Öfke Mücadelesi rehberi

Öfke Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? En iyi taktikleri uygulayarak maksimum galibiyet almaya ne dersin?

En başından belirtmem gerekirse bu etkinlikte maçlar turnuva standardına göre oynanır. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Hazırsan bu etkinlikten hızlı bir biçimde 12 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Öfke Mücadelesi

Öfke Mücadelesi etkinliği tek aşamalı bir etkinliktir. Etkinlik kapsamında belirlenen kurallar çerçevesinde galibiyet almaya çalışırsın. Bu etkinlikte kendine deste oluşturabileceğini unutmamalısın.

Bu etkinlikte kart tercihleri yaparken turnuvanın kurallarını göz önünde bulundurman gerekir. Rastgele yapacağın tüm tercihler galibiyet almanı zorlaştırabilir. Bu nedenle mücadeleye başlamadan önce aşağıdaki ipuçlarını ve desteleri incelemelisin.

İpucu 1: Ödülleri gözden geçirin

Öfke Mücadelesi etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Eğer herhangi bir maç kazanamazsan 700 Altın ve 10 Sıradan Kart kazanırsın. Maksimum galibiyet alırsan aşağıdaki ödüllere ek olarak 11.000 Altın ve 550 Sıradan Kart kazanabilirsin.

Ödül Koşul
1 Galibiyet x10 Ender Kart
2 Galibiyet x1 Öfke
3 Galibiyet x1.000 Altın
4 Galibiyet x1 Gümüş Sandık
5 Galibiyet x2.000 Altın
6 Galibiyet x5 Destansı Kart
7 Galibiyet x3.000 Altın
8 Galibiyet x1 Büyülü Sandık
9 Galibiyet x4.000 Altın
10 Galibiyet x1 Altın Sandık
11 Galibiyet x5.000 Altın
12 Galibiyet x1 Efsanevi Sandık

İpucu 2: Kurallara dikkat edin

Öfke Mücadelesi etkinliğinin kendine has kuralları vardır. Kendi oluşturduğun desteyi kullanman gerekir. Bunlara ek olarak aşağıdaki kuralların geçerli olduğunu aklından çıkarmaman gerekir. Kart seçerken bunlara dikkat etmelisin:

 • Tüm birlikler öfke etkisi altında olacağından %35 daha hızlı saldırı yapıp daha hızlı hareket ederler.
 • İksir oluşturma hızı %135 daha fazladır.
 • Kuleler, birlik çıkaran binalar ve İksir Toplayıcı kartı hızlandırma etkisinden etkilenmektedir.
 • Büyüler öfke etkisinden etkilenmezler.
 • Öfke etkisini Öfke büyüsü ve Oduncu‘nun öfke kapsülü ile bir araya getirip iki katına çıkarabilirsin.

İpucu 3: Öfke etkisiyle ekstra güçlenen kartları seçin

Aşağıdaki kartlar öfke etkisiyle çok daha güçlü olurlar. Bu nedenle oluşturmak istediğin destede bu kartlara yer vermeye çalışmalısın. Bu kart sayesinde tüm maçlarda ekstra avantaj kazanabileceğini unutmamalısın.

İpucu 4: Öfke etkisiyle ekstra güçlenen binaları seçin

Aşağıdaki binalar öfke etkisiyle ekstra güçlü duruma gelirler. Bu nedenle onları seçip avantaj elde etmek çok iyi bir fikir olabilir. Bu binalar maç kazanma konusunda işini kolaylaştıracak olduğundan onlardan birkaçını seçmeyi düşünebilirsin.

İpucu 5: Doğru büyüleri seçin

Aşağıdaki büyü kartları bu etkinlikte son derece güçlüdürler. Özellikle ekstra zamanlama gerektiren büyü kartlarını seçmek işini zorlaştırabilir çünkü birlikler normalden çok daha hızlı hareket ederler. İşini garantiye almalı ve aşağıdaki büyü kartlarıyla yola devam etmelisin.

Deste 1: Üç Silahşor, Koçbaşı ve Madenci destesi

Deste 2: Üç Silahşor, Koçbaşı ve Madenci destesi

Deste 3: Üç Silahşor ve Madenci destesi

Deste 4: Golem destesi

 

Deste 5: Kulübe destesi

 

Bu önerileri değerlendirerek Öfke Mücadelesi etkinliğinden hızlı bir biçimde 12 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

20 Comments

 1. BAYRAM ALI
  • Kaan Karadeniz
 2. BAYRAM ALI
  • Kaan Karadeniz
 3. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
   • Mustafa Kabak
    • Kaan Karadeniz
 4. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 5. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 6. Emirhan
 7. BAYRAM ALI
  • Kaan Karadeniz
 8. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 9. Ali
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh