Muhafızlar desteleri: 10+ kusursuz deste

Muhafızlar desteleri mi arıyorsun? Muhafızlar kartının yer aldığı en efsanevi desteleri bulmak ister misin?

Muhafızlar kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Muhafızlar destelerini bulabilirsin. Bu desteleri kullanarak arena yükselmeyi başarabilirsin.

Not: Bu desteler her sezon bitiminde gözden geçirilir. Yeni Muhafızlar desteleri bulmak istiyorsan zaman zaman burayı ziyaret ederek desteleri tekrar kontrol edebilirsin.

1. Muhafızlar ile Koç Binicisi destesi

Haydut Barbar Varili

Koç Binicisi

Bu deste 3.6 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Ortalama hasar veren büyü kartı, saldırı sıfırlayan kart ve bina kartı.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

2. Muhafızlar ile Koçbaşı destesi

Bu deste 4.1 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli mükemmel ve saldırı potansiyeli iyi düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Tank kartı ve saldırı sıfırlayan kart.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

3. Muhafızlar ile Koçbaşı destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

4. Koç Binicisi ile Muhafızlar destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

5. Koç Binicisi ile Muhafızlar destesi

Bu deste 4.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

6. Koç Binicisi ile Muhafızlar destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

7. Koçbaşı ile Muhafızlar destesi

Bu deste 4.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede herhangi bir efsanevi kart yoktur. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

8. Koçbaşı ile Muhafızlar destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede herhangi bir efsanevi kart yoktur. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

9. Koçbaşı ile Muhafızlar destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

10. Madenci ile Muhafızlar destesi

Bu deste 4.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Yukarıdaki deste hoşuna gittiyse buraya tıklayarak onu hemen oyuna ekleyebilirsin.

Ayın Destesi: Şubat 2019

Bu deste 4.1 iksir ortalama kullanım bedeline sahiptir. Destenin savunma potansiyeli mükemmel ve saldırı potansiyeli iyi düzeydedir. Bu desteyi kullanırken şu eksikliklere dikkat etmelisin: Tank kartı ve saldırı sıfırlayan kart.

Buraya tıklayarak veya basarak bu desteyi hızlıca oyuna ekleyebilirsin.

Muhafızlar Taktikleri

Muhafızlar kartı 7. Arena olan Kraliyet Arenası ile elde edilebilir hale gelir. Bu kart altı tane muhafız çıkarır. Muhafızlar ortalama cana ve hasara sahiptirler. Kart savaş arenasına yatay olarak yerleştirilir.

 • Yatay konuşlandırma durumu bu kartı olağanüstü bir savunma kartı haline dönüştürür.
 • Çift koridordan yapılan saldırıları durdurma konusunda en iyi birliktir.
 • Hava birliklerinin dikkatini dağıtarak onların ortadan kaldırılmasını sağlar.
 • Çift koridordan saldırı gerçekleştirmek için ideal kartlardan biridir.
 • Alan hasarı veren kartlara karşı son derece zayıftırlar.

Muhafızlar Özellikleri

Deckshop.pro sitesinin sunmuş olduğu bilgiler ışığında Muhafızlar aşağıdaki özelliklere sahiptir. Bu kartı belirli bir destenin parçası haline getirmeden önce tüm bu özellikler göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi durumda bu kart hiçbir işe yaramayacaktır.

 • Rakip için ciddi bir tehdittir.
 • Kule arkasından kullanılabilen ve iksir yatırımı yapılabilen bir karttır.
 • Hatalı iksir harcayan rakipleri cezalandıran bir karttır.
 • Kuleler için ciddi bir tehlikedir.
 • Köprü başından oynanabilen köprü yığınağı taktiği için elverişli bir karttır.
 • Sürü birlik kartıdır.
 • Kara birliğidir.
 • Yakından saldırı gerçekleştiren birlikleri içerir.
 • Seviyeden bağımsız olarak güç kazanır.
 • Kara birliklerine karşı etkilidir.

Muhafızlar Ekstra Bilgiler

Muhafızlar kartının oyundaki diğer kartlar gibi avantajları ve dezavantajları vardır. Bu kartı kullanmadan önce aşağıdaki bilgilerden yararlanmayı düşünebilirsin. Tüm bu bilgiler bu kartı çok daha iyi bir şekilde kullanmana yardımcı olacaktır.

Efsanevi Kart Değişim Rehberi

Efsanevi kartların yerine hangi kartları kullanabilirim? Birçok oyuncunun işe yarayan en iyi desteleri destelerde efsanevi kartlar var diye kullanmaktan vazgeçtiğini biliyorum. Oyuncuların yaşadığı bu probleme biraz olsun çözüm bulmak için bir liste hazırladım.

Oyunda yer alan her efsanevi kartın sıradan, ender ve destansı kartlar arasında bir karşılığının olması mümkün değildir. Ancak, benzer özelliklere ve destede benzer role sahip olan kartları efsanevi kartlar yerine kullanmak mümkündür.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

4 Responses

 1. Ibrahim dedi ki:

  #8PJ0LR8J
  Deste önere bilirmisin

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki desteyi kullanabilirsin.

   – Kraliyet Devi
   – Yavru Ejderha
   – Korumalar
   – Mega Dalkavuk
   – Elektro Büyücü
   – Fırın
   – Alev Topu
   – Barbar Varili

 2. M.hüsam dedi ki:

  Selam bana uygun seviyeleri düşük olmayan bir deste yaparmısın rica etsem
  2QCQJ880C

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki desteyi kullanabilirsin.

   – Madenci
   – Goblin Fıçısı
   – Minyon Sürüsü
   – Prenses
   – Buz Ruhu
   – Goblin Çetesi
   – Felaket Kulesi
   – Çarpma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir