Mezarlık desteleri: En iyi 10 deste (Ağustos 2018)

Mezarlık desteleri mi arıyorsun? Ağustos ayında kullanılan şaşırtıcı maçlar kazanacağın en iyi Mezarlık destelerini incelemek ister misin?

Mezarlık şaşırtıcı saldırılarla maç kazanabileceğin kullanışlı bir karttır. Aşağıdan en güçlü Mezarlık destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Mezarlık destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Mezarlık destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Mezarlık destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Mezarlık destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. Dev ile Mezarlık destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Dev ile Mezarlık destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. Mezarlık destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Mezarlık destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Dev ile Mezarlık destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. Mezarlık destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

177 Comments

 1. ALİ*BEY
  • Kaan Karadeniz
   • ALİ*BEY
    • Kaan Karadeniz
     • ALİ*BEY
     • Kaan Karadeniz
 2. ALİ*BEY
  • Kaan Karadeniz
 3. ALİ*BEY
  • Kaan Karadeniz
 4. Harun
 5. ALİ*BEY
  • Kaan Karadeniz
 6. ALİ*BEY
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh