Mega Şövalye desteleri: En iyi 10 deste (Aralık 2018)

Mega Şövalye destesi mi arıyorsun? En kullanışlı olan Mega Şövalye kartının yer aldığı en iyi desteleri incelemek ister misin?

Mega Şövalye kartı sana doğrudan oyun kazandırmaz ama oyun kazandıracak kartları destekler. Aşağıda en güçlü Mega Şövalye destelerini bulabilirsin. Bu desteler en zor kullanılandan en kolay kullanılana doğru sıralanmıştır. Kullanımı zor olan deste seni daha yüksek kupalara çıkarabilme potansiyeline sahiptir.

1. Domuz Binicisi destesi

avcı

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli ortalama seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede saldırı sıfırlayan kartın ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

2. Madenci destesi

   

   

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha az olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede bulunan kartlar çok yönlü hamleler yapmana izin verebilir. Bununla birlikte kartların uyumu ortalamanın altındadır.

Bu desteyi 11. arenadan itibaren kullanabilirsin. Destede hava birliklerine ve kara birliklerine güçlü hasar verebilen bir kart yoktur. Desteyi kullanırken bu detayları gözden kaçırmamalısın. Aksi halde rakip bu dezavantajlardan faydalanarak maçta sana karşı üstünlük kurabilecektir.

3. Madenci destesi

   

   

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve bina kartı yoktur.

4. Mezarlık destesi

   

   

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Mezarlık kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden düşük olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede düşük hasar veren büyü kartı yoktur.

5. Madenci destesi

   

   

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve bina kartı yoktur.

6. Domuz Binicisi destesi

   

   

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

7. Havan ile Üç Silahşor destesi

   

   

Bu deste 4.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Havan ve Üç Silahşor kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen ortalama seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur.

8. Domuz Binicisi destesi

   

   

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Domuz Binicisi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar hem veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve bina kartı yoktur.

9. Balon ile Madenci destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Balon ve Madenci kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve bina kartı yoktur.

10. Madenci destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Madenci kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli muazzam seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden az olmasına rağmen iyi durumdadır. Destede herhangi bir bina kartı yoktur.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

462 Responses

 1. Kerem dedi ki:

  7. Arenadayım. Görevler sekmesinden efsanevi sandık açarak ilk efsanevimi yani Mega Şövalyemi çıkardım. Başka efsanevim olmadığı için yukarıdaki desteleri kullanamadım. Mega Şövalyesi destesi önerebilir misiniz

 2. Wantonsergea dedi ki:

  Megaşovalye ve mezarlık var ikisini kullanabilecegim bir deste

 3. Alper bozdağ dedi ki:

  Abi mega şövalyeyle başka efsanevi olmadan bi deste yaparmısın 10.arenayım

 4. Mahir dedi ki:

  Merhaba profilim #2908JLJLG

  4050 den 3600e hızlı bir düşüş yaşadım. Kart seviyelerimi göz önünde bulundururarak bir deste Öner’ini bekliyorum. Teşekkür ediyorum

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki deste işine yarayabilir.

   – P.E.K.K.A.
   – Koçbaşı
   – Yavru Ejderha
   – Elektro Büyücü
   – Haydut
   – Yarasalar
   – Zehir
   – Barbar Varili

 5. Husam dedi ki:

  Abi bn 4200 den 3900 lere indim bana levellerime uygun guzel bu deste onerirmisin

  2QCQJ880C

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Tekrar aynı mesajı 10-11 kere yazarsan sistem otomatik olarak mesajını engellemiş olacak. Tek yorum yazman yeterli. Ben gördüğüm zaman cevap veriyorum. Aşağıdaki desteyi kullanabilirsin.

   – Domuz Binicisi
   – Buz Golemi
   – Buz Ruhu
   – Silahşor
   – İskeletler
   – Top
   – Alev Topu
   – Tomruk

   • Hüsam dedi ki:

    Abi bu destede kupa çıkmak bıraz zor olmaz mı ? eğer rakipte bina kartı valkur mini pekka P.E.K.K.A vb gibi kartları varsa işi zorlaştırmaz mı?

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Burada amaç rakibi baskı altında tutmak. İksir hızlı akmaya başladığı zaman sen o bina avantajını ortadan kaldırmış oluyorsun. Desteyi durdurmak için gerekli olanlar hızlı ve ortalamanın üzerinde hasar veren kartlar. Bunlar varsa biraz sorun yaşarsın ancak üst düzey oyuncuların dahi kullandığı bir deste bu. Her destenin dezavantajı var ama bu deste dezavantajlarını hızıyla ortadan kaldırabiliyor.

 6. Mehmet dedi ki:

  Merhabalar mega sovalyeleri yenmek icin deste onerirmisin #99PY2JCY

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu kartlarla Mega Şövalye kartına karşı sorun yaşaman gayet doğal. Şöyle söyleyeyim. Mega Şövalye kartını durdurabilmek için dayanıklı olan tekli birlikler kullanmalısın. Örneğin P.E.K.K.A., Mini P.E.K.K.A., Buz Golemi veya Şövalye gibi. Bu kartların seviyesini yükseltirsen iyi bir deste oluşturabilirsin. Ancak şu an hangi desteyi önerecek olursam olayım sana problem çıkarmaya devam edecek.

 7. emre dedi ki:

  abı bana gece cadısı ve mega sovalye destesı onerırımısın 10.arenayım tsk

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Oyuncu kodunu yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.

  • emre dedi ki:

   abı bastakı seyı yapmadım kod bu :9R9JG2LP9
   LUTFEN ABI DESTE YAPIYORUM HEP KAYBETTIM SUAN SINRDAYIM MEGA SOVELYE GECE CADISI TESEKKURLER

   • Kaan Karadeniz dedi ki:

    Hem Mega Şövalye hem Gece Cadısı kartının olduğu elindeki kartlara uygun bir deste oluşturmak maalesef mümkün değil.

    • emre dedi ki:

     abi madem oyle ozaman 3197 kupadan 2850 e dutum deste onresı mega sovalye olursa ıyı olur lutfen abı

     • Kaan Karadeniz dedi ki:

      Aşağıdaki desteyi kullanabilirsin ama biraz alışman gerektiğini unutmamalısınız.

      – Mega Şövalye
      – Büyücü
      – Yavru Ejderha
      – Mega Dalkavuk
      – Alev Topu
      – Oklar
      – Çarpma
      – Yarasalar

 8. Çağdaş dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin verdiğin bilgiler yardımcı oluyor ben daha 11 arena bile gecemedim tam tutturduğu mm deste oluyor karşıma hep antisi cikmaya başlıyor
  Bana deste önerirsiniz sevinirim
  #8PGQYP9JL

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki desteyi kullanabilirsin.

   – Golem
   – Oduncu
   – Yavru Ejderha
   – Mega Dalkavuk
   – Gece Cadısı
   – Alev Topu
   – Kasırga
   – Çarpma

 9. goethe745 dedi ki:

  Mrhbaa 4600 bir türlü ulaşamadım az önce de baya bir kupa düştüm. Profile bakıp yardımcı olabilir misin ne öneririsin oyunun oynama amacım şevkim azalıyor 🙂

  https://statsroyale.com/tr/profile/9GGRUC0GJ

  Kod:9GGRUC0GJ

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki deste koleksiyonun için ideal bana kalırsa.

   – Mezarlık
   – Yavru Ejderha
   – Buz Büyücüsü
   – Atıcı
   – Mega Dalkavuk
   – Dondurma
   – Barbar Varili
   – Kasırga

 10. Berat dedi ki:

  Abi bana destek onerirmisin

 11. Ahmet dedi ki:

  3. Lig için deste önerirmisin kodum #UPOPC8R0

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Tartışmasız bir biçimde aşağıdaki desteyi öneririm.

   – Madenci
   – Goblin Fıçısı
   – Minyon Sürüsü
   – Prenses
   – Buz Ruhu
   – Goblin Çetesi
   – Felaket Kulesi
   – Çarpma

 12. Uğur dedi ki:

  Altın lige çıkmak için deste önerir misin favori kartlarım mega şövalye balon kodum #9QHJL8R22

 13. Uğur dedi ki:

  Ilk defa yorum attığım için anlayamadım kusura bakma teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir