Pro Deste Mücadelesi rehberi

pro deste mücadelesi

Pro Deste Mücadelesi etkinliğinde 9 galibiyet almaya ne dersin? Bu etkinlikte sadece profesyoneller tarafından oluşturulmuş bazı desteleri kullanabilirsin. Tek yapman gereken, etkinlikten maksimum galibiyet almana yardımcı olabilecek taktikler hakkında bilgi sahibi olmaktır.

Bu mücadelede tüm maçlar turnuva standartlarında gerçekleştirilecektir. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle kullanacağın desteyi oluştururken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 9 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Pro Deste Mücadelesi etkinliğinde nasıl 9 galibiyet alabilirim?

Pro Deste Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet almak istiyorsan aşağıdaki ipuçlarından faydalanmaya çalışmalısın. Bu etkinlikte desteler rastgele sunulmaktadır. Daha önce hazırlanmış olan destelerden birini kullanabileceksin.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirin

Pro Deste Mücadelesi etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Bu etkinliğe ilk giriş ücretsiz olacaktır. Bu nedenle ne kazanırsam kazanç diye düşünebilirsin. Eğer herhangi bir galibiyet alamazsan 130 altın ve 2 sıradan kart sahibi olursun. Maksimum galibiyet alman durumunda aşağıdaki ödüllere ek olarak 1.100 altın ve 50 kart kazanabilirsin.

Ödül Koşul
200 Altın 2 Galibiyet
300 Altın 3 Galibiyet
500 Altın 4 Galibiyet
800 Altın 5 Galibiyet
1200 Altın 6 Galibiyet
1700 Altın 7 Galibiyet
2300 Altın 8 Galibiyet
3000 Altın 9 Galibiyet

Taktik 2: Desteleri tanıyın

Bu etkinlikte yer alan desteleri yakından tanıyarak mücadele öncesi büyük bir avantaj elde edebilirsin. Tek yapman gereken her destenin oyun stilini ve oyun kazandıracak hamlelerini gözden geçirmektir. Böylece destenin içerisinde yer alan kartları çok daha verimli bir biçimde kullanabilir ve galibiyet almayı başarabilirsin.

Taktik 3: Rakip desteleri gözleyin

Sana rastgele deste verilecek olsa bile rakip için de aynı şey geçerli olacaktır. Bu nedenle etkili bir oyun ortaya koymak istiyorsan kesinlikle rakibin elindeki desteyi tanımaya çalışmalısın. Deste havuzunda sınırlı sayıda deste yer aldığından rakibin destesini tanıdıktan sonra hamlelerini ona göre şekillendirmeye çalışmalısın.

Taktik 4: Domuz Binicisi desteleri

Aşağıdaki desteler Domuz Binicisi kartından güç alarak oluşturulmuştur. Bu etkinlikte 3 tane Domuz Binicisi merkezli deste bulunmaktadır. Bunlarla oynarken rakibin elinde yer alabilecek potansiyel Kasırga kartına karşı dikkatli olmalısın. Genellikle hamlelerini rakip iksir konusunda sıkıntı yaşadığında yapmalısın.

Taktik 5: Köprü yığınağı desteleri

Aşağıdaki desteler köprü yığınağı taktiğinin bir parçasıdır. Bu etkinlikte 3 tane köprü yığınağı destesi vardır. Her deste oldukça iyi olmakla beraber hata yapıldığı zaman durdurulması en zor desteler arasında yer alır. Bu nedenle rakibi hata yapmaya zorlamaya çalışmalısın. Karşında bu destelerden birini kullanan oyuncu varsa hata yapmamak için özen göstermelisin.

Taktik 6: İş bitirici desteler

Aşağıdaki destelerde iş bitirici taktiği ön plana çıkar. Bu desteleri kullanmak çok kolay değildir. Hedef her zaman büyük saldırılar gerçekleştirmek olmalıdır. Bu desteleri kullanırken bir kule kaybettiğinde geri adım atmamalısın çünkü 3 taç elde ederek maçı kazanman epey olasıdır.

Taktik 7: Kuşatma desteleri

Aşağıdaki destelerde kuşatma taktiği uygulanır. Bu destelerde epey hızlı olmak ve özellikle döngü gerçekleştirmek fazlasıyla önemlidir. Rakibin elindeki kartlara dikkat ederek kendi kartlarını oynamaya çalışmalısın. Aksi taktirde kaybeden taraf olman kaçınılmazdır.

Taktik 8: Yemleme destesi

Bu etkinlikte yer alan kullanılması en zor destenin yer aldığı taktik yemleme taktiğidir. Etkinlikte sadece 1 tane yemleme destesi vardır. Bu desteyi kullanmak istiyorsan ne yapıp edip rakibin elindeki Tomruk kartını yemlemeye çalışmalısın. Aksi taktirde işin çok zor olacaktır.

Bu önerileri değerlendirerek Pro Deste Mücadelesi etkinliğinden 9 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

You may also like...

6 Responses

 1. Efecan dedi ki:

  Bu mücadelede 9 galibiyet alınca para ve kart ödülleri harince ekstra bir hak kazanılıyor mu?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hayır. Diğer mücadelelerde de böyle bir şey olduğunu hatırlamıyorum ama ekstra hak kazandırma diye bir şey yok maalesef.

 2. TÜRK dedi ki:

  Bence berbat bie mücadele. Bizene diğer oyincuların destesinden? Bizim destemiz bizi ilgilendiriyor 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir