Mezarlık desteleri: 10+ güçlü deste

clash royale mezarlık desteleri

Mezarlık desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin şaşırtıcı maçlar kazanacağın en iyi Mezarlık destelerini incelemek ister misin?

Mezarlık şaşırtıcı saldırılarla maç kazanabileceğin kullanışlı bir karttır. Aşağıdan en güçlü Mezarlık destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Mezarlık destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede ortalama hasar veren büyü kartının ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

2. Mezarlık destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede ortalama hasar veren büyü kartının ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

3. Mezarlık destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Mezarlık kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre daha azdır. Destede hava saldırısı düzenleyen herhangi bir güçlü kart ve hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur. Bu deste 5200 kupadan sonra kullanışlıdır.

4. Mezarlık destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Mezarlık kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeli göre daha azdır. Destede hava saldırısı düzenleyen herhangi bir güçlü kart ve hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur. Bu deste 5200 kupadan sonra kullanışlıdır.

5. Mezarlık destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Mezarlık kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise en az savunma potansiyeli kadar iyidir. Destede hızlı kullanılabilen döngü kartı yoktur ve destenin ortalama iksir bedeli oldukça yüksektir.

6. Dev ile Mezarlık destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Mezarlık kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama düzeydedir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline denk güçtedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve bina kartı yoktur.

7. Mezarlık destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Mezarlık kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeli göre daha azdır. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayabilecek herhangi bir kart yoktur.

8. Dev ile Mezarlık destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Mezarlık kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline eş değerdir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve herhangi bir bina kartı yoktur.

9. Üç Silahşor ile Mezarlık destesi

Bu deste 4.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Üç Silahşor ile Mezarlık kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise en az savunma potansiyeli kadar iyidir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur ve destenin ortalama iksir maliyeti oldukça yüksektir.

10. Mezarlık destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Mezarlık kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyidir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre biraz daha azdır. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayabilecek herhangi bir kart yoktur.

11. Havan ile Mezarlık destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Havan ile Mezarlık kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli oldukça iyidir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre biraz daha azdır. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

177 Responses

 1. ALİ*BEY dedi ki:

  abi mega şovalye destelerini ne zaman güncelleyeceksin. en sevdiğim kart mega şovalye. senin en sevdiğin kart kart hangisi abi.sölersen sevinirim.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Elimden geldiğince hepsini güncellemeye çalışıyorum. Ona da sıra gelir elbet. En sevdiğim kart benim için Madenci.

   • ALİ*BEY dedi ki:

    abi madencin maks mı

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Hayır değil, elimde maksimum olan herhangi bir efsanevi kart yok.

     • ALİ*BEY dedi ki:

      abi para konusunda yardım edermisin google play kodu fln 30 tl fln çok değil sadece lazım.yardıma ihtiyacım var abi 45 olur farketmez.edersende etmezsende canın sağolsun.

     • Kaan Karadeniz dedi ki:

      Bir sor bakayım bana aylık 30 TL kazanıyor muyum bu siteden? Reklam olması sizi aldatmasın geliri çok az. Dolayısıyla olmayan paramla size yardımcı olamam.

 2. ALİ*BEY dedi ki:

  abi tv royale nası çıkabilirm hep maçlar yaptım. kulemin canı 1 kaldı kazandım, 84 oldu kazandım ,104 oldu kazandım bi türlü çıkamıyorum bu işin sistemi nası anlamıyorum.

 3. ALİ*BEY dedi ki:

  abi 1.destede zehir yerine alev topu alabilirmiyim.

 4. Harun dedi ki:

  Abı 4000 çıkma mega şövalye yada PEKKA destesı varmı

 5. ALİ*BEY dedi ki:

  abi bi deste oluşturdum mezarlık yerine ne alabilirim. mega şovalye-mezarlık-buz büyücüsü-büyücü dalkavuk–çarpma-yarasalar-goblin çetesi. abi mezarlık yerine alev topu kullanmayı düşünüyorum.deste güzelse eklermisin abi bide eklersen ali ayas yazarmısın.

 6. ALİ*BEY dedi ki:

  abi marketimde mezarlık alsammı bilmiyorum elektro bekliyodum ama almassam içimde kalıcak eğer alırsam die bana domuz ile mezarlık destesi önerirmisin.bide mezarlığı almamı önerirmisin onuda belitirsen sevinirim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste önermem için oyuncu kodunu paylaşman gerek. Mezarlık kullanmak istiyorsan onu alabilirsin ama kullanmayı düşünmüyorsan boşa harcama yapmamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir