Mega Şövalye Mücadelesi taktikleri

Mega Şövalye Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 12 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle deste seçimi yaparken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 12 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Mega Şövalye Mücadelesi etkinliğinde nasıl 12 galibiyet alabilirim?

Mega Şövalye Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Ardından işe yarar desteler bulabilir ve bu desteleri kullanarak galibiyetlere daha yakın taraf olabilirsin. Özellikle en doğru desteleri kullanabilmek bu tür etkinliklerde son derece önemlidir.

Bu etkinlikte neler kazanabilirim?

Mega Şövalye Mücadelesi etkinliğine katılıp 12 galibiyet almayı başarırsan toplamda 27.500 altın, 550 kart, 100 Taş, 1 dev sandık ve 1 efsanevi Mega Şövalye kazanmayı başarabilirsin. 12 galibiyet alamadığın sürece bu ödüllerin tamamına ulaşman mümkün değildir. Bunun için planlarını en uygun şekilde yapmalı ve yola çıkmadan önce en güçlü desteleri kullanabilmek için pratik yapmalısın.

Hedef en az ne olmalı?

Mega Şövalye Mücadelesi etkinliği ödüllerine göz atarsan aslında ilk ücretsiz girişin ile hedefinin ne olması gerektiğini kolayca görebilirsin. 5 galibiyet alman durumunda oyun sana tek seferlik 100 Taş hediye etmektedir. Hedefin minimum 5 galibiyet alabilmek olmalıdır. Bunun için en doğru desteleri kullanman gerektiğini unutmamalısın.

Mega Şövalye Mücadelesinde nelere dikkat etmeliyim?

Bu etkinlik kapsamında mücadelelere girerken aşağıdaki önerilerimi dikkate almalısın. Bu önerilere ne kadar sadık kalmayı başarırsan ödülleri tek tek toplama şansın bir o kadar yüksek olacaktır. Mega Şövalye kartının erkenden eline geçmesini istiyorsan bu mücadeleyi kaçırmamalısın.

 • Olabildiğince erkenden maçlara girmelisin. Mücadele başlar başlamaz herkes şansını dener ve ücretsiz giriş hakkını herkes kullanmak ister. Bu nedenle rakipler genele göre biraz düşük olur ama işi son günlere bırakırsan büyük sıkıntı yaşarsın çünkü son dönemlerde işini bilen, ödül miktarını yükseltmek isteyen oyuncularla karşılaşırsın.
 • Deste oluştururken tüm kartlar açık olacaktır. Dilediğin desteyi oluşturabilir veya aşağıda sunduğum deste önerilerini gözden geçirebilirsin. Kullanmayı bilmediğin bir kart üzerine deste oluşturmanı kesinlikle tavsiye etmem.
 • Mega Şövalye kartı herkeste açık olacak. Bu kart şu an çok güçlü ve durdurulması konusunda ciddi sıkıntılar yaşatabilen bir kart. Rakip oyuncunun da bu karta sahip olacağını unutmamalı ve oyun içerisinde stratejini buna uygun olarak geliştirmeyi denemelisin.
 • Sabırlı oynarsan sonuç alırsın. Bu tür özel mücadelelerde rakibin üzerine bir anda gitmeye çalışmak çok akıllıca değildir. Özellikle Mega Şövalye gibi bir kart varken bunu yapmak çok doğru olmaz. Sabırlı ve en doğrusu güvenli bir oyun tarzı seçmelisin.

Mega Şövalye Mücadelesi kapsamında hangi desteleri önerirsin?

Gelelim en çok merak ettiğin konuya. Bu etkinlik kapsamında kullanabileceğin bazı destelere aşağıda yer verdim. Bu destelerle 12 galibiyet almayı başarman çok zor olmayacaktır. Sadece onlarla biraz pratik yapmalı ve onların nasıl en etkin bir biçimde kullanıldığını bilmelisin. Bu desteler sayesinde bu özel etkinlikten fazla fazla ödül kazanmayı başarabilirsin.

 1. 3.4 İksirMega Şövalye, Madenci, Elektro Büyücü, Zehir, Goblinler, Tomruk, Mega Dalkavuk, Yarasalar
 2. 3.6 İksirMega Şövalye, Domuz Binicisi, Buz Büyücüsü, Goblinler, Tomruk, Şövalye, Yıldırım, Yarasalar
 3. 3.8 İksirMega Şövalye, Mezarlık, Buz Golemi, Tomruk, Mini P.E.K.K.A., Okçular, Minyonlar, Zehir
 4. 4.0 İksirMega Şövalye, Mini P.E.K.K.A., Tomruk, İksir Toplayıcı, Goblinler, Alev Topu, Buz Büyücüsü, Yavru Ejderha
 5. 3.3 İksirMega Şövalye, Domuz Binicisi, Cellat, Fırtına, Buz Golemi, Tomruk, Buz Ruhu, Yarasalar
 6. 3.3 İksirMega Şövalye, Mega Dalkavuk, Haydut, Zehir, Madenci, Çarpma, Buz Golemi, Yarasalar
 7. 4.0 İksirMega Şövalye, Koçbaşı, Haydut, Zehir, Elektro Büyücü, İksir Toplayıcı, Çarpma, Yarasalar
 8. 4.5 İksirMega Şövalye, P.E.K.K.A., Buz Golemi, Buz Ruhu, Yıldırım, Minyonlar, Elektro Büyücü, İksir Toplayıcı
 9. 3.6 İksirMega Şövalye, Domuz Binicisi, Buz Ruhu, Cehennem Ejderhası, Mega Dalkavuk, Elektro Büyücü, Çarpma
 10. 4.0 İksirMega Şövalye, Koçbaşı, Zehir, Çarpma, Elektro Büyücü, İksir Toplayıcı, Haydut, Yarasalar

Bu desteleri kullanarak Mega Şövalye Mücadelesi etkinliğinden 12 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Mega Şövalye kartının oyuna eklenecek yeni kart olduğunu ve bir süre aşırı güçlü olacağını unutmamalısın. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

26 Comments

 1. İşsiz bir insan
  • Kaan Karadeniz
 2. Dadash FHN
  • Kaan Karadeniz
 3. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 4. Bunyamin Atmaca
  • Kaan Karadeniz
 5. Bayram
  • Kaan Karadeniz
 6. Yiğitcan
  • Kaan Karadeniz
 7. Tuna
  • Kaan Karadeniz
 8. Can Aytar
  • Kaan Karadeniz
  • Kaan Karadeniz
 9. Ayxan
  • Kaan Karadeniz
 10. Kullanıcı
  • Kaan Karadeniz
 11. Çağan
  • Kaan Karadeniz
 12. Mucahit
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh