Kategori: Rehberler

clash royale en iyi elit barbarlar desteleri 8

İksir Mücadelesi rehberi

İksir Mücadelesi etkinliğinde 18 galibiyet almaya ne dersin? İki kat iksir ve üç kat iksir aşamalarının her birinde maksimum galibiyet almaya hazır mısın?

şablon deste mücadelesi rehberi 12

Şablon Deste Mücadelesi rehberi

Şablon Deste Mücadelesi etkinliğinde 6 galibiyet almaya ne dersin? Alıştırma etkinliği dahil olmak üzere sana etkinlikte maksimum galibiyet aldırabilecek bu rehberden mutlaka faydalanmaya çalışmalısın.

serseriler çekilişli mücadelesi 10

Serseriler Alıştırması rehberi

Serseriler Alıştırması etkinliğinde 20 taç almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinlikle Serseriler kartını deneme fırsatı bulabilirsin. Bu etkinlik bir alıştırma etkinliği olduğundan çok fazla detayı yoktur. Bu alıştırma etkinliğinden hızlı bir biçimde maksimum galibiyet almak istersen mutlaka bu rehberden faydalanmaya çalışmalısın.

serseriler çekilişli mücadelesi 0

Serseriler Çekilişli Mücadelesi rehberi

Serseriler Çekilişli Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen ve Serseriler kartına herkesten önce sahip olmanı sağlayan bu etkinlikte maksimum galibiyet almak istiyor olabilirsin. Böyle bir hedefin mutlaka bu rehberden faydalanabilirsin.

goblin mücadelesi rehberi 0

Goblin Mücadelesi rehberi

Goblin Mücadelesi etkinliğinde 6 galibiyet almaya ne dersin? Bu etkinlikte Goblin birliklerinin yer aldığı önceden oluşturulmuş desteleri kullanabilirsin. Desteler oyunculara rastgele verilir ve elinden gelenin en iyisini yaparak maçı kazanmaya çalışırsın.

clash royale klan savaşları rehberi 25

Klan Savaşları rehberi

Klan Savaşları ile ilgili tüm detayları öğrenmek ister misin? Oyunun yeni özelliği hakkında tüm detayları seninle paylaşacağım. Bu detaylardan faydalanarak klan savaşlarında klanın için ekstra verimli olmayı başarabilirsin.

clash royale reddit desteleri mücadelesi 4

Reddit Desteleri Mücadelesi rehberi

Reddit Desteleri Mücadelesi etkinliğinde 9 galibiyet almaya ne dersin? Bu etkinlikte daha önce oluşturulmuş olan çeşitli desteleri kullanabilirsin. Desteler otomatik olarak dağıtılır ve elinden gelenin en iyisini yaparak mücadeleden maksimum galibiyet almaya çalışırsın.