Mega Şövalye Mücadelesi taktikleri

Mega Şövalye Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 12 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle deste seçimi yaparken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 12 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Mega Şövalye Mücadelesi etkinliğinde nasıl 12 galibiyet alabilirim?

Mega Şövalye Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Ardından işe yarar desteler bulabilir ve bu desteleri kullanarak galibiyetlere daha yakın taraf olabilirsin. Özellikle en doğru desteleri kullanabilmek bu tür etkinliklerde son derece önemlidir.

Bu etkinlikte neler kazanabilirim?

Mega Şövalye Mücadelesi etkinliğine katılıp 12 galibiyet almayı başarırsan toplamda 27.500 altın, 550 kart, 100 Taş, 1 dev sandık ve 1 efsanevi Mega Şövalye kazanmayı başarabilirsin. 12 galibiyet alamadığın sürece bu ödüllerin tamamına ulaşman mümkün değildir. Bunun için planlarını en uygun şekilde yapmalı ve yola çıkmadan önce en güçlü desteleri kullanabilmek için pratik yapmalısın.

Hedef en az ne olmalı?

Mega Şövalye Mücadelesi etkinliği ödüllerine göz atarsan aslında ilk ücretsiz girişin ile hedefinin ne olması gerektiğini kolayca görebilirsin. 5 galibiyet alman durumunda oyun sana tek seferlik 100 Taş hediye etmektedir. Hedefin minimum 5 galibiyet alabilmek olmalıdır. Bunun için en doğru desteleri kullanman gerektiğini unutmamalısın.

Mega Şövalye Mücadelesinde nelere dikkat etmeliyim?

Bu etkinlik kapsamında mücadelelere girerken aşağıdaki önerilerimi dikkate almalısın. Bu önerilere ne kadar sadık kalmayı başarırsan ödülleri tek tek toplama şansın bir o kadar yüksek olacaktır. Mega Şövalye kartının erkenden eline geçmesini istiyorsan bu mücadeleyi kaçırmamalısın.

 • Olabildiğince erkenden maçlara girmelisin. Mücadele başlar başlamaz herkes şansını dener ve ücretsiz giriş hakkını herkes kullanmak ister. Bu nedenle rakipler genele göre biraz düşük olur ama işi son günlere bırakırsan büyük sıkıntı yaşarsın çünkü son dönemlerde işini bilen, ödül miktarını yükseltmek isteyen oyuncularla karşılaşırsın.
 • Deste oluştururken tüm kartlar açık olacaktır. Dilediğin desteyi oluşturabilir veya aşağıda sunduğum deste önerilerini gözden geçirebilirsin. Kullanmayı bilmediğin bir kart üzerine deste oluşturmanı kesinlikle tavsiye etmem.
 • Mega Şövalye kartı herkeste açık olacak. Bu kart şu an çok güçlü ve durdurulması konusunda ciddi sıkıntılar yaşatabilen bir kart. Rakip oyuncunun da bu karta sahip olacağını unutmamalı ve oyun içerisinde stratejini buna uygun olarak geliştirmeyi denemelisin.
 • Sabırlı oynarsan sonuç alırsın. Bu tür özel mücadelelerde rakibin üzerine bir anda gitmeye çalışmak çok akıllıca değildir. Özellikle Mega Şövalye gibi bir kart varken bunu yapmak çok doğru olmaz. Sabırlı ve en doğrusu güvenli bir oyun tarzı seçmelisin.

Mega Şövalye Mücadelesi kapsamında hangi desteleri önerirsin?

Gelelim en çok merak ettiğin konuya. Bu etkinlik kapsamında kullanabileceğin bazı destelere aşağıda yer verdim. Bu destelerle 12 galibiyet almayı başarman çok zor olmayacaktır. Sadece onlarla biraz pratik yapmalı ve onların nasıl en etkin bir biçimde kullanıldığını bilmelisin. Bu desteler sayesinde bu özel etkinlikten fazla fazla ödül kazanmayı başarabilirsin.

 1. 3.4 İksirMega Şövalye, Madenci, Elektro Büyücü, Zehir, Goblinler, Tomruk, Mega Dalkavuk, Yarasalar
 2. 3.6 İksirMega Şövalye, Domuz Binicisi, Buz Büyücüsü, Goblinler, Tomruk, Şövalye, Yıldırım, Yarasalar
 3. 3.8 İksirMega Şövalye, Mezarlık, Buz Golemi, Tomruk, Mini P.E.K.K.A., Okçular, Minyonlar, Zehir
 4. 4.0 İksirMega Şövalye, Mini P.E.K.K.A., Tomruk, İksir Toplayıcı, Goblinler, Alev Topu, Buz Büyücüsü, Yavru Ejderha
 5. 3.3 İksirMega Şövalye, Domuz Binicisi, Cellat, Fırtına, Buz Golemi, Tomruk, Buz Ruhu, Yarasalar
 6. 3.3 İksirMega Şövalye, Mega Dalkavuk, Haydut, Zehir, Madenci, Çarpma, Buz Golemi, Yarasalar
 7. 4.0 İksirMega Şövalye, Koçbaşı, Haydut, Zehir, Elektro Büyücü, İksir Toplayıcı, Çarpma, Yarasalar
 8. 4.5 İksirMega Şövalye, P.E.K.K.A., Buz Golemi, Buz Ruhu, Yıldırım, Minyonlar, Elektro Büyücü, İksir Toplayıcı
 9. 3.6 İksirMega Şövalye, Domuz Binicisi, Buz Ruhu, Cehennem Ejderhası, Mega Dalkavuk, Elektro Büyücü, Çarpma
 10. 4.0 İksirMega Şövalye, Koçbaşı, Zehir, Çarpma, Elektro Büyücü, İksir Toplayıcı, Haydut, Yarasalar

Bu desteleri kullanarak Mega Şövalye Mücadelesi etkinliğinden 12 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Mega Şövalye kartının oyuna eklenecek yeni kart olduğunu ve bir süre aşırı güçlü olacağını unutmamalısın. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

You may also like...

26 Responses

 1. İşsiz bir insan dedi ki:

  ben şu desteyle 12 yaptım :mega şövalye prenses goblin çetesi goblin fıçısı roket çarpma buz golemi yarasalar kaynak: PongTV

 2. Dadash FHN dedi ki:

  P.E.K.K.A.-yi cok iyi kullsndigimdan bana gore pekde iyi bir kart deyil.Adimini oyuna attigi an zaten nerf yiyecek.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Elit Barbarlar iyi seviyedeyken çok kolay değil ama bakalım meta hangi yöne doğru kayacak? Onu görmek lazım öncelikle.

 3. Mustafa Kabak dedi ki:

  Ben 10 a kadar geldim 1.desteyle bence de onu kullanın 2 maçta sıkıntı çıktı yoksa bu kartı da alırdım

 4. Bunyamin Atmaca dedi ki:

  8. lvl olmama 100 xp kaldi.Ilk girdigim mucadele olacak.1.desteyi kullanicam.Ins alirim.Onerin icin sagol.

 5. Bayram dedi ki:

  Ben 12 de 12 yaptım

 6. Yiğitcan dedi ki:

  Abi sen kaç yaptın?

 7. Tuna dedi ki:

  Mega Şövalye gelince Pekka ve Cehennem Ejderhası’nın değeri artacak(Pekka zaten aşırı popüler bu aralar ama kullanımı artacak yine)Bence

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Mega Dalkavuk, Yarasalar, P.E.K.K.A. ve Cehennem Ejderhası… Bu dört kart diğerlerine göre daha kullanılabilir hale gelecek.

 8. Can Aytar dedi ki:

  Siz hangi desteyi tercih edersiniz?

 9. muhammed dedi ki:

  adam mega şovalyeyi attığında neyle karşılık vermek gerekir

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Minyonlar, Mega Dalkavuk, Minyon Sürüsü, Yarasalar, Cehennem Ejderhası bu kartlar ile onu durdurabilirsin.

 10. Ayxan dedi ki:

  siz hangi desteyi oneririsiniz

 11. Kullanıcı dedi ki:

  Makalenin bir yerinde 20 galibiyet almak yazmış düzeltirseniz seviniriz

 12. Çağan dedi ki:

  Admincim sence bu önerdiğin 7 deste arasından seninde kullanacağın ve tavsiye ettiğin deste hangisi. Çünkü bütün gün o desteye focuslanıcam bu etkinlik benim için çok önemli. Teşekkürler..

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Şu an için en doğru destenin 1. deste olduğunu söyleyebilirim. Mega Şövalye kartını durdurmak için hava birliklerinden yararlanmak gerek ve söz konusu deste bu konuda epey avantajlı.

 13. Mucahit dedi ki:

  20 galibiyet yazmışsın düzeltmeyi unutma 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir