Kategori: Rehberler

clash royale reddit desteleri mücadelesi 4

Reddit Desteleri Mücadelesi rehberi

Reddit Desteleri Mücadelesi etkinliğinde 9 galibiyet almaya ne dersin? Bu etkinlikte daha önce oluşturulmuş olan çeşitli desteleri kullanabilirsin. Desteler otomatik olarak dağıtılır ve elinden gelenin en iyisini yaparak mücadeleden maksimum galibiyet almaya çalışırsın.

clash royale efsanevi kart alternatifleri 20

Efsanevi kartların yerine hangi kartları kullanabilirim?

Efsanevi kartların yerine hangi kartları kullanabilirim? Birçok oyuncunun işe yarayan en iyi desteleri destelerde efsanevi kartlar var diye kullanmaktan vazgeçtiğini biliyorum. Oyuncuların yaşadığı bu probleme biraz olsun çözüm bulmak için bu kart değişim rehberini hazırladım.

clash royale kart yükseltme rehberi 26

Clash Royale’de hangi kartları yükseltmeliyim?

Clash Royale’de ilk olarak hangi kartları yükseltmeliyim? Bu sorunun zaman zaman aklına geldiğini biliyorum. Oyunda yapacağın en büyük hatalardan birisi gerekli olmayan kartları yükseltmektir. Bu rehber yükseltme önceliğine sahip olan kartlar hakkında bilgi sahibi olmanı sağlayacaktır.

14

Barbar Varili Çekilişli Mücadelesi rehberi

Barbar Varili Çekilişli Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe katılıp toplamda 12 galibiyet almayı başararak Barbar Varili kartına erkenden sahip olabilirsin. Bu etkinlikten maksimum galibiyet almak istiyorsan bu rehberden faydalanabilirsin.

clash royale 7. arenaya nasıl çıkılır 0

7. arenaya nasıl çıkabilirim?

6. arenadan 7. arenaya nasıl çıkarım? Oyunda bu seviyesinden itibaren artık maç kazanmak epey zorlaşacaktır. Burada bahsettiğim ipuçlarından yararlanarak 6. arenada çok fazla takılı kalmadan 7. arenaya çıkabilirsin. 6. arenadan hızlı bir biçimde kurtulmak istiyorsan en uygun kartlardan oluşan bir deste kullanmalısın.

12

Clash Royale Lig Mücadelesi rehberi

Clash Royale Lig Mücadelesi etkinliğinde 20 galibiyet almaya ne dersin? Bu etkinlikte kendi oluşturduğunuz desteleri kullanabilirsin. Tek yapman gereken bu rehberi gözden geçirerek işine yarayan taktikleri bulmaktır.