Modern Royale taktikleri

Modern Royale etkinliğinde maksimum galibiyet almak ister misin? En iyi taktiklerle tüm ödülleri toplayabilirsin.

En başından belirtmem gerekirse bu etkinlikte maçlar turnuva standardına göre oynanır. Modern Royale tek aşamalı bir etkinliktir. Etkinlik kapsamında belirlenen kurallar çerçevesinde galibiyet almaya çalışırsın. Bu etkinlikte belirli sınırlamalar dahilinde kendi oluşturduğun desteyi kullanabilirsin.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirmelisin

Modern Royale etkinliğine ilk giriş ücretsiz olarak, sonraki girişler ise 10 taş karşılığında yapılır. Bu etkinlikte herhangi bir maç kazanamazsan herhangi bir ödül alamazsın. Etkinlikten maksimum galibiyet alman durumunda aşağıdaki ödüllerin tamamını kazanabilirsin.

Ödül Koşul
1 Galibiyet x1 Korumalar
3 Galibiyet x30 Yarasalar
5 Galibiyet x30 İskelet Fıçısı
7 Galibiyet x30 Kraliyet Devi
9 Galibiyet x30 Ateş Ruhları
11 Galibiyet x5 Mega Dalkavuk
13 Galibiyet x5 Uçan Makine
15 Galibiyet x5 İyileştirme
17 Galibiyet x5 Koçbaşı
19 Galibiyet x5 Fırın
20 Galibiyet x5 Üç Silahşor

Taktik 2: Erkenden oynayın

Bu mücadeleye ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Mücadelenin ilk zamanlarında herkes şansını denediği için işiniz daha kolay olacaktır. Eğer mücadeleyi son zamanlarda tamamlamaya çalışırsanız daha tecrübeli oyuncularla karşılaşmanız söz konusu olabilecektir.

Taktik 3: Seçilebilecek kartları gözden geçirin

Normal şartlarda deste oluştururken tüm kartları kullanabilirsin ama bu etkinlikte belirli kartlardan faydalanmak gerekmektedir. Desteleri oluştururken seçebileceğin kartları aklında tutmalısın. Bu etkinlikte modern kartların tamamını kullanabilirsin.

 

avcı

Taktik 3: Popüler kartlara dikkat edin

Kısaca söylemek gerekirse bu etkinlikte kullanılacak kartlardan bazısı aşırı popüler olacaktır. Dolayısıyla deste oluştururken bu popülerlik durumunu göz önünde bulundurmaya çalışmalısın. Basit bir biçimde Mega Şövalye sık kullanılan bir kart olacaktır ve elindeki desteyi onu durdurabilecek biçimde oluşturmalısın. Bunun yanında Kasırga ve Madenci popüler olabilecek diğer kartlardır.

Taktik 4: İki kart mutlaka destede yer almalı

Bu mücadelede oyunu kazandıracak iki kart bulunmaktadır. Bunlardan ilki Mega Şövalye, ikincisi ise Cehennem Ejderhası kartlarıdır. Deste oluştururken bu kartları kesinlikle kullanmaya çalışmalısın. Böylece rakiplerine karşı avantajı ele geçirmeyi başarabilirsin.

Taktik 5: Sabırlı ve güvenli oyunu tercih edin

Her ne olursa olsun sabırlı ve güvenli oynamaya çalışmalısın. Bu her zaman işine yarayacak bir stratejidir çünkü oyunu kazanmanı sağlayabilecek taktiklerden birisidir. Her zaman savunmada pozitif iksir takası yapmaya çalışmalısın. Bunu başarırsan oyunu kazanmaya yakın taraf sen olabilirsin.

Taktik 6: Modern Royale desteleri

Aşağıdan Modern Royale mücadelesinde kullanışlı olabilen çeşitli desteleri bulabilirsin. Kendi oyun stiline en uygun desteyi seçmeye çalışmalısın. Bu desteler denenmiş ve test edilmiştir. Hangi kartlarla iyi oynuyorsan tercihin onlardan yana olmalıdır.

Deste 1: Madenci destesi

Deste 2: Madenci destesi

avcı

Deste 3: Mezarlık destesi

Deste 4: Koçbaşı destesi

 

Deste 5: Koçbaşı destesi

Bu taktikleri kullanarak Modern Royale etkinliğinden maksimum galibiyet alıp ödülleri toplayabilirsin. Bu mücadele önemli olanın uyumluluk olduğunu unutmamalısın. Buradaki taktiklerle ilgili kafana takılan bir şeyler varsa bunları hiç çekinmeden sorabilirsin.

You may also like...

4 Responses

 1. Sanberk dedi ki:

  Abi bu arada sayı mücadelesi bitti mi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Şu an oyunda aktif bir mücadele bulunmuyor. Sayı mücadelesi biteli çok oldu ama ileride tekrar gelebilir.

 2. Trtrtr dedi ki:

  Kraliyet Devi kullanilabilir bi kartmi fikrinizi merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir