Roket desteleri: En yıkıcı 10 deste (Kasım 2018)

Roket desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin en yıkıcı ve en iyi Roket destelerini incelemek ister misin?

Roket son derece yıkıcı hasarlar verebilen kullanışlı bir karttır. Aşağıda en güçlü Roket destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. X-Yayı ile Roket destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken X-Yayı ve Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli mükemmel seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayabilen herhangi bir kart yoktur.

2. Golem ile Roket destesi

Bu deste 4.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Golem ve Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede düşük maliyetli büyü kartı, hızlı kullanılabilen döngü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

3. Domuz Binicisi ile Roket destesi

 

 

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi, Havan ve Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede rakibi hamle yapmaya zorlayacak bir kart yoktur.

4. Domuz Binicisi ile Roket destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi, Roket ve Havan kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede rakibi hamle yapmaya zorlayacak bir kart yoktur.

5. Havan ile Roket destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Havan ve Roket kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayabilecek herhangi bir kart yoktur.

6. Roket destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede rakibi hamle yapmaya zorlayacak bir kart ve herhangi bir bina kartı yoktur.

7. Domuz Binicisi ile Roket destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi ve Roket kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

8. Balon ile Roket destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede kara birliklerinden çok hava birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon ve Roket kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha güçlüdür. Destenin ortalama iksir maliyeti oldukça yüksektir ve destede yeterli miktarda hava savunma birliği kartı, rakibi hamle yapmaya zorlayacak kart ve herhangi bir bina kartı yoktur.

9. Madenci ile Roket destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Üç Silahşor, Madenci ve Roket kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

10. Golem ile Roket destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Roket ve Golem kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden biraz daha düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede yanlış hamle yapması durumunda rakibi cezalandırabileceğin bir kart ve herhangi bir bina kartı yoktur.

Ekim ayının en iyi Roket desteleri

Aşağıdaki üç deste Ekim ayında kullanılan en iyi Roket destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Domuz Binicisi ile Roket destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Havan ile Roket destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Havan ile Roket destesi

Bu deste 2.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Eylül ayının en iyi Roket desteleri

Aşağıdaki üç deste Eylül ayında kullanılan en iyi Roket destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Madenci ile Roket destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. P.E.K.K.A. ile Roket destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Madenci ile Roket destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Ağustos ayının en iyi Roket desteleri

Aşağıdaki üç deste Ağustos ayında kullanılan en iyi Roket destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Goblin Fıçısı ile Roket destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.1 iksirdir. Bu deste Roket ile Goblin Fıçısı kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu deste için aşağıdaki kombinasyonları kullanman maç kazanmana yardımcı olabilir:

2. Roket ile P.E.K.K.A. destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4 iksirdir. Bu deste Roket ile Madenci kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu deste için aşağıdaki kombinasyonları kullanman maç kazanmana yardımcı olabilir:

3. Roket ile Havan destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.5 iksirdir. Bu deste Roket ile Havan kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu deste için aşağıdaki kombinasyonları kullanman maç kazanmana yardımcı olabilir:

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

99 Comments

  1. Yusuf
    • Kaan Karadeniz
      • Yusuf
        • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh