Madenci ve Felaket Kuleli Elektro Büyücü destesi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

15 Cevaplar

 1. Ali Osman dedi ki:

  Merhaba abi bende madenci elektro büyücü tomruk ve oduncu var bu deste önerebilir misin (9. Arenadayım)

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Buz Ruhu, Şövalye, Oduncu, Elektro Büyücü, Madenci, Tomruk, Üç Silahşor ve İksir Toplayıcı kartlarından oluşan bu desteyi kullanmayı deneyebilirsin. Ancak deste metaya uygun değil yani seviyen yükseldikçe sıkıntı yaşayabilirsin.

 2. Arda dedi ki:

  Abi Allah rızası için bir Cehennem Ejderi destesi ver bu arena için ve sadece efso Ejder olsun

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Ekranın üst kısmında yer alan arama kutusuna “Cehennem Ejderhası” yazman durumunda o kartın yer aldığı tüm destelere ulaşabilirsin. Eğer destede onun dışında efsanevi kart varsa onun yerini tutabilecek kartlar kullanmalısın. Bunun için ise beğendiğin ve oyun stiline uyan destenin altına yorum yapıp benden yardım alabilirsin.

   http://www.royaleturkiye.com/konu/cehennem-ejderhasi/

 3. Muhammet Korkmaz dedi ki:

  Domuz binicisi, şovalye,kasırga,tomruk
  Goblin çetesi,oduncu,cellat,buz büyücüsü abi nasıl deste kendim yaptım

 4. Mustafa Kabak dedi ki:

  Abi destede büyü yok mesela barbarlara veya madenciye karşı bi çete ya da iskelet ordusu gelirse hiç şansımız yok.Bence okçular yerine çarpma veya oklar alınabilir çünkü okçunun görevini zaten elektro büyücü görüyor ve minyonları zaten hva savunması için var sizce uygun mudur bu tercihim?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu değişikliği yapabilirsin. Büyü kartı olmadan hareket etmek çok kolay değil ama bazı oyuncular bunu çok iyi başarıp büyü kartları olmadan oyun kazanabiliyorlar. Bu deste onlardan sadece bir tanesi diyebilirim.

 5. Dadash FHN dedi ki:

  Abi sanki pekkali desteler biraz sorun yarata bilir.Rakib Buyucu+Pekka Gonderse ve baska alan hasarli bir kartla desteklese problem yapa bilir(elektro tek yiyo pekkadan) ve barbarlar kullanim bedeli yuksek bir kart oldugundan elinizde iksir olmadiginda yenilmeye cok yakin olursunuz.Felaket kuleside carpmayla devre disi bir kart.Saldiri bakimindan o kadarda guclu bir deste deyil.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   P.E.K.K.A. 7 iksir, Büyücü 5 iksir. Toplam 12 iksir harcayan rakibe karşı Madenci 3 iksir, Barbarlar 5 iksir yani 8 iksir ile karşılık verebilirsin. Söz konusu kombinasyonu uygulayabilmek için rakibin Büyücü kartının meşgul olmaması gerekir ama Madenci ile onu meşgul edebilir hatta ortadan bile kaldırabilirsin. P.E.K.K.A. kolayca rahatsız edilebilen bir kart bunu unutmamalısın.

  • pro royaler dedi ki:

   sal maçı kardeş P.E.K.K.A cıyım wqEQWE:

 6. asd dedi ki:

  elektro yerine ne alınmalıdır pls

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir