Mezarlık desteleri: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

Mezarlık desteleri mi arıyorsun? Şaşırtıcı saldırılarla maç kazanabileceğin en iyi Mezarlık destesini bulmaya ne dersin?

Aşağıda en iyi Mezarlık destelerini bulabilirsin. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin. Örneğin, 4000 kupada yer alıyorsan doğrudan 5200 kupaya ulaştıran desteyi değil 4300 veya 4600 kupaya ulaştıran desteyi tercih etmelisin.

1. Mezarlık destesi

 

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Mezarlık destesi

 

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan birlik kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Mezarlık destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Mezarlık destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. Dev ile Mezarlık destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Dev ile Mezarlık destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. Mezarlık destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Havan ile Mezarlık destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Dev ile Mezarlık destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. Balon ile Mezarlık destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Mezarlık desteleri - Ağustos 2018

Aşağıdaki menüden faydalanarak Ağustos ayının en iyi Mezarlık destelerine ulaşabilirsin. Bu desteler hala kullanışlıdır. Ancak tamamen işe yarar olmaları konusunda bir garanti veremem. Kullanıp kullanmama kararı tamamen sana aittir.

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Hemen en iyi desteleri bulun

Diğer kartlar için hazırlanmış en iyi desteleri bulmak için aşağıdaki butonlardan faydalanabilirsin. Butonlar kartların kalitesine göre renklendirilmiş ve iksir bedeline göre sıralanmıştır. Burada sadece oyun kazandırma becerisine sahip kartların olduğunu unutmamalısın.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte Mezarlık desteleri için daha farklı önerilere ihtiyacın varsa profil kodunu kullanarak yorum deste isteyebilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

175 Cevaplar

 1. ALİ*BEY dedi ki:

  abi mega şovalye destelerini ne zaman güncelleyeceksin. en sevdiğim kart mega şovalye. senin en sevdiğin kart kart hangisi abi.sölersen sevinirim.

 2. ALİ*BEY dedi ki:

  abi tv royale nası çıkabilirm hep maçlar yaptım. kulemin canı 1 kaldı kazandım, 84 oldu kazandım ,104 oldu kazandım bi türlü çıkamıyorum bu işin sistemi nası anlamıyorum.

 3. ALİ*BEY dedi ki:

  abi 1.destede zehir yerine alev topu alabilirmiyim.

 4. Harun dedi ki:

  Abı 4000 çıkma mega şövalye yada PEKKA destesı varmı

 5. ALİ*BEY dedi ki:

  abi bi deste oluşturdum mezarlık yerine ne alabilirim. mega şovalye-mezarlık-buz büyücüsü-büyücü dalkavuk–çarpma-yarasalar-goblin çetesi. abi mezarlık yerine alev topu kullanmayı düşünüyorum.deste güzelse eklermisin abi bide eklersen ali ayas yazarmısın.

 6. ALİ*BEY dedi ki:

  abi marketimde mezarlık alsammı bilmiyorum elektro bekliyodum ama almassam içimde kalıcak eğer alırsam die bana domuz ile mezarlık destesi önerirmisin.bide mezarlığı almamı önerirmisin onuda belitirsen sevinirim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste önermem için oyuncu kodunu paylaşman gerek. Mezarlık kullanmak istiyorsan onu alabilirsin ama kullanmayı düşünmüyorsan boşa harcama yapmamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir