Reddit Desteleri Mücadelesi rehberi

clash royale reddit desteleri mücadelesi

Reddit Desteleri Mücadelesi etkinliğinde 9 galibiyet almaya ne dersin? Bu etkinlikte daha önce oluşturulmuş olan çeşitli desteleri kullanabilirsin. Desteler otomatik olarak dağıtılır ve elinden gelenin en iyisini yaparak mücadeleden maksimum galibiyet almaya çalışırsın.

Bu mücadelede tüm maçlar turnuva standartlarında gerçekleştirilecektir. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle kullanacağın desteyi oluştururken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 9 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Reddit Desteleri Mücadelesi etkinliğinde nasıl 9 galibiyet alabilirim?

Reddit Desteleri Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet almak istiyorsan aşağıdaki ipuçlarından faydalanmaya çalışmalısın. Bu etkinlikte desteler rastgele sunulmaktadır. Daha önce hazırlanmış olan destelerden birini kullanabilecek olduğunu unutmamalısın.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirin

Reddit Desteleri Mücadelesi etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Bu etkinliğe ilk giriş ücretsiz olacaktır. Bu nedenle ne kazanırsam kazanç diye düşünebilirsin. Eğer herhangi bir galibiyet alamazsan 130 altın ve 2 sıradan kart sahibi olursun. Maksimum galibiyet alman durumunda aşağıdaki ödüllere ek olarak 1.100 altın ve 50 kart kazanabilirsin.

 

Ödül Koşul
250 Altın 3 Taç
500 Altın 6 Taç
750 Altın 9 Taç
1.000 Altın 3 Galibiyet
3 Destansı Kart 6 Galibiyet
Büyülü Sandık 9 Galibiyet

Taktik 2: Desteleri tanıyın

Bu etkinlikte yer alan desteleri yakından tanıyarak mücadele öncesi büyük bir avantaj elde edebilirsin. Tek yapman gereken her destenin oyun stilini ve oyun kazandıracak hamlelerini gözden geçirmektir. Aşağıdaki deste başlıklarından her deste hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Taktik 3: Rakip desteleri gözleyin

Sana rastgele deste verilecek olsa bile rakip için de aynı şey geçerli olacaktır. Bu nedenle etkili bir oyun ortaya koymak istiyorsan kesinlikle rakibin elindeki desteyi tanımaya çalışmalısın. Deste havuzunda sınırlı sayıda deste yer aldığından rakibin destesini tanıdıktan sonra hamlelerini ona göre şekillendirmeye çalışmalısın.

Deste 1: Koçbaşı destesi

Koçbaşı, Büyülü Okçu, Kara Prens ve Avcı ile oluşturulmuş bu deste köprü yığınağı taktiği için uygun destelerden biridir. Destenin çok kaliteli olduğunu söylemem mümkün değil. Savunma yönü güçlü olduğu için önce savunma yapmaya çalışmalısın.

Deste 2: Dev destesi

Dev, Büyülü Okçu, Kara Prens ve Prens ile oluşturulmuş bu deste iş bitirici taktiği için uygun destelerden biridir. Destenin saldırı yönü çok güçlüdür ama diğer konularda sıkıntı yaşamaktadır. Bu deste ile çok iyi savunma yapamayacağını unutmamalısın.

Deste 3: Madenci destesi

Madenci, Büyülü Okçu, Haydut ve Tomruk ile oluşturulmuş bu deste kontrol stratejisi için uygun destelerden biridir. Destenin kullanılabilir seviyede bir deste olduğunu söyleyebilirim. Bu deste ile savunma ve saldırı konusunda çok sorun yaşamayacağını bilmelisin.

Deste 4: P.E.K.K.A. destesi

Madenci, Balon, P.E.K.K.A. ve Elektro Büyücü ile oluşturulmuş bu deste iş bitirici taktiği için uygun destelerden biridir. Destenin her oyuncu tarafından kullanılabilir bir seviyede olduğunu söyleyebilirim. Destenin saldırı yönü çok güçlü olduğundan bundan faydalanmaya çalışmalısın.

 • Oyuna Ekle: MBEB ve P.E.K.K.A. destesi
 • Oyun kazandıracak kart: Madenci, P.E.K.K.A., Balon
 • Etkili kombinasyon: P.E.K.K.A. + Haydut

Deste 5: Madenci destesi

Madenci, Büyülü Okçu, Elektro Büyücü ve Tomruk ile oluşturulmuş bu deste kontrol stratejisinin uygulandığı destelerden biridir. Destenin özellik kombinasyon konusunda çok ciddi eksiklikleri vardır. Bu desteden iyi bir biçimde faydalanmak istiyorsan rakibe kontrollü bir biçimde baskı uygulamalısın.

Deste 6: Koçbaşı destesi

Koçbaşı, Büyülü Okçu, Haydut ve Tomruk ile oluşturulmuş bu deste köprü yığınağı taktiği için uygun bir destedir. Destenin ideal bir deste olduğunu söylemem pek mümkün değil. Kullanırken özellikle karşına çıkabilecek olan kartlara çok dikkat etmelisin.

Deste 7: Balon destesi

Madenci, Balon, Cehennem Ejderhası ve Prenses ile oluşturulmuş bu deste kontrol stratejisi için uygun bir destedir. Destenin kullanılabilir bir deste olmakla beraber özellikle anlık hamle kartlarına dikkat edilmelidir. Destenin savunma yönü çok güçlü olduğundan öncelikle savunma yapılmalıdır.

 • Oyuna Ekle: MCEP ve Balon destesi
 • Oyun kazandıracak kart: Madenci, Balon
 • Etkili kombinasyon: Buz Golemi + Balon

Deste 8: Koçbaşı destesi

Koçbaşı, Büyülü Okçu, Cehennem Ejderhası ve Kraliyet Hayaleti ile oluşturulmuş bu deste köprü yığınağı taktiğinin uygulanabileceği destelerden biridir. Destenin çok kaliteli olduğunu söylemem pek mümkün değil. Saldırı yönü çok kuvvetli olduğundan bu desteyi kullanırken rakibi sürekli baskı altında tutman gerekir.

Bu önerileri değerlendirerek Reddit Desteleri Mücadelesi etkinliğinden 9 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

You may also like...

4 Responses

 1. Ali Talha dedi ki:

  Abi benim destem G.Kulübesi, Mega Şövalye, Elektro, C.Ejderhası, K.Hayaleti, Madenci, Çarpma, Zehir. Yorum yapar mısın?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kullanılabilir bir deste. Tabi çok ama çok iyi diyemem. Eksikleri olmasına rağmen pek çok koşulda işe yarar. Özellikle arena müsabakaları için iyi bir deste. Bol şans dilerim, keyifli oyunlar.

 2. Yusuf dedi ki:

  kaan abi siz beni klana davet etmiştiniz ya bi şey itiraf edicem 3 ay önce babam dan ceza yemiştim yaz ayına kadar oyunlarımı silmişti şuan oyun oynayamıyorum gizlice indirince de bildirim gidiyor babama o yüzden klanınıza katılamıyorum peki şimdi hani normalde iphone larda hesabı geri alma şeyi yok ama yinede daha önce silindiğinde 0 dan başlamıyordu aynen devam ediyordu ama bu kadar zaman geçtiği için hesabım silinmiş olabilir mi ama oyunu unutmadığım için güzel pekka desteleri paylaşabiliyordum sizce 3 ay geçtiğine göre hesabım silinmiş olabilir mi #2LO928UUR eğer silinmediyse bana bu oyuncu kodu için bu hesap için en ideal desteyi söylermisiniz yaz ayında yeniden indirebileceğim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Anladım durumu. Hesabın silinmemiş duruyor yani bir problem olmaz. Destelere gelince kendi önerdiğin desteler gayet güzel. Onlardan birisini kullanmanı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir