Mega Şövalye desteleri: En kullanışlı 36 deste

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

370 Cevaplar

 1. Melih dedi ki:

  Ben bu deste önermek istiyorum deste
  Havan ,mega ,domuz binici,tomruk,minyon sürüsü,yarasalar çarpma goblin çetesi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Çok daha iyi Havan desteleri var. Bu destede hava savunmasını üst düzey tutmuşsun ama geri kalan savunmada çok sıkıntı yaşarsın. 2 tane anlık büyü kartı almışsın ama ortalama hasar verecek büyü kartı almamışsın. Bu eksikleri kapatırsan deste belki iş yapabilir.

 2. Kiray dedi ki:

  Mega şövalye çok nerf yedi kullanılmıyor metada sence buff gelirmi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Gelen değişiklik biraz buff, biraz nerf gibi bir şey oldu. Mega Şövalye anlık hamle için elverişli sonrası için hala problemleri olabilecek bir kart diyebilirim.

 3. çağrı dedi ki:

  abi arkadaşım 7. arenada ve destesi bu çarpma minyonlar minyon sürüsü mega minyon alev topu dev felaket kulesi balon bu desteyle neredeyse kaybetmiyor deck shopta denedik sıkıntısı yok deedi zayıf olduğu kart da sizce deste iyi mi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste iyi ama kullanım bedeli yüksek buna biraz dikkat etmeniz gerek. Her koşulda kullanılabilecek bir deste. Bir şekilde rakibi hazırlıksız yakalamak önemli. Bunu başarırsan deste gücünü gösterebilir.

 4. Yusuf dedi ki:

  hocam şu desteyi paylaşırmısınız çarpma şövalye mega dalkavuk felaket kulesi zehir madenci elektro büyücü mezarlık bi de şunu dev prens avcı oduncu mega dalkavuk felaket kulesi alev topu çarpma

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Yusuf bir süre yeni deste paylaşmayacağım. Mevcut desteleri düzenlemekle uğraşıyorum. Ondan sonra tüm önerileri tek tek inceleyeceğim. Not aldım bunları, daha sonra bakacağım.

 5. Mustafa dedi ki:

  selam kardeşim şimdi döyleyeceğim deste sence iyi mi bakar mısın alev topu cehennem ejderhası buz ruhu binici şövalye elektro büyücü çarpma kasırga

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste kullanışlı yani verim alabilirsin. Hemen hemen hiç eksiği yok. Sadece Mega Şövalye olan bir rakibe karşı problem yaşayabilirsin çünkü hamlelerini önemli ölçüde engelleyebilir.

 6. Mustafa Kabak dedi ki:

  Bir deste var aslında ama biraz profesyonellerin kullandığı destelere benziyor Mega şövalye koçbaşı cehennem ejderhası kara prens zehir tomruk buz ruhu kraliyet hayaleti.
  Bir de bu var ama mega şövalye destesi değil. Dev Balon Mini P.E.K.K.A Buz Golemi Minyonlar Oklar Çarpma Silahşor.

 7. Bugra dedi ki:

  Hocam aklımda bir soru var Elit barbarlari 12 seviyemi yapsam yoksa prenses veya mega şövalyemi satın alsam marketten efso arenaya bir türlü çıkamadım

 8. Klan Dağıldı Yav dedi ki:

  Abi birşey merak ettim. Sen gelen yorumlara nasıl bakıyorsun? Bildirim paneli gibi birşey mi var yoksa bütün rehberlere tek tek bakıyor musun? Merak ettim de.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Evet panel var. Birileri yorum yaptıktan sonra yorum onaya düşüyor, ben okuyup onaylıyorum ve cevap veriyorum.

 9. Emrebabägeldi dedi ki:

  Abi bana cehennem ejderi yerine felaket kulesini elarak bu desteyi kullan demiştin

 10. Muhammed dedi ki:

  Abi bu deste ile 12.arenaya ciktim kivilcim, carpma , minyonsürüsü, prenses, oduncu, iskelet ordusu, dev, oklar abi taktik ise kivilcimi arkaya salmak one devi ve tam kopruyu gectiginde prenses veya minyon surusunu atmak bu kombo üç taca kadar götürüyor

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Çok hassas deste yani bu desteyi kullanabilmek için epey alışkın olmak gerek. Eğer yeteri kadar alışkın değilsen Yavru Ejderha gibi güçlü ve dayanıklı hava birlikleri çok büyük sıkıntı yaratır. Üstelik döngü destelerini durdurmak için çok uğraşmak zorunda kalabilirsin. Biraz daha iyi olsaydı sitede paylaşırdım ama eksiklikleri olduğu için paylaşamayacağım maalesef.

 11. Emrebabageldi dedi ki:

  Abi ben bu desteyle daha da düştüm felaket kulesini çıkartıp minyon sürüsünü aldım daha iyi oldu

 12. Emrebabageldi dedi ki:

  Abi deste güzel ama pekka yı bir türlü savunamıyorum

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu destede P.E.K.K.A. kartını savunmak için Goblinler ve Yarasalar kombinasyonunu kullanacaksın tabi bu iki kartı aynı kareye koymamaya çalışacaksın. Diğer taraftan Buz Golemi kullanarak onun dikkatini dağıtabilir ve Yarasalar kartından yardım alarak yine P.E.K.K.A. kartını durdurabilirsin.

 13. Emrebabageldi dedi ki:

  abi goblin yerine mızraklı kullansam olur mu ?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Olabilir çok fazla bir şey değiştirmeyecektir. Onun seviyesi daha iyi ise onu kullanabilirsin.

 14. Emrebabageldi dedi ki:

  Çok sağol abi deneyeceğim 2 savas daha kazanırsam 10. arenaya geçeceğim. Abi senin klanının adii soyler misin? Kupam yetiyorsa girerim Bi de abi sandık rotasyonuma bakar misin ?
  8L09PPG9Y

 15. Bedirhan dedi ki:

  #2RPLOUCPR

 16. Hüsamettin dedi ki:

  Birde bende 9tane efsanevi var ama bunların bir kaçıyla bile güzel deste oluşturamıyorum.Yardımcı olursan sevinirim

 17. Hüsamettin dedi ki:

  Elektro ve kraliyet hayaleti yok.napabilirm

 18. Doruk dedi ki:

  Abi ben bu desteyi severek kullanıyorum. Ama ya taktik ya da kart seviyeleri eksik geliyor, tıkanıp kalıyor. Bir fikir verir misin, farklı deste önerisi de olur. Teşekkürler. 8JJLVL8VG

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu deste çok kolay bir deste değil. Biraz alışman lazım. Sürekli savunmada kalıp sonradan saldırıya geçmen gerek. Bunu düşünerek oynarsan sıkıntı yaşamazsın. Desteyi seviyorsan değiştirmeni pek önermem.

 19. Dmir dedi ki:

  #9CY0V2YJ deste önerirmisin

 20. ihsan0808 dedi ki:

  Deste resminde c.ejderi yok

 21. Ozan Gökçimen dedi ki:

  Abi bi deste daha söylicem:Pekka-Kara Prens-Prens-Silahşor-Buz Ruhu-Mızraklı Goblinler-Ok-Çarpma

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kullanılamaz bir deste değil ama yeteri kadar iyi olduğunu söylemek de pek mümkün değil. Sebebine gelince destenin savunma potansiyeli saldırı potansiyeli kadar iyi değil. Özellikle canı yüksek olan kartlara P.E.K.K.A. olmadığı zaman karşı koymakta epey zorluk yaşayabilirsin. Öneri için çok teşekkürler.

 22. Emrebabageldi dedi ki:

  abi prenses yerine oklar olur mu

 23. berkant dedi ki:

  #8GLU90JY2 benim için düzgün bir deste önerirmisin

 24. Gökay dedi ki:

  Sa gökay ben destem binici cok kullandigim icin biniciyi koruyup oyalama saldirma amacli kullaniom 8 lv oldu suan destem dekiler 1

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aleyküm selam. Sanırım yarım yazdın yani gerisi gelmedi. Desteyi yazarsan incelemeye çalışırım.

 25. Revan dedi ki:

  Pekka ile Megayı aynı destede kullanınca iksir yetişmiyo hangi kartlarla kullanıyım?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hangi kartın seviyesi daha yüksek ve hangisini daha iyi kullanıyorsun? Bu soruya vereceğin cevaba göre çeşitli değişiklikler yapabilirsin.

 26. Osmanselçuk dedi ki:

  Abi benim profilime bibakabilirmisin destek iş yapar mı söyleyebilirmisin#2CCVUVRJ9. Abi bide ben madencipekka destekli mega şövalye desteğini kullandım bu deste üst arenalarda çıkmada iş yapar mı bana bi söyleyebilirsin

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Söylediğin deste üst arenalara çıkma konusunda sana yardımcı olabilir ama ben hangi desteye bakmamı istediğini anlamadım maalesef.

 27. Eymen dedi ki:

  Bana deste önerimisin, #2UJOVVGPL

 28. Emre Can Bodur dedi ki:

  Abi bana bir deste önerebilir misiniz #9YJPCJJ82

 29. Revan dedi ki:

  Kaan abi ben hem Pekka hemde Mega şövalyeyi nasıl bir arada kullana biliyim?İksir ortalaması fazla oluyo.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Tamamen savunmayı düşüneceksin. İksirin hızlı kazanılmaya başlandığı noktaya kadar sadece birisini kullanacaksın. Başka türlü bu desteyi kullanabilmek pek mümkün değil.

 30. Awsmen dedi ki:

  3200 kupayim destem : Mega Şövalye 1 cehennem ejderi 1 cellat 4 prens 5 prenses 1 valkur 7 çarpma 10 elektro 1

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste iyi değil maalesef. Destenin saldırı potansiyeli iyi gibi gözükebilir ama düşük maalesef. Çünkü destede oyun kazandırabilecek bir kart yok. Hemen hemen hepsi destek birliği. Destede değişiklik yapmanı öneririm.

 31. Koray dedi ki:

  Kaan abi bu deste iyimi goblin çetesi mızraklı goblin mega şövalye yarasalar kara prens çarpma iskelet fıçısı madenci

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bana göre değil çünkü büyük sıkıntıları olan bir deste. Savunma yapabilme şansın çok düşük. Mega Şövalye rakip birliklere denk gelecek ancak öyle savunma yapabilirsin. Ben daha farklı deste bulmanı öneririm.

 32. Enes dedi ki:

  #UOL2PQCY benim profil 4000 kupayim ve bu desteyi ara sıra kullaniyirdum ama Mega şövalye çok büyük bir nerf yedi ve kullanmama kararı aldım deste önerisi istiyorum sizden şimdiden tşk

 33. Süleyman dedi ki:

  Kaan kardeşim rica etsem bana göre bi deste söyler misin? Anladığım kadarıyla oldukça fazla bilgiye sahipsin. 8YPO9V9UY. Şimdiden çok teşekkürler.

 34. Abdullah dedi ki:

  kaan bey mızraklı goblin ,yarasa,mega şövalye,prenses,çarpma,oklar,goblin çetesi,goblin fıçısı güzel bir destemi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Anladığım kadarıyla bir yemleme destesi oluşturmaya çalışmışsın ama pek iyi olmamış. Sebebine yüksek bedelli kartlara sahip olan rakiplere karşı çok büyük sorun yaşayabilirsin. Farklı bir deste bakmanı öneririm.

 35. İsimsiz dedi ki:

  Cehennem ejderhasinin yerine ne koyabilirim

 36. Semih dedi ki:

  Mega şövalye ve dev isketli bir deste önerir misin

 37. Mehmet Enes Arkın dedi ki:

  Merhabalar ben Enes.Çok iyi bir Mezarlık-Madenci destem var isterseniz yayınlayabilirsiniz izin veriyorum.+4000 kupaya kadar bu desteyle çıktım.

  Mezarlık
  Madenci
  Elektro Büyücü
  Tomruk
  Buz Ruhu
  Felaket Kulesi
  Korumalar
  Zehir
  3.4

  İyi oyunlar dilerim.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Oynaması kesinlikle keyifli bir deste olduğunu düşünüyorum. Ancak sizden gelen önerilerde çok fazla kriteri göz önünde bulundurduğum için bu desteyi siteye ekleme taraftarı değilim. Bu desteyi hemen hemen herkes kullanabilir. Gerçekten kullanışlıdır. Sadece Mega Şövalye kartına karşı biraz hassas bir deste. Keyifli oyunlar dilerim.

 38. Burak dedi ki:

  -Kıvılcım
  -MegaSovalye
  -Elektro
  -Oduncu
  -Yarasalar
  -Cellat
  -iskeletOrdusu

  Kupam :3500-3700 arası gidip gelio destem iyimi değişiklik oneriniz varmı?

 39. yusuf dedi ki:

  10.arenadayım ve destem şu
  tomruk
  felaket kulesi
  buz ruhu
  goblin fıçısı
  oklar
  goblin çetesi
  şovalye
  roket

 40. metin dedi ki:

  2RCOVRQPC abi kolay gelsin kartlarıma ve seviyeme bakar mısın 11. arenaya çıkmam için uygunmu eğer uygunsa çıkabilmem için deste önerirmisin yardımcı olursan çok sevinirim kolay gelsin

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Ben daha önce sana cevap vermiştim. Hatta kullanman gereken desteleri dahi söylemiştim. Tekrar neden böyle bir şey istiyorsun anlamadım?

 41. Gölge dedi ki:

  Minyon sürüsünün yerine ne alabilirim

 42. Gölge dedi ki:

  Cehennem ejderinin yerine ne alabilirim.

 43. Sinox dedi ki:

  #8QPPJUCR8 stats royale den bakarmısınız kartlarım 11. Arenaya çıkmak için uygunmu

 44. Hakan dedi ki:

  Abi bu desteyle 11. Arenaya bi kere çıktım daha çıkamıyorum hatta düşüyorum
  Mega/ elektro büyücü/ goblin çetesi/yavru ejderha/cehennem ejderhası /yarasa /ok çarpma

 45. İsimsiz İnsan dedi ki:

  Elektro Büyücü yerine alabileceğimiz bir alternatif kart var mıdır? Deste hoşuma gitti sadece Elektro Büyücüm yok bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

 46. çağrı dedi ki:

  bu desteyi görünce en son yaptığım maçlardan biri geldi aklıma 5 6 rakip tank birliği olmadan beni yendi ve pende farklı pekka destelerine yöneldim felaket kulesiz cehennem ejderhasız fakat rakip kötü bir destesi olmasına rağmen 3 4 tane tank kartıyla beni baskı altında tutup 1,0 yendi bunu supercell mi yapıyor yoksa tesadüf mü bilmiyorum

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Biraz şanssızlık olmuş ama Supercell de yapmış olabilir hiç belli olmaz. Bir dönem benim de başıma geliyordu böyle şeyler. Mesela büyük tank kullanmadığım zaman ne İskelet Ordusu ne Felaket Kulesi oluyordu karşıda. Normal tank kartını büyük tank kartıyla değiştirdiğimde bunlardan birisi hatta bazen ikisi kesin geliyordu karşıma. Belki eşleştirme algoritması böyle işliyordur. Tam olarak bilmiyorum.

 47. Ömer ÇANKAYA dedi ki:

  Goblinler yerine goblin çetesi olurmu? Mega şöyalye 2, pekka 5, zehir 4, madenci 1, elektro büyücü 2, goblinler 8 (onun yerine goblin çetesi 10), çarpma 10, yarasa 10 bu desteyle 4000 kupaya çıkabilirmiyim? Yardımcı olursanız sevinirim!

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Goblinler yerine Goblin Çetesi kullanabilirsin. Doğru kullandığın müddetçe deste o seviyelere ulaşmana yardımcı olacaktır.

 48. Vedat Dinçer dedi ki:

  #2829CVYLJ
  Bendeki deste büyücü, pekka, elektro, balon, oduncu, oklar, alev topu ve minyon sürüsü.
  Burada eksiklik ya da fazlalık sence var mi abi.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Çok maliyetli bir deste. Bence Büyücü yerine Buz Büyücüsü almalısınız. Onun dışında değişiklik yapılırsa destenin yapısı bozulur maalesef.

 49. ARDA dedi ki:

  BEN 12 GALIBIYETTE KULLANIRM HEMDE NORMALDE OLUR DEMI

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Evet, turnuva standartlarında yapılmış bir deste olduğundan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 50. ARDA dedi ki:

  MEGAYI DAHA 2 DK ONCE ALDIM BEN BU DESTEYI DENESEM YARARI OLURMU BIRAZ DESTEDEN BAHSERMISINIZ NASI OYNANAIR PEKKAYI NASI SAVUNACAM
  NASI SALDIRYA GECECEM DESTE IYIMI MAX NEREYE KDAR CIKARIM KULLANISLIMI

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   P.E.K.K.A. kartı biraz sıkıntılı bu deste için. Maksimum çıkış noktanız kabiliyetlerinize bağlı. Saldırı için oyunun yavaş iksir kazandırdığı zamanlarda Dev ile hızlı iksir kazandırmaya başladığı zamanlarda ise Mega Şövalye ile olacak. İş bitirici tarzında oynayacaksınız. Önden tank birlikleri ve ardından onu destekleyecek diğer kartlarla saldırıya geçmelisiniz.

 51. Ako dedi ki:

  Bana bi deste onerirmisiniz 2QCQL8V22

 52. Muhammet dedi ki:

  4000 üstüne çıkıcak sağlam bir deste istiyorum pekkalı güzel birşey olursa sevinirim fırın mezar taşı gibi binalasız bir deste varmıdır?

 53. Sinox dedi ki:

  Clash of Clans için de bi site varmı

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef şu an yok ama ileride olabilir. Bazı planlarım var, onları gerçekleştirirsem eğer o oyun için de bir şeyler yapmayı düşünüyorum.

 54. ARDA dedi ki:

  BENDE MEGAYI BEklıyom deste nasıl ıyımı kullanıslımı

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Daha yeni destelere bakmanı öneririm. Bu deste pek güncel sayılmaz. Belki yakın zamanda güncelleme yoluna gidebilirim ama şimdilik durum bu şekilde.

 55. ucaksever dedi ki:

  kaan abi şu desteye bi bakarmısın
  ODUNCU
  BALON
  BÜYÜCÜ
  ALEV TOPU
  ÇARPMA
  FELAKET KULESİ
  İSKELET ORDUSU
  ATEŞ RUHLARI
  Bu deste ile 10. arenaya çıktım

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Destede tank yok yani savunma yapmak kolay değil. Onun dışında kullanılabilir bir deste ama yine de herkese önermem bu desteyi.

 56. Fahrettin Aksoy dedi ki:

  Abi Sence 10.Arena için bu deste nasıl?

  Golem
  Mega Şövalye
  İksir Toplayıcısı
  Goblin çetesi
  Cadı
  Mega Dalkavuk
  Yıldırım
  Silahşör

  Ben öneririm birde sadece mega Şövalye var yani içinde birden fazla Efsanevi kart yok kolay ve güzel olan yanı bence bu

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   5.1 kullanım bedeline sahip bir desteyi herkes rahatlıkla kullanamaz. Ayrıca iki tane tank desteye çok fazla. Golem veya Mega Şövalye kartlarından birisinden vazgeçmek gerektiğini düşünüyorum. Paylaşım için teşekkür ediyorum ama deste herkes tarafından kullanılabilecek bir deste değil maalesef.

 57. Kaan dedi ki:

  Abi 11. Arenadayım 12. Arenaya çıkmam için en uygun deste hangisidir sence elimde kraliyet hayaleti dışında tüm kartlar var

 58. Xxx dedi ki:

  Abi 9. Arenadan 10. Arenaya çıkamadım bir türlü bi. deste önerin varsa çok sevineceğim minnettar kalacağım #2JG9RYVG2

 59. Enes dedi ki:

  Bu deste 4000 e çıkmamı sağlar mı

 60. Taner dedi ki:

  Merhabalar ben 11. arenadayım destem
  elit barbarlar-cellat-tesla-minyon sürüsü-binici-roket-ateş ruhları-mızraklı goblin

  daha yeni çıktım 11. arenaya düserim diye korkuyorum=)) maç yapmıyorum o yüzden bu deste 11.arenada iş yaparmı bu arada bu desteyle 10. arenadan çıktım 11e

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Geldiğiniz arenada çok fazla hızlı deste kullanan rakip olacaktır. Bu rakipler sizin işinizi zorlaştırır çünkü destede hamlelerinizi hızlı ve etkili bir biçimde yapmanızı sağlayacak kartlar yok. Kartların her birisi tek başına çok iyiler ama kombinasyon oluşturma konusunda çok iyi değiller. İyi rakipler sıkıntı çıkartabilirler. Keyifli oyunlar.

 61. Emin dedi ki:

  Ben bu desteyle çok oynadım ama hep karşı rakip beni yendi. Buradaki taktiği verir misiniz

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Domuz Binicisi + Buz Golemi saldırı taktiğiniz. Geriye kalanlar ise savunma taktiğiniz. Rakibi her hazırlıksız yakaladığınızda bu kombinasyonu gerçekleştirmelisiniz.

 62. Yusuf Emre dedi ki:

  Bende madenci ve elektro yok ama kıvılcım ve mega şövalye 2 sv.
  Bu iki kart yerine ne koyabilirim veya bana özel bi deste yapabilirmisin?
  Bende bulunmayan kartlar :
  Elektro büyücü
  Madenci
  Cehennem Ejderhası
  Buz büyücüsü
  Haydut
  Kraliyet hayaleti
  Oduncu
  Mezarlık
  Lav Tazısı
  Şok birliği

  Bu kartlar elimde yok bana olanlarla güzel bir deste yapabilirmisin ?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste önerisi istiyorsanız oyuncu kodunuzu yazmalısınız ama öncelikle sitedeki destelere göz atın lütfen.

 63. Yusuf dedi ki:

  #8L0RJ808C
  Bi deste onerirmisin rica etsem

 64. ugur dedi ki:

  #C0C20UVU

  asker sevıyelerim ve efsanevilerime göre 4000 kupa uzerıne cıkaracak ve orada kalmamı sağlayacak deste önerir misiniz…

  • ugur dedi ki:

   link yerine elle yazaranız sevinirim… 100 k altın var… seviyeler düşük ise de yükselttebilirim… önereceğiniz deestede ki kartları…

 65. Ferdi dedi ki:

  #8YJYQY8PY

 66. M dedi ki:

  Goblinler yerine elektro koydum. Daha iyi oldu sanki.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Ana kartlar hariç diğerlerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bir sıkıntı çıkmayacaktır.

 67. Atalay dedi ki:

  Ben bu destede domuz binicisi yerine yavru ejderi tercih ettim ve çok memnun kaldım. 3000 kupadan 3600 e kadar çıktım. Oynaması gayet zevkli bir deste. Herkese öneririm.

 68. kaan dedi ki:

  bana bir deste önerirmisin

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aynı mesajı defalarca göndermenize gerek yok. Mesaj bana ulaşmaktadır. Oyuncu kodunuzu yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

 69. Emir dedi ki:

  Bu desteye goblinler yerine goblin çetesi alsam olur mu

 70. Bilal dedi ki:

  Bana bir deste önerirmisiniz

 71. Ümit şahin dedi ki:

  Benim koduma göre deste yaparmısın

 72. ümit şahin dedi ki:

  madencinin yerine ne olur

 73. Levonnn dedi ki:

  Bende madenci yokta sizce ne koyabilirim yerine

 74. Cenk dedi ki:

  Ben de bunu seçtim

 75. Flash dedi ki:

  Oyuncu kimliğim bu #UOL2PQCY bana deste önerir misiniz

 76. Recai Gunes dedi ki:

  Abe prenses yerine ohcu kullansah

 77. Recai Gunes dedi ki:

  Kaan Bey Ben 10. Arenadan İyilestirme Buyusu Alip Geri 9. Arenadayim bi turlu cikamiyorum efsanevi vermiyor bu oyun bana madenci ve elektro yok madenci yerine fici kullanmayi dusunuyom ama elektro yerine neyi kullanmaliyim eger fici kullanmak iyi degilse yine de cevapla

 78. Enes dedi ki:

  Ben bu destede roket yerine tomruk kullaniyordum 3820 ye kadar çıkmıştım sandık açmak için sandığın üzerine deil yanlisikla savaş butonuna bastım bir daha 3800 e çıkmak için uğraştım ama olmadı 3650 ye düştüm bir daha efsanevi arenaya çıkmam için öneri yapabilir misin hızlı yanitlarsan sevinirim teşekkürler

 79. poyraz dedi ki:

  ben de bunu seçtim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Ödüllü anket için söylüyorsunuz sanırım. Bu konuda yarışma bitene kadar bir yorum yapmayacağım.

 80. gamer dedi ki:

  ben bu desteni secdim abi sence dogrumu?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bunun cevabını vereceğimi düşünüyor musun gerçekten? Yarışmanın ne anlamı kaldı o zaman…

 81. Yigit dedi ki:

  Madenci yerine ne koyabilirim?
  Goblin fiçısı işe yararmı?

 82. Alper dedi ki:

  Mega sovalye yerine ne koyabilirim

 83. Bayram dedi ki:

  Sadece Efsanevi Olarak Mega Şövalye Kartım Var Deste Önerirmisiniz acaba?

 84. Bayram Ali dedi ki:

  Abi felaket kulesini çok kullanıyorum burada hangi kart yerine kullanabilirim yardımcı olabilir misin

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu deste Felaket Kulesi kartını yerleştirmen pek mümkün değil. Belki Goblinler gibi döngü kartlarından birisini çıkararak bunu yapmayı deneyebilirsin.

 85. Emre dedi ki:

  Cehennem ejderi yerine ne alabilirim

 86. Serdar dedi ki:

  Cehennem yerine normal ejderha olurmu

 87. levent dedi ki:

  En iyisi sensin abi 11 deyim.

 88. furkan dedi ki:

  bu deste ile kral kupası nı 10 yaptım tek buz golemi yerine felaket kulesi koyun şahane bir deste olmuş.

 89. Eren dedi ki:

  Klanınıza davet yollasam kabul edermisiniz ona göre klandan çıkayım 3621 kupayım ks de en az 35 kasarım

 90. Kaan dedi ki:

  2QLP92899 acaba bi deste önerebilirmisin 3800 de tikaniyorum hep gerçi oyun sanki hep benim desteme göre rakip cikartiyor gibi hissediyorum :/

 91. Eren dedi ki:

  Zehir yerine alev topu alsam nasıl olur alev topum 8 level hem oyunun 1. Sinin desteside buydu ve alev topu vardı.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Zehir yerine Alev Topu kullanmayı deneyebilirsin. İki kart birbiriyle değiştirilebilir kartlardır. Çok büyük sıkıntı yaşamazsın.

 92. Mustafa Kabak dedi ki:

  İyi abi şiödiden hayırlı olsun:)

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Umarım hayırlı olur ama artık çok yormaya başladı oyun. Sürekli çok yüksek seviyeli kartlar gelmeye başladı.

 93. Kaan dedi ki:

  Merhabalar
  Bu desteyi kendim yaptım ama sence nasıl?
  Goblinler – Koçbaşı – Cehennem Ejderi – Haydut – Yarasalar(tercihe bağlı minyonlar) – Mega Şövalye – Çarpma – Zehir

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu desteyle savunma anlamında çok büyük sıkıntı yaşarsınız. Yapmanız gereken desteyi gözden geçirmek olmalı. Bu haliyle pek işe yarayacağını düşünmüyorum.

 94. Ahmet dedi ki:

  goblinler yerine goblin çetesi kullanıyorum hava savunmam daha iyi oluyor goblinler yerine cete daha mantıklı bence

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Benim açımdan çok büyük bir değişiklik sayılmaz ama deste daha iyi olacaktır. Kullanım bedelinin artış göstermesi sizin için bir dezavantaj değilse söylediğiniz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

 95. Mustafa Kabak dedi ki:

  Ama neden fırın? Listende yok ya hani ondan 🙂 Belki daha iyi bir kart üzerinde uğraşabilirsin mesela domuz binicisi.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Elimdeki en yüksek seviyeye sahip bina kartıydı zamanında. Seviyesini daha da yükseltip avantaj sağlamak istedim. Bu nedenle Fırın kullanıyorum.

 96. emrah dedi ki:

  Lav tazısı ve balona karşı zayıf bir deste degilmi? hava kartlarina karsi cok zayif degilmi?

 97. Mustafa Kabak dedi ki:

  Kaan abi fırını 10 yaparsan -ki bu en az 2.5 ayını alabilir 🙂 – çok iyi olur gerçekten hatta kartın varsa baya kısa sürede yükseltip kullanmanı öneririm.Ben de sürekli kullandığım golemi 6 mezarlığı 3 yapınca ustaya kadar çıkmayı düşünüyorum 🙂

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu ara Fırın ve Goblin Kulübesi sürekli değiştirerek oynuyorum. Bulunduğumuz seviyede Fırın’ın 9 olması bir anlam ifade etmiyor. Anında etkisiz bırakabiliyorlar, 10 olsa baya rahatlatacak beni ama işte o da çok kolay değil.

 98. cansu dedi ki:

  deste:goblin ficisi ,elektro buyucu, domuz binicisi,cellat atesruhu,minyonlar,carpma sizce is gorur bir deste mi bu desteyle 3303 kupaya kadar cikabildim.

 99. ozbo dedi ki:

  Cok guzel deste beni 3700e kadar cikartti ayrica bir deste paylasak istiyorum
  Prenses
  Domuzbinicisi
  Roket
  Felaket kulesi
  Sovalye
  Buz ruhu
  Carpma
  Goblin cetesi
  Bu da guzel bir deste

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Ufak tefek eksiklikleri var ama gayet güzel deste olmuş. Belki kulübe desteleri biraz problem yaratabilir.

 100. Yav he he dedi ki:

  Destem bu tesla domuz binicisi cehennem ejderi elektro büyücü çarpma dondurma alev topu goblin çetesi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste gayet iyi. Bu deste hakkında söylenebilecek pek bir şey yok. Bir problem olduğunu düşünüyorsan eğer oyun stilini desteye uygun olacak bir biçimde değiştirmeni öneririm.

 101. Yaso dedi ki:

  Beyler elektro var haydut var kıvılcım var 10 arena beyler tomruk yoq

 102. yavuzl dedi ki:

  Yeni bir döngü destesi yaptım paylaşmak istiyorum.Eksikleri var hava savunması kötü mesela ama ilginç bir deste oldu.
  Destem şöyle:
  1-Bomba kulesi:Çok az kullanılan bir kart olduğu için destenin süpriz oyunbozan kartı.(Eğer bu kartı sevmiyorsanız tesla yada felaket kulesi öneririm)
  2-Ayna:Saldırıyı da savunmayı da güçlendiriyor ve destedeki çoğu kartla uyumlu.
  3-Madenci:Sık kullanılıp,çarp ile korunur , goblinlerle kombine edilirse rakibe zor anlar yaşatır
  4-Goblin çetesi:Savunma-yemleme-karşı saldırı
  5-Prenses:Savunma-yemleme-saldırı
  6-Goblin fıçısı:Ana saldırı kartımız
  7-Kasırga:Bomba kulesi ve prenses ile harika kombinasyonlar,ayrıca balon ve domuz binicisi savunması
  8-Çarpma:Bunun yerine buz ruhu veya herhangi bir düşük bedelli kart da tercih edebilirsiniz ben madencinin işini kolaylaştırmak için kullanıyorum.Belki zorlarsak roket de olabilir ama diğer destelere benzer bu sefer.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşırı kötü bir deste olduğunu söyleyemem ama eksiklikleri gerçekten fazla. Mevcut metada işe yarayacağını düşünmüyorum.

 103. Karaşahin dedi ki:

  Goblinler yerine goblin çetesi kullansak ne değişir?

 104. SKG dedi ki:

  Abi Bana Sanki Bu Deste Biraz Tanidik Geliyor.Yeni Cikan Ayna Mucadelesinde Gormustum Sanki.Belkide Yalnizca Bilincaltimda Yarasalar,Buz Golemi,Meqa Sovalye Ve Cehennem Ejderi Akilda Bulunmasi Gereken Kartlar Gibi Kalmistir.

  Bide En Iyi Siradanlari Sabirsizlikla Bekliyoruz(Bir Cogumuz).

 105. Royale Man dedi ki:

  Ben bi deste onerebilirmiyim 7. Arenadayim ve. Efsanevi sandiktan mega sovalye cikti destem şu ————-Mega Sovalye\Cadı\Bombacı\Goblin Fıçısı\Oklar\Bombacı kulesi\Gizli Tesla savunmasi cok iyi saldiridada hic bi sey yapamazsam fıciyla yine kazaniom

 106. Yav he he dedi ki:

  Abi deste golem yıldırım iksir t elektro büyücü şövalye mega dalkavuk mini pekka çarpma

 107. Mustafa Kabak dedi ki:

  Biliyordum ya şaka yaptım. 🙂 🙂 Zaten deste de iyi değil ki 🙂 🙂 🙂 🙂

 108. ozbo dedi ki:

  Abi deste 10.arena icin nasil
  Pekka
  Iksir toplayici
  Mega sovaye
  Gece cadisi
  Madenci
  Zehir
  Carpma
  Yarasalar

 109. enes dedi ki:

  abi tüm efsolar açık 12 efso var madenci yok madenci yerine ne alam

 110. Mustafa Kabak dedi ki:

  Madem beğendiniz bir tane daha 🙂 x yayı balon buz ruhu ateş ruhları buz golemi mini Pekka mega dalkavuk çarpma. Biraz fantastik bir deste ama 🙂

 111. Arda dedi ki:

  Abi bi destem var çok iyi bence:

  Mega Şövalye
  PEKKA
  İksir Toplayıcı
  Haydut
  Cehennem Ejderi
  Yavru Ejderha
  Gece Cadısı
  Çarpma

  Biliyorum çok efso var ama iş görüyor Ejder yerine yarasalar
  Gece cadısı yerine cadı haydut yerine çok bişey yok ama koçbaşı olabilir mega yerine bişey gelemez çünkü destenin 2 önemli kartından biri Elektro’m yok onu da gece cadısı veya cehennem ejderi yerine kullanabilirsiniz keyifli oyunlar

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kullanım bedeli çok yüksek ve ortalama hasar veren büyü kartı yok. Bu haliyle birçok desteye karşı sıkıntı yaşayabilirsin. Özellikle Üç Silahşor kartı büyük problem.

 112. dünya sonuncusu dedi ki:

  Bu deste harika adamim!Ancak bende minyonlarin seviyesi dusuk oldugundan 11 seviye olan sovalyeyi kullandim.Mega sovalyeyi de savunmada kullandim.Sunu solemeliyimki ilk defa bir siteden deste aldim ve bu site cok guzelmis.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bol şans dilerim, keyifli oyunlar. Sitedeki desteler periyodik olarak yenilenmektedir. Haftalık olarak siteyi ziyaret edip yeni desteler elde edinebilirsin.

 113. Bünyamin dedi ki:

  Pekka yerine kivilcim alsam iyi olurmu

 114. çağrı dedi ki:

  desteyi beğendim belki kullanırım ama aklıma bişey takıldı destenin başına yemleme destesi yazmışşsınız bende yemleme desteleri ile oynamayı seviyorum işimi görür mü bu arada taktiğim şu rakibime gerçek oynayışımı göstermiyorum ve rakibime 1 2 kule hediye ediyorken ben kulenin canını bile götürmüyorum derecesinde az götürüyorum rakip kolay bir şekilde galibiyet almak için direk aldırı yapınca bir fırsat bulup 3 taçla galip oluyorum bu arada nihai şampiyon sandığını aldım ve içinden haydut çıktı yani seçtim 4000 kupaya bu desteyle ve bu taktikle çıkabilirmiyim yoksa diğer destelerle mi çıkmaya çalışayım

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu mümkün. Yemleme destelerinin her birisinde benzer taktiği uygulayabilirsin. Tek dikkat etmen gereken rakibin elindeki kartlar zaten. Her oyunu kazanamazsın ama muhakkak bu taktikle üst sıralara çıkmayı başarabilirsin.

 115. P.E.K.K.A dedi ki:

  10. arena için bu deste sence nasıl:?

  P.E.K.K.A 6.svy
  elektro büyücü 2.svy
  buz büyücü 2.svy
  prenses 2.svy
  elit barbarlar 11.svy
  valkür 8.svy
  öfke 4.svy
  oklar 11.svy

  oyuncu kodum: 28rgyvyqr
  bi yorum yaparsan sevinirim.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Güzel deste. Elindeki kartları düşündüğünde en doğru seçeneği yaptığını söylemek mümkün. Keyifli oyunlar.

   • P.E.K.K.A dedi ki:

    peki bu deste sitenizde yayınlanabilecek bi destemi?

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Sitede yayınlanabilecek bir deste olsa bile bu ara buna yer vermem mümkün değil. Mesela Mustafa Kabak sürekli çok iyi desteler paylaşıyor ama benim onları paylaşma fırsatım olmuyor maalesef.

 116. Xtu dedi ki:

  Çok kotu deste

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kötülüğü konusunda biraz daha bilgi verebilirsen neyi eksik yaptığını veya destede neyin eksik olduğunu daha net görebiliriz.

 117. Yav he he dedi ki:

  Abi deste madenci felaket kulesi goblin çetesi goblin fıçısı zehir prenses çarpma roket

 118. yavuzl dedi ki:

  Bende bir kıvılcım destesi yaptım ilk bakışta zayıf bir deste gibi gözükse de doğru ellerde çok kullanışlı ve harika yemlemeleri olan, düşük iksir bedelli sağlam bir döngü destesi olduğunu düşünüyorum.
  Destemin zayıf yönü ise:lav tazisi +balon,ELEKTRO,ROKET,çarp+ tomrugun ikisi birden rakipte olması,döngü desteleri(özellikle binicili olanlar)
  Destem şöyle:
  1-KIVILCIM:Destenin ana kartı kuleye vurursa ondan sağlamı yok vuramazsa bile rakibi oyalamasi ve diğer kartlarla üstüne gitmek icin fırsat vermesi birde tomruk,çarp vb kartları yemleyerek goblin fıçısı kartına ve prensese yer açması önemli
  2-Şövalye:Destenin tank kartı kıvılcım önüne yada goblin fıçısı ve madenciyle kullanılabilir
  3-Madenci:Hem goblin fıçısıyla hem şövalyele hem de kıvılcımla sağlam kombine oluyor.
  4-Goblin fıçısı:Adam kıvılcım yada madenci veyahut şövalye ile uğraşırken kuleyi hoplatıyor asadad:)
  5-Prenses:Bu kart da hem yemleme yapıp goblin fıçısına yer açması hem de kıvılcımı yarasa, iskeletler minyonlar vb kartlardan koruması birde rakibin dikkatini dağıtması yönünden bulunmaz bir kart
  6-Dalkavuk:Hava savunması yapar ve domuz binicisine karşı kullanılabilir bir karttır.
  7-Ateş ruhları:Bu kartı kıvılcımın arkasına atarsan özellikle minyon sürüsünden koruyabilirsin.Ayrıca hava savunması ve rakibin çarpını yemlemek için ideal.Madenciyle de sağlam gider kendisi.
  8-Buz ruhu:Döngü kartıdır ama çok işe yarar.Mesela balonu durdurabilir,domuz.binicisinin fazladan bir vuruş yapmasını önler ve kıvılcıma bitirici hamleyi yapmak için fırsat tanıyabilir.
  Evet destem böyle kupam 3300-3500 arasında gidip geliyor.Yorumunu bekliyorum:)

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Güzel deste olmuş. Ben zayıf yönlerinin Balon, Elektro veya Roket olduğunu düşünmüyorum. Üç Silahşor kartı biraz problem çıkartabilir. Üstelik destede hiç büyü kartı yok anlık olarak rakip kartlara müdahale etme konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. Onun dışında kullanışlı bir deste yani epey işe yarar.

   • yavuzl dedi ki:

    Teşekkürler yorumun için.O halde destenin bu bahsettiğin zayıf yönünü kapatmak için küçük bir ameliyat yapmaya ne dersin 🙂 mesela neyi çıkarabiliriz yada risk alıp bu eğlenceli destenin keyfini mi çıkarıyım 😉

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Ateş Ruhları yerine Alev Topu tercih ederek bu problemi ortadan kaldırabilirsin. Deste bu haliyle çok daha iyi olacaktır.

 119. Ahmet Duluklu (Eğitmci Amo) dedi ki:

  Destem Elit barbar(11) valkur(6)
  felaket kulesi(7) çarpma (10) oduncu (2)
  Madenci(2) Şövalye(10) büyücü(7) deste maliyeti 4.0 Bu desteyle Tam 3515 yaptım Deste İyi midir Daha Fazla Yol alabilmek için Desteye ne gibi şeyler eklemeliyim eksik varmı ?
  Teşekürler …m

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hava savunman sadece Büyücü kartına aitken bu deste hava kartı bol olan destelere karşı büyük sıkıntı yaşayacaktır. Tavsiyem Oduncu, Madenci ve Şövalye kartlarından birisini farklı bir hava kartıyla değiştirmen yana olacaktır. Belki bu şekilde destenin hava birliklerine karşı olan zaaflarını ortadan kaldırabilirsin.

 120. Enes dedi ki:

  Bu desteyi ben de kullanıyorum ve gerçekten işe yarıyor teşekkürler

 121. zeki dedi ki:

  mega sovalye destesi yazarmisiniz

 122. Eren dedi ki:

  MEGA ŞÖVALYE
  PRENSES
  ŞÖVALYE
  ROKET
  FELAKET KULESİ
  OK
  GOBLİN ÇETESİ
  GOBLİN FIÇISI
  abi ben şuan bu desteyi kullanıyorum bu deste mi daha iyidir yoksa oyunun en çok oynanan destesi:

  şövalye
  prenses
  tomruk
  gobin çetesi
  goblin fıçısı
  felaket kulesi
  roket
  buz ruhu

  bu desteyi kullanmak için para biriktiriyorum marketten tomruk alacağım hangi deste daha iyidir hangisiyle daha yüksek kupalara çıkabilirim?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Oyunun en çok kullanılan destesi elbette. Diğerinde problem yaşayabilirsin çünkü eksiği biraz fazla. Hava birlikleri doğrudan problem olabilir senin için ama ikinci destede böyle bir durum söz konusu değil. İkinciyi kullanmanı öneririm.

 123. Mustafa Kabak dedi ki:

  Benim tavsiye ettiğim kombinleri dene bence abi atıcı kartı zaten işe yarayan bir kart onu kullanmanı öneririm 🙂

 124. NG-Gürkan dedi ki:

  ELEKTRO BÜYÜCÜ YERİNE NE KULLANABİLİRİM ?

 125. Burak dedi ki:

  Abi mega şövalye yerine ne kullanabiliriz

 126. Emin dedi ki:

  Prenses yerine ne koyabilirim

 127. Mustafa Kabak dedi ki:

  Biz de deneyelim abi ne güne duruyoruz benimki 11 sv ama biraz iş görür herhalde 🙂 (:

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deneyin yani… Artık meta deste paylaşımlarının içerisine desteyi doğrudan oyuna kopyalama şansı elde edeceğiniz seçenekler ekledim. Desteyi kolayca kopyalayıp hemen deneyebilirsiniz.

 128. Mustafa Kabak dedi ki:

  Hazır söylemişken bir şey paylaşayım.Benim karşıma elit barbarlar biraz fazla çıkmaya başladı (12+ lvl özellikle) benim gibi olanlara tavsiyem destenizde mutlaka atıcı valkur şövalye mezar taşı kartlarından en az birini kullanın ve şövalye + silahşor/goblin çetesi/tomruk , valkür + okçular/silahşor/tomruk/carpma kombinlerini deneyin herkese iyi oyunlar:)

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Sırf bu yüzden geçen gün epey zorlandım. Üst üstte 10 maçın 9 tanesinde 12-13 seviye Elit Barbarlar ile karşılaştım ve kaybettim. Belli birisi bunu önermiş herkes dener hale gelmiş. Ünlü bir YouTube yayıncısı olması muhtemel. Tabi benim desteler zaman geçtikçe etkisini gösteren türden olduklarından birçok maçı kaybettim sırf bu kart yüzünden.

 129. Mustafa Kabak dedi ki:

  Aynen abi en son kullandığın destede sürekli değişiklikler yapıyorsun ama son gördüğümde hem fırın hem de mezar taşı vardı bence birinden birine gerek yok 🙂 🙂 🙂

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Onu denedim ya. Elit Barbarlar kartına gıcık olup bilerek Mezar Taşı aldım ama değişen pek bir şey olmadı.

 130. Eren dedi ki:

  Goblin fıçısı yerine madenci koysam nasıl olur abi?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Olmaz çünkü rakibi Çarpma veya Tomruk kullanmak zorunda bırakamazsın. Bunu yapamadığın için Prenses ve Goblin Çetesi gibi kartları güvenli bir biçimde kullanamaz hale gelirsin.

 131. Mustafa Kabak dedi ki:

  Paylaşması önemli değil sadece daha kullanışlı olabilimesi için söyledim teşekkürler.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Oyundan görebileceğin gibi sürekli yeni şeyler deniyorum. Elimden geldiğince yeni şeyler keşfetmeye özen gösteriyorum ve desteleri analiz ettikten sonra paylaşıyorum. Destek için çok sağ ol ama her şeye yetişemiyorum maalesef.

 132. Ertunç BAZ dedi ki:

  Kardeş Allah rızası için nolur bana çözüm bul artık oyunu bırakıcam nolur sana yalanım yok gerçekten bütün sitedeki destelerin hepsini denedim oyundaki meta desteleri denedim kendi destelerimi denedim ama ne yaptıysam efsanevi arenaya çıkamadım yok arkadaş 3600 ün üstüne ÇIKAMIYORUM bence sorun levellerde kart levellerim : sıradan 10-11 ender 7-8 destansı 4 efsanevi 2 durum bu muhtemelen sende sorunu kart levellerimde bulacaksın oynayışım falan iyi hatta belki efso arenakileri bile yenerim belli olmaz ama yok çıkamıyorum bana nolur ya taktik ya da deste ver Allah ını seviyosan bi çözüm bul 🙁

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki yazıya bir göz atabilir misin? Belki kaçırdığın noktalar vardır.

   http://www.royaleturkiye.com/efsanevi-arenaya-nasil-cikabilirim/

   • Ertunç BAZ dedi ki:

    yok Kaan arkadaşım yok hepsini uyguladım ama sonu gene HÜSRAN ne yaptıysam olmuyor bir kere aha kupa kasmayı deneyecem olmazsa ya oyunu bırakacağım ya da yeni hesap açıp öğrendiğim herşeyi uygulayıp çıkmaya çalışacağım ALLAH RIZAS İÇİN BANA SENİN EFSANEVİ ARENAYA ÇIKTIĞIN YA DA ÇIKARABİLECEK DESTE ÖNER SİTEDEKİ BİR BAĞLANTIYA GÖTÜRME DİREK BU YORUMA CEVAP OLARAK YAZ SON UMUDUM SENSİN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM ET 🙁

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     En işe yarar desteleri paylaşıyorum. Yani onlar da işe yaramıyorsa benim yapabileceğim hiçbir şey yok. Oynanış kabiliyetinizi geliştirmeniz gerek. Başka çıkar yol yok sanırım.

 133. Mustafa Kabak dedi ki:

  Kaan abi seninle paylaştığım bir havan destesi vardı ya eğer o deste listedeyse gece cadısı yerine cehennem ejderhası koymak daha iyi oluyor çünkü gece cadısı artık efsanevi niteliğini bile haketmiyor eğer elinde değilse desteyi paylaşayım domuz Binicisi Elektro büyücü alev topu şövalye goblin çetesi tomruk gece cadısı(cehennem ejderhası) ve havan

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Elimde ama deste paylaşacak zamanım yok şu sıralar. Çok fazla deste birikti paylaşılacak. Sıra ne zaman buna gelir emin değilim maalesef.

 134. Emre dedi ki:

  Tamam su deste nasıl
  CEHENNEM EJDERİ
  MEGA DOVALYE
  ELETRO BUYUCU
  BUZ RUHU
  BİNİCİ
  ALEV TOPU
  CARPMA
  MİNYONLAR
  bu deste nasıl peki

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Ortalama güzellikte bir deste ama alan hasarı veren Büyücü ve Cellat gibi kartlara karşı sıkıntı yaşayabilirsin. Bu kartlara karşı oynayabilirim sorun yok dersen kullanılabilir bir deste olduğunu belirtebilirim.

 135. Batuhan dedi ki:

  Abi oklar maliyeti yüksek olduğundan yerine çarpma kullanıcam. Bu destede iş yaparmı?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bunu tavsiye etmem çünkü sürü halindeki canı yüksek olan birliklere karşı büyük sıkıntı yaşayabilirsin.

 136. Emre dedi ki:

  Bi deste paylaşıcam
  ODUNCU
  BİNİCİ
  VALKUR
  ELEKTRO
  CELLAT
  CARPMA
  TOMRUK
  İSKELET ORDUSU
  nasıl guzel demi deste zayıf yonleri filan var mı kaan abi bi solersen ya da neyin yerine ne alıyım sole allah aşkına
  Kolay gelsin

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Ortalama hasara sahip büyü kartı yok destede yani rakip yoğun bir biçimde üzerine geldiğinde etkisiz kalabilmen olası diyebilirim. Bunun dışında benzer sebepten ötürü Üç Silahşor kartı ciddi sıkıntı yaratabilir senin için. Destenin niteliksel olarak eksikleri yok. Yani saldırı, savunma ve uyum konusunda kartlar iyiler ama bir arada düşünüldüklerinde destenin sorunları ortaya çıkıyor. Bence farklı bir deste kullanmalısın.

 137. Tuna dedi ki:

  Bu desteyi değerlendirebilir misiniz?
  Dev,Prens,Cehennem Ejderhası,Zehir,İskelet Ordusu,Mega Dalkavuk,Top,Çarpma
  Bu deste 9.Arena seviyesine geçmemi sağlar mı?9.Arena’ya geçmeden önce kart seviyeleri ne durumda olmalı?Destedeki Sıradanlar 9 level,Mega Dalkavuk 7,Dev kartını 7 level yapmaya çalışıyorum,Destansılar 4 level,Cehennem Ejderhası 1 level

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bana değerlendirecek bir şey kalmamış… Muazzam bir deste bu. Saldırı ve savunma yönü oldukça güçlü olduğundan çok iyi maçlar çıkarmayı başarabilirsin.

 138. ferhat dedi ki:

  Destem şu Golem- Mega sovalye- oduncu- gece cadısı -sovalye- ok- yıldırım -elektro büyücü

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   4.9 iksir kullanım maliyeti olan bir desteden söz ediyoruz ve içerisinde İksir Toplayıcısı kartı yok. Bu deste hakkında yorum yapmak istemem çünkü isteğe bağlı bir destedir. Her oyuncu böyle bir desteyi kullanma başarısını gösteremez.

 139. Mustafa Kabak dedi ki:

  Zaten o desteyi kullanmıyorum sadece fikrinizi almak istedim teşekürler (:

 140. Caner dedi ki:

  Selamün Aleyküm 3250 Kupadayım prenses Haydut Kıvılcım Bide Yeni Çıkam Kart Yok 73/77 Var 3590 en Fazla Kupam nasıl 3800 Çıkabilirim.

 141. Mustafa Kabak dedi ki:

  Tam dediğin nokta yüzünden sıkıntı yaşadım ve daha iyi bir deste buldum gerçekten işe yarıyor tabi eksikleri vardır yine ama yine de paylaşayım. Mega şövalye mini Pekka silahşor prenses çarpma buz golemi yıldırım yarasalar…

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu destenin sıkıntısını sanırım tahmin edebiliyor olmalısın. Sana doğrudan oyun kazandırabilecek bir kart yok yani kuleye ulaşmak çok kolay olmayabilir. Yıldırım kartıyla kuleye hasar verebilirsin veya Prenses ile agresif oynayarak bunu başarabilirsin. Saldırı potansiyelinin düşüklüğünü bir kenara bırakırsak iyi bir deste diyebilirim.

 142. soru soran dedi ki:

  bir soru soracaktım 7arenadayım destem golem, cehhenm ejderi, tomruk, çarpma ,büyücü ,cadı yavru ejder ve minyonlar var iş görür mü ?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Üzgünüm ama deste yeteri kadar iyi değil. Eksiği çok ama çok fazla. Daha farklı bir deste kullanmanı öneririm.

   • soru soran dedi ki:

    ne eklersem olur bu desteye ?

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Bu desteyi iyi hale dönüştürmek gerçekten zor ama Büyücü yerine Alev Topu, Tomruk yerine Mezar Taşı alarak biraz daha iyileştirmeyi başarabilirsin. Yine de döngü sağlama konusunda sıkıntı yaşaman olası olduğundan dikkatli oynamalısın.

 143. Kullanıcı dedi ki:

  Elektro büyücü yerine ne koyabilirim?

 144. Kullanıcı dedi ki:

  Bir deste yaptım sizce nasıl eksik yönleri var mı? Deste:

  Şövalye
  Mezarlık
  Dondurma
  Mini Pekka
  Yavru Ejderha
  Goblin Çetesi
  Çarpma
  Goblinler

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hava savunması konusunda çok ciddi sıkıntı yaşarsın. Kulübe desteleri yine başını ağrıtabilir. Bu deste yerine bence daha farklı bir deste kullanmayı denemelisin.

 145. Emre dedi ki:

  Abi bi deste paylaşıyım
  MEGA SOVALYE
  VALKUR
  ELEKTRO
  CELLAT
  İSKELET ORDUSU
  TOMRUK
  CARPMA
  BİNİCİ
  Nasıl abi deste bu deste sayesinde sonunda 4000 kupa oldum

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Destenin oluşturulma amacını anlıyorum ama biraz nasıl desem zayıf yanı çok bir deste. Yavru Ejderha problem, yeni gelen Uçan Makine kartı problem. Üstelik Domuz Binicisi etkisiz bırakıldıktan sonra saldırı yönü de problemli bir deste. Yine de doğru kullanıldığında işe yarayabilir bir deste. Eline sağlık, paylaşım için teşekkür ederim.

 146. Mustafa Kabak dedi ki:

  Ben de bir mega şövalye destesi paylaşmak istiyorum. Mega şövalye dev minyonlar goblin çetesi mezar taşı silahşor alev topu çarpma ben iksir yönetimi konusunda sıkıntı yaşamadığım için iksir t. Kartı almadım ama isteyenler mezar taşı yerine alabilirler tavsiye ederim. Ve de söylediğin Pekka destesini deneyeceğim ama pekkayı yükselttiğim zaman 🙂

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Cellat büyük sıkıntı olabilir. Ona dikkat etmek lazım. Mega Şövalye kartını düzgün kullanmayı başaramadığın zaman savunma yapmak da sıkıntı olabilir. Bu iki duruma karşı hazırlıklı olursan deste fazlasıyla işe yarayabilir. Eline sağlık.

 147. Mustafa Kabak dedi ki:

  Ani sence paylaştığın mega şövalye desteklerinden en iyisi hangisi belki onu kullanabilirim.

 148. RoyaleTR dedi ki:

  Elektro büyücu ve madenci yerine ne alabilirim

 149. Arda dedi ki:

  Teşekkürler gerçekten de de siteniz bizim yararımıza oluyor gerçekten çok zor bir iş yapıyorsunuz ama inanın bizim dualarımızı kapıyorsunuz.:) BOL ŞANS

 150. SadeceBiri dedi ki:

  Bir deste önerim var

  Pekka

  Yavru ejderha

  Buz büyücüsü.

  Yıldırım

  Domuz binicisi

  Buz ruhu

  Minyonlar

  Tomruk

  Deste sizce kullanılabilirlik açısından nasıl?Turnuvalarda bu desteyi kullanıyorum

 151. Arda dedi ki:

  Hocam bişey sorabilirmiyim acaba mega şovalye yerine pekka alsam benim dezavantajım ve avantajlarım ne olur ve aynı görevde iş yaparmı söylermisiniz

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste çok daha iyi olur. Bu değişikliği yapıp kullanabilirsin. En azından alan hasarı veren kartlara karşı çok daha güvenli bir deste oluşturmuş olursun.

 152. Mehmet Efe IŞIK dedi ki:

  alev topu yerine oklar yarasalar yerine de mini pekka alsam olur mu

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   O zaman farklı bir deste oluşturmuş olursun ama değişiklikler işe yarayabilir. Deste yine iyi olacaktır tek fark kullanım bedelinin çok ufak miktarda yükselmiş olması. Bu senin için problem değilse bu şekilde kullanmanı öneririm.

 153. Emre dedi ki:

  Dev-Tomruk-Carpma-alev topu-elektro-gece cadıs-cehennem ejderi-goblin cetesi
  Bu deste nasıl

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Şimdi oldu. Deste güzel bir deste ama özellikle Cellat ve Mega Şövalye kartlarına çok dikkat etmen gerekir. Rakibin elinde Cellat falan varsa yani çok sıkıntı yaşayabilirsin. Onun dışında kullanılabilir iyi bir deste.

 154. Emre dedi ki:

  Abi konuyla alakasız ama bi dev destesi paylaşıcam carpma tomruk alev topu dev gece cadısı elektro buyucu cehennem ejderi bu dedte nasıl bro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir