Oduncu desteleri: En iyi 10 deste (Ağustos 2018)

Oduncu destesi mi arıyorsun? Ağustos ayında en kullanışlı olan Oduncu kartının yer aldığı en iyi desteleri incelemek ister misin?

Oduncu kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Oduncu destelerini bulabilirsin. Aşağıdaki desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Koçbaşı destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 3.4 iksirdir. Bu deste Koçbaşı kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Golem destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.1 iksirdir. Bu deste Golem kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Golem ile Roket destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.4 iksirdir. Bu deste Golem ile Roket kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Golem destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.4 iksirdir. Bu deste Golem kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. Golem destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.3 iksirdir. Bu deste Golem kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Balon destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.0 iksirdir. Bu deste Balon kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. Golem destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.4 iksirdir. Bu deste Golem kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Golem destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.5 iksirdir. Bu deste Golem kartının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartın seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Golem destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.4 iksirdir. Bu deste Golem kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. Lav Tazısı ile Madenci destesi

Bu destenin ortalama kullanım bedeli 4.0 iksirdir. Bu deste Lav Tazısı ile Madenci kartlarının üzerine kurulu bir deste olduğu için bu kartların seviyesinin yüksek olması işini kolaylaştırır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

185 Comments

  1. Kerem
    • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh