Roket desteleri: En yıkıcı 11 deste (Aralık 2018)

Roket desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin en yıkıcı ve en iyi Roket destelerini incelemek ister misin?

Roket son derece yıkıcı hasarlar verebilen kullanışlı bir karttır. Aşağıda en güçlü Roket destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Roket ile Madenci destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kartın olduğunu unutmamalısın.

2. Roket ile Madenci destesi

Bu deste 2.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli ortalamanın altında seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede tehdit oluşturabilecek yeterli kartın ve geriden kullanılarak saldırı planlanan kartın olmadığını unutmamalısın.

3. X-Yayı ile Roket destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı ve Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli mükemmel seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayabilen herhangi bir kart yoktur.

4. Golem ile Roket destesi

Bu deste 4.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Golem ve Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede düşük maliyetli büyü kartı, hızlı kullanılabilen döngü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

5. Domuz Binicisi ile Roket destesi

 

 

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi, Havan ve Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede rakibi hamle yapmaya zorlayacak bir kart yoktur.

6. Domuz Binicisi ile Roket destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi, Roket ve Havan kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede rakibi hamle yapmaya zorlayacak bir kart yoktur.

7. Havan ile Roket destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Havan ve Roket kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayabilecek herhangi bir kart yoktur.

8. Roket destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede rakibi hamle yapmaya zorlayacak bir kart ve herhangi bir bina kartı yoktur.

9. Domuz Binicisi ile Roket destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ve Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

10. Balon ile Roket destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede kara birliklerinden çok hava birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon ve Roket kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha güçlüdür. Destenin ortalama iksir maliyeti oldukça yüksektir ve destede yeterli miktarda hava savunma birliği kartı, rakibi hamle yapmaya zorlayacak kart ve herhangi bir bina kartı yoktur.

11. Madenci ile Roket destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Üç Silahşor, Madenci ve Roket kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

99 Responses

 1. Yusuf dedi ki:

  Abi elit barbar
  Domuz binicisi
  İskelet ordusu
  Oklar
  Çarpma
  Büyücü
  Silahşör
  Nasıl deste

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir