MKBO ve Balon destesi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

16 Cevaplar

 1. Mustafa Kabak dedi ki:

  Buz golemi+mega dalkavuk,cellat+kasırga? Bunlar da mı yetmez o üç silahşor belasına? Büyücü,silahşor gibi kartları kasırgayla prense; Uçan makineyi,minyon sürüsünü kasırga ve mega dalkavuk halledemez mı?Diğer eksikler oldukça önemli olabilir mesela binanın olmaması.Ama bu sıkıntı değil bence.Buz golemi gereksizse korumalar ya da bina isteyenlere mezar taşı uygun.Mega şövalye zaten buz golemi,prens vb ye gidiyor.Aşırı güçsüz değil yani.Dev kartını da oldukça iyi kullanırım bundan sonra ona yöneleyim belki daha iyi desteler ortaya çıkar.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Doğrudan cevap değil hiçbirisi. 9 iksir bedeline sahip olan bir kartı 13 iksir ile durdurmaya çalışıyorsun. Cellat kısmen bir cevap ama ikiye ayrıldıkları zaman yine doğru cevap değil. Her karta karşı hamle yapabilecek potansiyele sahip olursan çok daha iyi bir desteye sahip olabilirsin. Aşırı güçsüz demiyorum zaten herkes tarafından kullanılabilecek bir deste değil diyorum.

 2. Mustafa Kabak dedi ki:

  O zaman bu yayınlanabilir olmalı.Golem buz büyücüsü cellat prens kasırga çarpma mega dalkavuk buz golemi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kullanılabilir deste ama eksikleri var. Mesela ortalama hasar veren büyü kartı yok. Bu ne demek? Üç Silahşor çıkarsa sıkıntı büyük. Binaları anında ortadan kaldıramazsın. Ortalama güce sahip birliklerin yapacağın saldırıları durdurmasına neden olursun. Daha birçok etken sayabilirim. Bunlar düzeltilebilir mi? Elbette mesela Buz Golemi yerine Alev Topu alırsın ama bu sefer destenin kullanım bedeli epey yüksek olur.

 3. Mustafa Kabak dedi ki:

  Oyun kazandıracak kartlar prens ve haydut.Yani prens de kazandırabilir.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Onlar oyun kazandıracak kart değiller maalesef. Hepsi normalde destek kartıdır. Destenin içerisine özelliklere kuleleri indirmek için kullanabileceğin bir kart eklemelisin.

 4. Mustafa Kabak dedi ki:

  Bunlar iyi olabilir diye düşünüyorum.Koçbaşı kara prens mezarlık zehir buz golemi cehennem ejderhası çarpma tesla/mezar taşı.
  Prens haydut alev topu mezar taşı buz golemi tomruk mega dalkavuk okçular.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İlk destenin sıkıntısı kombinasyon açısından etkileyici olmaması. Büyü kartları birbirini tamamlıyor, gerisi çok zayıf. Bu nedenle herkese öneremem. İkinci destede oyunu Haydut ile kazanmaya çalışacaksın sanırım ama onun dışında açık bir oyun kazandıracak kart yok. Bu tür desteleri de herkes kolaylıkla kullanamaz.

   Desteler kötü değil ama önerebileceğim kadar iyi de değil. Çok teşekkürler paylaşımın için.

 5. Mustafa Kabak dedi ki:

  Tabi ki öyle ama ben her fırsatta size yardımcı olmaya çalışırım.Kolay Gelsin.

 6. herr kobold dedi ki:

  Buyulu okcu yerine ne alabilirim ?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Büyülü Okçu değiştirilemez kartlardan birisi. Bu destede onu değiştirirsen destenin işlevselliği bozulur. Ancak ben denemek istiyorum diyorsan Dart Goblini veya Silahşor kartlarını kullanabilirsin. Bununla birlikte efsanevi olarak Elektro Büyücü veya Prenses kullanmayı deneyebilirsin.

 7. Mustafa Kabak dedi ki:

  Buradan normal arena savaşları için 2 deste paylaşacağım.
  Atıcı dev yıldırım kasırga büyülü okçu mini Pekka mega dalkavuk tomruk.
  Golem mezarlık mini Pekka mega dalkavuk alev topu okçular valkür çarpma.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Şöyle söyleyeyim, Dev varsa Atıcı olmamalı, Atıcı varsa Dev olmamalı. İkisinden birisi bu desteye fazla. İkisi de çok ağır birlikler. İş bitirici bir taktik uygulama şansın çok düşük.

   İkinci desteye gelirsek, bu deste biraz daha dengeli bir deste. Tabi desteyi çok iyi yönetmek gerekli. İksir maliyeti birazcık yüksek.

   Desteleri sitede paylaşmam doğru olmaz çünkü herkese hitap edebilen desteler değiller. Artık en iyi desteleri paylaşmaya çalışıyorum. Seçici davranıp desteleri detaylı bir biçimde anlatıp oyunculara yardımcı olmak çok daha doğru.

 8. İsimsiz dedi ki:

  Madenci yerine ne koyarım

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Madenci maalesef bu destede değiştirilemez kartlardan birisi. Değişikliği yaparsanız benzer verimi alamazsınız ama Madenci yerine Şövalye kullanmayı deneyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir