışıdır. Karşına çıkabilecek kartlar kısmen sürpriz olacaktır. Rakibin elinde hangi kartlar olduğunu pek tahmin etmek kolay değildir. Güvenli oynamaya çalışarak bu dezavantajı avantaja çevirebilirsin.

Bu önerileri değerlendirerek Serseriler Alıştırması etkinliğinden hızlı bir biçimde 20 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

10 Comments

 1. Ahmet
  • Kaan Karadeniz
   • Ahmet
    • Kaan Karadeniz
 2. Mert
  • Kaan Karadeniz
 3. a
  • Kaan Karadeniz
 4. Mehmet
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh