Madenci desteleri: En iyi 10 deste (Kasım 2018)

Madenci desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin en iyi Madenci destelerini incelemek ister misin?

Madenci destelerini şaşırtıcı saldırılar gerçekleştirmeni sağlayacak ortalama bir karttır. Aşağıdan en güçlü Madenci destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Dev ile Madenci destesi

avcı

Bu deste 3.7 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı saldırı destesidir. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği bulamadığın için biraz zorluk çekebilirsin. Destede herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 5200 kupadan sonra kullanışlıdır.

2. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı savunma destesidir. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma ve saldırı potansiyeli iyi durumdadır. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği bulamadığın için biraz zorluk çekebilirsin. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu deste 5200 kupadan sonra kullanışlıdır.

3. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı savunma destesidir. Saldırı yapmak için bu birliklerden yararlanmalısın. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı potansiyeli iyi durumdadır. Savunma potansiyeli ise saldırı potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla zorluk yaşamazsın. Destede herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 4900 kupadan sonra kullanışlıdır.

4. Dev ile Madenci destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı savunma destesidir. Saldırı yapmak için bu birliklerden yararlanmalısın. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla zorluk yaşamazsın. Destede herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 4900 kupadan sonra kullanışlıdır.

5. Kraliyet Devi ile Madenci destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı bir savunma destesidir. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla zorluk çekmezsin. Destede herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 4600 kupadan sonra kullanışlıdır.

6. Kraliyet Devi ile Madenci destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı bir savunma destesidir. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Savunma potansiyeli ise saldırı potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliği açısından çok fazla sıkıntı yaşamazsın. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 4600 kupadan sonra kullanışlıdır.

7. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı bir savunma destesidir. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı ve savunma potansiyeli iyi durumdadır. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği ortalama düzeyde olduğu için biraz sıkıntı yaşayabilirsin. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Bu deste 4300 kupadan sonra kullanışlıdır.

8. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı bir savunma destesidir. Saldırı yaparken sürü halindeki kartlardan en iyi şekilde faydalanmayı denemelisin. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı potansiyeli iyi durumdadır. Savunma potansiyeli ise saldırı potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği açısından çok fazla sıkıntı yaşamazsın. Bu deste 4300 kupadan sonra kullanışlıdır.

9. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı bir saldırı destesidir. Saldırı yaparken sürü halindeki kartlardan en iyi şekilde faydalanmayı denemelisin. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Savunma potansiyeli ise saldırı potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği açısından çok fazla sıkıntı yaşamazsın. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Bu deste 4000 kupadan sonra kullanışlıdır.

10. Üç Silahşor ile Madenci destesi

Bu deste 4.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı bir saldırı destesidir. Saldırı yaparken sürü halindeki kartlardan en iyi şekilde faydalanmayı denemelisin. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği açısından çok fazla sıkıntı yaşamazsın. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Bu deste 4000 kupadan sonra kullanışlıdır.

Ekim ayının en iyi Madenci desteleri

Aşağıdaki üç deste Ekim ayında kullanılan en iyi Madenci destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve saldırı sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Roket ile Madenci destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Eylül ayının en iyi Madenci desteleri

Aşağıdaki üç deste Eylül ayında kullanılan en iyi Madenci destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Üç Silahşor ile Madenci destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Dev ile Madenci destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Ağustos ayının en iyi Madenci desteleri

Aşağıdaki üç deste Ağustos ayında kullanılan en iyi Madenci destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Dev ile Madenci destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede sürü halinde olan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Madenci destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

356 Comments

  1. ham
    • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh