Madenci desteleri: En kullanışlı 45 deste

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

328 Cevaplar

 1. Tuna dedi ki:

  Abi merhaba p.e.k.k.a kartı benim sevdiğim kart.buna göre birçok deste yaptım,fakat bir türlü lige geçemedim şimdi ise yeni bir deste yaptm.senden istediğim ise desteyi daha çok attack mı yoksa defansifmi kullanmalıyım ?
  şu şekildedir
  -P.E.K.K.A
  -CELLAT
  -KASIRGA
  -MEGA DALKAVUK
  -BUZ GOLEMİ
  -DOMUZ BINICISI
  -CARPMA
  -OKÇULAR

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu desteyi kullanırken önceliğin her zaman savunma yapmak olmalı. Yani önce rakibi durdurmalı, daha sonra saldırı yapmayı düşünmelisin.

   • Tuna dedi ki:

    abi lige son maç kala düstüm 🙂 bir dahakine çıkmaya calışacağım ilk işim buraya gelmek. başarılarının devamını dilerim.inşallah dahakibe fazla büyük bir sayfa oluruz.

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Çok teşekkürler, umarım daha büyük bir yer olabiliriz ama bunun için klana adam bulmamız gerek. Var mı bir klanın? Bize katılmak ister misin?

 2. Mert dedi ki:

  Ağabey Bence Verdiğiniz Destelerin kullanışı Olarak Videolarını Da Vermelisiniz

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef şu an oynadığım cihazdan video kaydedemiyorum. Birkaç kez denedim ama videolar donuk olduğu için bir daha denemedim. Bu nedenle video ile tanıtım yapamıyorum.

   • Mert dedi ki:

    Peki bu Destenin Kullanılışını kıssa Anlatabilir mısınız?

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Bu bir kontrol destesi. Yani rakibin saldırısını karşılayıp daha sonradan saldırıya geçmeni sağlayan bir deste. Bunun için Madenci ile rakibi rahatsız etmelisin. Rakip saldırıya geçtiğinde onu P.E.K.K.A. ile karşılayarak karşı saldırı yapmalısın. Eğer beklemeden P.E.K.K.A. kartını kullanmaya çalışırsan sıkıntı yaşarsın ve büyük olasılıkla oyunu kaybedersin.

 3. Halil dedi ki:

  Abi bana deste önerirmisin
  #82YC82JY2

 4. Bilinmiyor dedi ki:

  Şu deste pekka zehir madenci çete çarpma iksir toplayıcı üç silahsor iskeletler

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Arada kaldım diyebilirim. Savunma potansiyeli düşük olduğu için kullanışlı olup olmadığı konusunda kararsızım. Evet pek çok farklı kart var destede. Hava birliklerini saymazsak çok sıkıntı çıkaracak kart da yok ama herkesin bu desteyi kullanabileceğini sanmıyorum.

 5. Yusuf dedi ki:

  hocam şu desteyi paylaşırmısınız pekka,cellat, elektro büyücü,domuz binicisi,şövalye,zehir,kasırga,çarpma ya zehir yada alev topu hangisi daha iyise öyle paylaş

 6. Hüsamettin dedi ki:

  Abi bana beni 12.arenaya çikaracak saldırı ve savunması çok sağlam bir deste lazım bana böyle bir deste onerirmisin lutfenn

 7. Yusuf dedi ki:

  hocam şu desteyi paylaşırmısınız çarpma,şövalye,goblin çetesi,mega dalkavuk,alev topu,domuz binicisi,felaket kulesi,elektro büyücü

 8. Mert dedi ki:

  Tekrardan merhaba klanimla birlikte bir deste olusturdum 11. Arenaya cikmamda cok fayda sagladi deste soyle binici goblin ficisi carpma buz ruhu cehennem ejderhasi elektro buyucu yarasalar cellat (destede carpma yerine oklar da alinabilir yada cellat yerine madenci de koyabilirsiniz) hizli donen bir deste begenirseniz siteye ekleyebilirsiniz

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Mega Şövalye, Üç Silahşor, Büyücü gibi kartları engelleme planınızı söylerseniz çok iyi olur. Çünkü bu deste bir döngü destesi ama bu kartları bu deste ile engellemek neredeyse imkansız gibi bir şey. Kullanılamaz bir deste demiyorum ama herkes bu desteyi kolaylıkla kullanamaz. Bu nedenle desteyi sitede paylaşamayacağım maalesef.

 9. Dadash_FHN dedi ki:

  Abi Bedava Taş Kazan , Makalelerine ne oldu?(rastgele en üstdeki makaleye yolladım)

 10. Oyunçu dedi ki:

  En sevdiğim kart golem buna göre bir deste önerir misiniz? #2UVQ8GPV0

 11. BAYRAM ALI dedi ki:

  abi sana desteler söyleyecem beğenirsen sitede paylaş
  valkyrie cadı çarpma ateş ruhları binici goblin çetesi minyon sürüsü mini pekka (bu destede alev ruhları yerine oklar tomruk zehir alev topu kullanabilir )
  2.dev şövalye goblin fıçısı cehennem ejderhası alev topu çarpma tomruk oduncu

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İlk deste iyi değil çünkü ortalama hasarı olan büyü kartı yok. Bu durumda çok büyük sıkıntı yaşarsın ve kulübe desteleri sana karşı büyük avantaj sağlar. İkinci destenin problemi ise hava savunması yani o deste ile çok rahat hava savunması gerçekleştirmen pek mümkün değil. Hava birliklerinin yer aldığı kartlarla karşı karşıya kalırsan sıkıntı yaşarsın.

   Paylaşımlar için teşekkürler, umarım ilerleyen zamanlarda daha iyi önerilerde bulunursun ve ben de desteleri yayınlamış olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir