P.E.K.K.A. desteleri: 10+ faydalı deste

P.E.K.K.A. desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin kuvvetli saldırıları olan en iyi P.E.K.K.A. destelerini incelemek ister misin?

P.E.K.K.A. yüksek hasara sahip hem saldırı hem savunma kartlarından biridir. Aşağıda en güçlü P.E.K.K.A. destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Koçbaşı ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede bina kartının olmadığını unutmamalısın.

2. Koçbaşı ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede geriden kullanılarak saldırı planlanan kartın ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

3. Madenci ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise en az savunma potansiyeli kadar iyidir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

4. Koçbaşı ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Koçbaşı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise en az savunma potansiyeli kadar iyidir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

5. Madenci ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeli kadar iyi olmasa bile iyi seviyededir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

6. Domuz Binicisi ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Domuz Binicisi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre biraz daha düşüktür. Destede herhangi bir bina kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

7. Koçbaşı ile P.E.K.K.A. destesi

 

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Koçbaşı ve P.E.K.K.A. kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre biraz daha düşüktür. Destede düşük maliyetli büyü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

8. Havan ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Havan kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre biraz daha düşüktür. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

9. Madenci ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Madenci ile P.E.K.K.A. kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise en az savunma potansiyeli kadar iyidir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

10. Kıvılcım ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ile Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeli kadar iyi olmasa bile iyi seviyededir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur ve destenin ortalama iksir maliyeti oldukça yüksektir.

11. Madenci ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ile Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeli kadar iyi olmasa bile iyi seviyededir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

435 Responses

 1. ALİ*BEY dedi ki:

  abi 10. destenin iksiri 4.4 bilgin olsun

 2. polat dedi ki:

  abi yeni mega şövalye desteleri varsa onuda guncellermisin

 3. Polat dedi ki:

  Ohoo bütün desteler yüksek iksir 3.5 filan yokki hep 3.9 yada 4 bi tane 3.3 var ondada elektro var ama bende yok

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İyi bir P.E.K.K.A. destesi kullanmak istiyorsan iksir maliyetini görmezden gelmen gerek. Aynı şey Golem için geçerlidir bu arada. 3.5 iksire sahip P.E.K.K.A. destesi bulabilirsin ama karşına bir Cehennem Ejderhası veya Felaket Kulesi geldiği zaman sadece P.E.K.K.A. ile hamle yapabileceğin için otomatik olarak kaybetmiş olursun.

 4. Yasin Er dedi ki:

  en baştaki desteyi 3500 kupalarında olan bütün arkadaşlara tavsiye ederim hep dev ile oynardım 3500 de kaldım pekkanın 5 olması için kartlar dolmuştu bi basayım dedim sora bi deste arayım dedim 1. desteyi denedim 3500den 3700e çıktım daha denemedin yukarısını 5 level pekkanız olsun diğer destansılar 4 level ender kartlarınız 7 level olursa 4000e kadar yolu var 🙂

 5. çağrı dedi ki:

  bu pekkalı döngü destesidir destenin amacı maç boyunca olduğunca pekka kullanıp rakibe baygınlık geçirtmmeektir iksiri 3.0
  pekka,top iskeletler buz ruhu çarpma allev topu mega dalkavuk goblin çetesi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Güzel ve kullanışlı bir deste. İhtiyacı olanların kullanmasını öneririm. Tabi kullanırken saldırı potansiyelinin çok güçlü olmamasına dikkat etmek gerek yani sürekli saldırıyı düşünmek doğru olmayabilir.

   • çağrı dedi ki:

    zaten amaç o sürekli döngü yapıp karşı saldırıya geçmek ve bunu durmadan yapmak özellikle son bir dakika içerisinde harika bir deste oluyor

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Bu destede bunu yapabilirsin ama daha rahat yapabileceğin çok fazla deste var. Ayrıca bu tür desteler rakiplerin kritik hamleleri ile boşa çıkabilir. Özellikle büyü kartları boşa çıktığı zaman sonuç çok kötü oluyor diyebilirim.

 6. çağrı dedi ki:

  buz ruhu ve benzer sıradanlar kaç seviyeye kadar basılabilir şuan 11ler 12ye basıyım mı bu arada kraliyet devi çarpma elit barbar minyon sürüsü ve muhafızlar hariç 980 bin altınım var ve tek yükseltilebilir kartlarım bunlar enderler falan yükseltebileceğim en son seiyede y,yani max değil 9 10 falan destansılar da aynı

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Yükseltme konusunda sıradan kartlar içerisinden Elit Barbarlar, Kraliyet Devi, Goblin Çetesi ve Minyon Sürüsü gibi kartları öneririm. Bu kartların seviyesinin yüksek olması fazlasıyla işe yarar yani daha kolay maç kazanabilirsin.

   • çağrı dedi ki:

    peki ender ve destansı kartlarda durum nedir

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Onlar daha zor seviye atladıkları için onlarda biraz daha seçici davranmanı öneririm. En çok hangi kartı kullanıyorsan onun seviyesini yükseltmeye çalışmalısın.

     • çağrı dedi ki:

      golem pekka balon destansıdaki seçimim oldu pekka 6 golem 6 balon 6 oldu enderlerde ise dommuz binicisi ile ddevi seçtim dev 10 domuz binicisi 9 oldu bu arada 78 yaptım bazılarını

     • Kaan Karadeniz dedi ki:

      Hayırlısı olsun, umarım istediğin verimi alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir