Muhafızlar Alıştırması rehberi

Muhafızlar Alıştırması etkinliğini hızlı bir biçimde tamamlamak ister misin? En iyi desteleri kullanarak bunu başarmaya ne dersin?

En başından belirtmem gerekirse bu etkinlikte maçlar turnuva standardına göre oynanır. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Hazırsan bu etkinlikten hızlı bir biçimde 20 taç toplamanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Muhafızlar Alıştırması

Muhafızlar Alıştırması etkinliği tek aşamalı bir etkinliktir. Etkinlik kapsamında belirlenen kurallar çerçevesinde galibiyet almaya çalışırsın. Bu etkinlikte kendi destelerini kullanmak durumunda olduğundan en iyi desteyi oluşturmaya çalışmalısın.

Bu etkinlikte kart tercihi yaparken turnuva kurallarına dikkat etmelisin. Asla rastgele seçim yapmamalısın. Mücadeleye başlamadan önce aşağıdaki ipuçlarını gözden geçirirsen senin yararına olur çünkü daha kolay galibiyet alabilirsin.

İpucu 1: Ödülleri gözden geçirin

Muhafızlar Alıştırması etkinliği belirli ödüllere sahiptir. Eğer herhangi bir maç kazanamazsan herhangi bir ödül kazanamazsın. Bu etkinlik standart bir etkinlik olduğu için maksimum galibiyet alırsan aşağıdaki ödülleri kazanmayı başarabilirsin.

Ödül Koşul
5 Taç x100 Altın
10 Taç x200 Altın
15 Taç x400 Altın
20 Taç x100 Taş

Deste 1: Madenci destesi

Savunma ve saldırı gücü yüksek olan bu desteyi kullanırken destedeki kartların birbiriyle uyumsuzluğuna dikkat etmelisin. Aksi taktirde maçı kazanmakta zorluk çekebilirsin.

Deste 2: Üç Silahşor ve Madenci destesi

Savunma ve saldırı gücü yüksek olan olan bu desteyi kullanırken hamlelerini doğru bir şekilde yapmalısın. Destenin esnekliği çok düşük olduğundan desteyi kullanırken aşırı dikkatli olmalısın.

Deste 3: Madenci destesi

Savunma ve saldırı gücü oldukça iyi olan bu desteyi kullanırken destedeki kartların birbiriyle uyumsuzluğuna dikkat etmelisin. Aksi taktirde maçı kazanmakta zorluk çekebilirsin.

Deste 4: Üç Silahşor ile Madenci destesi

Savunma potansiyeli güçlü, saldırı potansiyeli ise ondan biraz daha düşük olan bu desteyi kullanırken kartların uyumsuzluğuna dikkat etmelisin. Aksi taktirde maçı kazanma konusunda zorluk yaşayabilirsin.

Deste 5: Balon ile Madenci destesi

Savunma gücü oldukça iyi, saldırı gücü ise ondan biraz daha düşük olan bu desteyi kullanırken destedeki kartların birbiriyle uyumluluğunun az olmasına dikkat etmelisin. Aksi taktirde maçı kazanmakta zorluk çekebilirsin.

Deste 6: Mezarlık destesi

Savunma gücü oldukça yüksek olan ama saldırı konusunda biraz tutuk kalan bu desteyi kullanırken destedeki büyü kartlarına dikkat etmelisin. Bu kartları boşa kullanman durumunda ciddi sıkıntı yaşayabilirsin.

Deste 7: Domuz Binicisi destesi

Savunma gücü oldukça iyi, saldırı gücü ise ondan biraz daha düşük olan bu desteyi kullanırken destedeki kartların birbiriyle uyumuna dikkat etmelisin. Buna dikkat etmezsen maç kazanmak çok kolay olmayacaktır.

Deste 8: Kraliyet Domuzları destesi

Savunma ve saldırı gücü oldukça iyi olan bu desteyi kullanırken hamlelerine oldukça dikkat etmelisin. Dikkatli olmazsan destenin kullanım bedeli oldukça yüksek olduğundan kolayca maç kaybedebilirsin.

Bu önerileri değerlendirerek Muhafızlar Alıştırması etkinliğini hızlı bir biçimde bitirmeyi başarabilirsin. Buradaki destelerle ilgili soruların varsa bunları hiç çekinmeden sorabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

 1. Ertunç BAZ dedi ki:

  Hocam ben 2. Mücadelecideyim Destem – ( Kraliyet Devi 12 lvl – okçular 12lvl – Büyücü 9 lvl – goblinler 11 lvl – fırın 9 lvl – bombacı 12 lvl – cehhennnem ejderi 2 lvl – tomruk 3 lvl ) bu desteyle uzun zamandır oynuyorum ve değiştirmeyi düşünmüyorum bu kartlarla ve levellerle nereye kadar çıkabilirim ve vereceğin taktik falan var mı söylersen çok sevinirim cevabını merakla bekliyorum 🙂

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Belirli bir yere kadar taşır bu deste seni ama karşına kullanım bedeli yüksek olan güçlü desteler geldiği zaman sıkıntı yaşamaya başlarsın. Şöyle söyleyeyim, destenin savunma potansiyeli oldukça iyi gibi görünmesine rağmen özellikle sürü şeklinde olmayan kartlar çok büyük sıkıntı yaşatabilir. Çok iyi bir konumdasın ama bence farklı destelere alışmaya çalışmalısın.

 2. BLACKMAN dedi ki:

  abi bu destenin kombinasyonlarını ve artı ile eksi yönlerini yazarmısın

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Eksik yanı yok destenin. Hemen hemen her açıdan kullanılabilir. Kombinasyon olarak Koçbaşı + Zehir, Koçbaşı + Haydut veya Koçbaşı + Yarasalar kullanabilirsin.

 3. BLACKMAN dedi ki:

  abi bana göre bir deste bulamıyorum iyice inceleyip çok verimli bir deste önerirmisin #8PLVVOYR9

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki desteyi kullanmanı öneririm.

   – Koçbaşı
   – Cehennem Ejderhası
   – Kara Prens
   – Buz Golemi
   – Haydut
   – Yarasalar
   – Zehir
   – Çarpma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir