Mega Şövalye desteleri: En kullanışlı 35 deste

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

370 Cevaplar

 1. Melih dedi ki:

  Ben bu deste önermek istiyorum deste
  Havan ,mega ,domuz binici,tomruk,minyon sürüsü,yarasalar çarpma goblin çetesi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Çok daha iyi Havan desteleri var. Bu destede hava savunmasını üst düzey tutmuşsun ama geri kalan savunmada çok sıkıntı yaşarsın. 2 tane anlık büyü kartı almışsın ama ortalama hasar verecek büyü kartı almamışsın. Bu eksikleri kapatırsan deste belki iş yapabilir.

 2. Kiray dedi ki:

  Mega şövalye çok nerf yedi kullanılmıyor metada sence buff gelirmi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Gelen değişiklik biraz buff, biraz nerf gibi bir şey oldu. Mega Şövalye anlık hamle için elverişli sonrası için hala problemleri olabilecek bir kart diyebilirim.

 3. çağrı dedi ki:

  abi arkadaşım 7. arenada ve destesi bu çarpma minyonlar minyon sürüsü mega minyon alev topu dev felaket kulesi balon bu desteyle neredeyse kaybetmiyor deck shopta denedik sıkıntısı yok deedi zayıf olduğu kart da sizce deste iyi mi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste iyi ama kullanım bedeli yüksek buna biraz dikkat etmeniz gerek. Her koşulda kullanılabilecek bir deste. Bir şekilde rakibi hazırlıksız yakalamak önemli. Bunu başarırsan deste gücünü gösterebilir.

 4. Yusuf dedi ki:

  hocam şu desteyi paylaşırmısınız çarpma şövalye mega dalkavuk felaket kulesi zehir madenci elektro büyücü mezarlık bi de şunu dev prens avcı oduncu mega dalkavuk felaket kulesi alev topu çarpma

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Yusuf bir süre yeni deste paylaşmayacağım. Mevcut desteleri düzenlemekle uğraşıyorum. Ondan sonra tüm önerileri tek tek inceleyeceğim. Not aldım bunları, daha sonra bakacağım.

 5. Mustafa dedi ki:

  selam kardeşim şimdi döyleyeceğim deste sence iyi mi bakar mısın alev topu cehennem ejderhası buz ruhu binici şövalye elektro büyücü çarpma kasırga

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste kullanışlı yani verim alabilirsin. Hemen hemen hiç eksiği yok. Sadece Mega Şövalye olan bir rakibe karşı problem yaşayabilirsin çünkü hamlelerini önemli ölçüde engelleyebilir.

 6. Mustafa Kabak dedi ki:

  Bir deste var aslında ama biraz profesyonellerin kullandığı destelere benziyor Mega şövalye koçbaşı cehennem ejderhası kara prens zehir tomruk buz ruhu kraliyet hayaleti.
  Bir de bu var ama mega şövalye destesi değil. Dev Balon Mini P.E.K.K.A Buz Golemi Minyonlar Oklar Çarpma Silahşor.

 7. Bugra dedi ki:

  Hocam aklımda bir soru var Elit barbarlari 12 seviyemi yapsam yoksa prenses veya mega şövalyemi satın alsam marketten efso arenaya bir türlü çıkamadım

 8. Klan Dağıldı Yav dedi ki:

  Abi birşey merak ettim. Sen gelen yorumlara nasıl bakıyorsun? Bildirim paneli gibi birşey mi var yoksa bütün rehberlere tek tek bakıyor musun? Merak ettim de.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Evet panel var. Birileri yorum yaptıktan sonra yorum onaya düşüyor, ben okuyup onaylıyorum ve cevap veriyorum.

 9. Emrebabägeldi dedi ki:

  Abi bana cehennem ejderi yerine felaket kulesini elarak bu desteyi kullan demiştin

 10. Muhammed dedi ki:

  Abi bu deste ile 12.arenaya ciktim kivilcim, carpma , minyonsürüsü, prenses, oduncu, iskelet ordusu, dev, oklar abi taktik ise kivilcimi arkaya salmak one devi ve tam kopruyu gectiginde prenses veya minyon surusunu atmak bu kombo üç taca kadar götürüyor

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Çok hassas deste yani bu desteyi kullanabilmek için epey alışkın olmak gerek. Eğer yeteri kadar alışkın değilsen Yavru Ejderha gibi güçlü ve dayanıklı hava birlikleri çok büyük sıkıntı yaratır. Üstelik döngü destelerini durdurmak için çok uğraşmak zorunda kalabilirsin. Biraz daha iyi olsaydı sitede paylaşırdım ama eksiklikleri olduğu için paylaşamayacağım maalesef.

 11. Emrebabageldi dedi ki:

  Abi ben bu desteyle daha da düştüm felaket kulesini çıkartıp minyon sürüsünü aldım daha iyi oldu

 12. Emrebabageldi dedi ki:

  Abi deste güzel ama pekka yı bir türlü savunamıyorum

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu destede P.E.K.K.A. kartını savunmak için Goblinler ve Yarasalar kombinasyonunu kullanacaksın tabi bu iki kartı aynı kareye koymamaya çalışacaksın. Diğer taraftan Buz Golemi kullanarak onun dikkatini dağıtabilir ve Yarasalar kartından yardım alarak yine P.E.K.K.A. kartını durdurabilirsin.

 13. Emrebabageldi dedi ki:

  abi goblin yerine mızraklı kullansam olur mu ?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Olabilir çok fazla bir şey değiştirmeyecektir. Onun seviyesi daha iyi ise onu kullanabilirsin.

 14. Emrebabageldi dedi ki:

  Çok sağol abi deneyeceğim 2 savas daha kazanırsam 10. arenaya geçeceğim. Abi senin klanının adii soyler misin? Kupam yetiyorsa girerim Bi de abi sandık rotasyonuma bakar misin ?
  8L09PPG9Y

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir