Nasıl efsanevi kart kazanabilirim?

Görsel Kaynağı: abc

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

 1. Cumali dedi ki:

  Kaan abi ben 10.arenadayım efsanevi kartlar dükkana geliyor ama istediğimi bekliyorum 50.000 altın da var .Bu efsanevi kartlar her gün gelmiyor arada bir mı geliyor ??

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Evet arada bir gelir ve sanırım elindeki diğer kartların seviyesine göre karşına çıkmaktadır.

   • Cumali dedi ki:

    Tm abi saol ama elindeki kartların seviyesine göre karşına çıkıyor ne demek yani? ?

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Şöyle ifade edeyim. Diyelim elindeki ender kartlardan 4 tanesinin seviyesi 9, 6 tanesinin seviyesi 8, 5 tanesinin seviyesi ise 7. Dükkanda sana sunulacak kartların seviye 7 olan 5 karttan olma olasılığı ne kadar yüksekse seviyesi 9 olan 4 karttan olma olasılığı da o kadar düşük. Oyun elindeki tüm kartları dengeli bir biçimde aynı seviyeye çıkarmanı ister.

 2. Tuna dedi ki:

  Clash royale güncellemelerinin sayfasında çıkan en son haberde üç tane video var.Bu videolardan ilkinde kazanacağınız her 500 sandıktan birinin ya efsanevi sandık ya süper büyülü sandık ya da destansı sandık olacağı garanti diyorlar.2 videoda efsanevi kazanmanın yollarından efsanevi sandığı anlatırken dükkana her üç haftada bir geldiğini söylüyorlar.3.videoya bakmadım.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   O bir haber değil. Sıkı sıkı takip ettiğimiz Orange Juice tarafından yapılan matematiksel hesapları içermektedir. Yapılan matematiksel hesapların büyük bir çoğunluğu ve diğer tüm bilgiler zaten sitemizde yer almaktadır. Türkçeleştirerek gerekli katkıyı sağlamaya çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir