Muhafızlar desteleri: En iyi 12 deste (Kasım 2018)

Muhafızlar desteleri mi arıyorsun? Muhafızlar kartının yer aldığı en efsanevi desteleri bulmak ister misin?

Muhafızlar kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Muhafızlar destelerini bulabilirsin. Bu desteler en zor kullanılandan en kolay kullanılana doğru sıralanmıştır. Kullanımı zor olan deste seni daha yüksek kupalara çıkarabilme potansiyeline sahiptir.

1. Kraliyet Domuzları ile Dev Goblin destesi

Bu deste 4.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken mutlaka Kraliyet Domuzları ve Dev Goblin kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 5200 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılabilen döngü kartı, bina kartı yoktur ve destenin ortalama iksir maliyeti oldukça yüksektir.

2. Kraliyet Domuzları ile Dev Goblin destesi

   

   

Bu deste 4.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Domuzları ve Dev Goblin kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 5200 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli ortalamanın altındadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden iyi durumdadır. Destede hava birliklerine yüksek hasar veren kart, kara birliklerine yüksek hasar veren kart, ortalama hasar veren büyü kartı, işlevsel kart, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

3. Standart Muhafızlar destesi

  

   

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken mutlaka tüm kartlardan en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4900 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede oyun kazandıran kart, düşük hasar veren büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

4. Üç Silahşor destesi

   

   

Bu deste 4.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken mutlaka Üç Silahşor kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4900 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen iyi durumdadır. Destede düşük hasar veren büyü kartı, ortalama hasar veren büyü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

5. Balon destesi

   

   

Bu deste 4.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken mutlaka Balon kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4600 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

6. Domuz Binicisi destesi

   

   

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken mutlaka Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4600 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden iyi durumdadır. Destede ortalama hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılabilen döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kartı ve bina kartı yoktur.

7. Standart Muhafızlar destesi

   

   

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken mutlaka tüm kartlardan en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4300 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede oyun kazandıracak kart, ortalama hasar veren kart ve bina kartı yoktur.

8. Domuz Binicisi destesi

   

   

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken mutlaka Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4300 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen iyi durumdadır. Destede ortalama hasar veren büyü kartı, hızlı kullanılan döngü kartı, rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve bina kartı yoktur.

9. P.E.K.K.A. destesi

   

   

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken mutlaka P.E.K.K.A. kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4000 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

10. Üç Silahşor destesi

   

   

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken mutlaka Üç Silahşor kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4000 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve bina kartı yoktur.

11. P.E.K.K.A. ile Koçbaşı destesi

  

   

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken mutlaka P.E.K.K.A. ve Koçbaşı kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4000 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama düzeydedir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

12. Dev ile Balon destesi

   

   

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Saldırı yaparken mutlaka Dev ve Balon kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın. Bu desteyi 4000 kupa ve üzerine çıkmak için kullanabilirsin.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve bina kartı yoktur.

Burada yer alan Muhafızlar desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak daha farklı deste önerileri isteyebilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh