Madenci desteleri: En kullanışlı 46 deste

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

328 Cevaplar

 1. Tuna dedi ki:

  Abi merhaba p.e.k.k.a kartı benim sevdiğim kart.buna göre birçok deste yaptım,fakat bir türlü lige geçemedim şimdi ise yeni bir deste yaptm.senden istediğim ise desteyi daha çok attack mı yoksa defansifmi kullanmalıyım ?
  şu şekildedir
  -P.E.K.K.A
  -CELLAT
  -KASIRGA
  -MEGA DALKAVUK
  -BUZ GOLEMİ
  -DOMUZ BINICISI
  -CARPMA
  -OKÇULAR

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu desteyi kullanırken önceliğin her zaman savunma yapmak olmalı. Yani önce rakibi durdurmalı, daha sonra saldırı yapmayı düşünmelisin.

   • Tuna dedi ki:

    abi lige son maç kala düstüm 🙂 bir dahakine çıkmaya calışacağım ilk işim buraya gelmek. başarılarının devamını dilerim.inşallah dahakibe fazla büyük bir sayfa oluruz.

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Çok teşekkürler, umarım daha büyük bir yer olabiliriz ama bunun için klana adam bulmamız gerek. Var mı bir klanın? Bize katılmak ister misin?

 2. Mert dedi ki:

  Ağabey Bence Verdiğiniz Destelerin kullanışı Olarak Videolarını Da Vermelisiniz

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef şu an oynadığım cihazdan video kaydedemiyorum. Birkaç kez denedim ama videolar donuk olduğu için bir daha denemedim. Bu nedenle video ile tanıtım yapamıyorum.

   • Mert dedi ki:

    Peki bu Destenin Kullanılışını kıssa Anlatabilir mısınız?

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Bu bir kontrol destesi. Yani rakibin saldırısını karşılayıp daha sonradan saldırıya geçmeni sağlayan bir deste. Bunun için Madenci ile rakibi rahatsız etmelisin. Rakip saldırıya geçtiğinde onu P.E.K.K.A. ile karşılayarak karşı saldırı yapmalısın. Eğer beklemeden P.E.K.K.A. kartını kullanmaya çalışırsan sıkıntı yaşarsın ve büyük olasılıkla oyunu kaybedersin.

 3. Halil dedi ki:

  Abi bana deste önerirmisin
  #82YC82JY2

 4. Bilinmiyor dedi ki:

  Şu deste pekka zehir madenci çete çarpma iksir toplayıcı üç silahsor iskeletler

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Arada kaldım diyebilirim. Savunma potansiyeli düşük olduğu için kullanışlı olup olmadığı konusunda kararsızım. Evet pek çok farklı kart var destede. Hava birliklerini saymazsak çok sıkıntı çıkaracak kart da yok ama herkesin bu desteyi kullanabileceğini sanmıyorum.

 5. Yusuf dedi ki:

  hocam şu desteyi paylaşırmısınız pekka,cellat, elektro büyücü,domuz binicisi,şövalye,zehir,kasırga,çarpma ya zehir yada alev topu hangisi daha iyise öyle paylaş

 6. Hüsamettin dedi ki:

  Abi bana beni 12.arenaya çikaracak saldırı ve savunması çok sağlam bir deste lazım bana böyle bir deste onerirmisin lutfenn

 7. Yusuf dedi ki:

  hocam şu desteyi paylaşırmısınız çarpma,şövalye,goblin çetesi,mega dalkavuk,alev topu,domuz binicisi,felaket kulesi,elektro büyücü

 8. Mert dedi ki:

  Tekrardan merhaba klanimla birlikte bir deste olusturdum 11. Arenaya cikmamda cok fayda sagladi deste soyle binici goblin ficisi carpma buz ruhu cehennem ejderhasi elektro buyucu yarasalar cellat (destede carpma yerine oklar da alinabilir yada cellat yerine madenci de koyabilirsiniz) hizli donen bir deste begenirseniz siteye ekleyebilirsiniz

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Mega Şövalye, Üç Silahşor, Büyücü gibi kartları engelleme planınızı söylerseniz çok iyi olur. Çünkü bu deste bir döngü destesi ama bu kartları bu deste ile engellemek neredeyse imkansız gibi bir şey. Kullanılamaz bir deste demiyorum ama herkes bu desteyi kolaylıkla kullanamaz. Bu nedenle desteyi sitede paylaşamayacağım maalesef.

 9. Dadash_FHN dedi ki:

  Abi Bedava Taş Kazan , Makalelerine ne oldu?(rastgele en üstdeki makaleye yolladım)

 10. Oyunçu dedi ki:

  En sevdiğim kart golem buna göre bir deste önerir misiniz? #2UVQ8GPV0

 11. BAYRAM ALI dedi ki:

  abi sana desteler söyleyecem beğenirsen sitede paylaş
  valkyrie cadı çarpma ateş ruhları binici goblin çetesi minyon sürüsü mini pekka (bu destede alev ruhları yerine oklar tomruk zehir alev topu kullanabilir )
  2.dev şövalye goblin fıçısı cehennem ejderhası alev topu çarpma tomruk oduncu

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İlk deste iyi değil çünkü ortalama hasarı olan büyü kartı yok. Bu durumda çok büyük sıkıntı yaşarsın ve kulübe desteleri sana karşı büyük avantaj sağlar. İkinci destenin problemi ise hava savunması yani o deste ile çok rahat hava savunması gerçekleştirmen pek mümkün değil. Hava birliklerinin yer aldığı kartlarla karşı karşıya kalırsan sıkıntı yaşarsın.

   Paylaşımlar için teşekkürler, umarım ilerleyen zamanlarda daha iyi önerilerde bulunursun ve ben de desteleri yayınlamış olurum.

 12. MEMO dedi ki:

  abi avcımın leveli düşük onun yerine elektro alsam sorun olurmu

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hayır olmaz. Avcı ile Elektro Büyücü birbirinden farklı kartlar. Seviyesi düşük olsa dahi onu kullanmaya devam etmelisin.

 13. Nehir dedi ki:

  https://link.clashroyale.com/deck/tr?deck=26000040;26000001;26000018;26000020;28000013;28000001;26000042;26000005&id=QQPRVC08

  Bu desteyi kullaniyorum benim dev iskelet 6. Seviye ve acayip memnunum elektrik vadisi arenasindayim bunu da ekleyebilirsiniz.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef ekleyemem. Sitede daha çok eksiği az desteler paylaşmaya çalışıyorum. Bu destenin saldırı potansiyeli iyi değil, ortalama hasar veren bir büyü kartı yok, döngü kartı yok. Bir sürü eksiği var. Yine de paylaşım için çok teşekkürler.

 14. Reeefkkiii dedi ki:

  Madenci yerine ne alabiliriz?

 15. Mustafa Kabak dedi ki:

  Buz golemi+mega dalkavuk,cellat+kasırga? Bunlar da mı yetmez o üç silahşor belasına? Büyücü,silahşor gibi kartları kasırgayla prense; Uçan makineyi,minyon sürüsünü kasırga ve mega dalkavuk halledemez mı?Diğer eksikler oldukça önemli olabilir mesela binanın olmaması.Ama bu sıkıntı değil bence.Buz golemi gereksizse korumalar ya da bina isteyenlere mezar taşı uygun.Mega şövalye zaten buz golemi,prens vb ye gidiyor.Aşırı güçsüz değil yani.Dev kartını da oldukça iyi kullanırım bundan sonra ona yöneleyim belki daha iyi desteler ortaya çıkar.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Doğrudan cevap değil hiçbirisi. 9 iksir bedeline sahip olan bir kartı 13 iksir ile durdurmaya çalışıyorsun. Cellat kısmen bir cevap ama ikiye ayrıldıkları zaman yine doğru cevap değil. Her karta karşı hamle yapabilecek potansiyele sahip olursan çok daha iyi bir desteye sahip olabilirsin. Aşırı güçsüz demiyorum zaten herkes tarafından kullanılabilecek bir deste değil diyorum.

 16. Mustafa Kabak dedi ki:

  O zaman bu yayınlanabilir olmalı.Golem buz büyücüsü cellat prens kasırga çarpma mega dalkavuk buz golemi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kullanılabilir deste ama eksikleri var. Mesela ortalama hasar veren büyü kartı yok. Bu ne demek? Üç Silahşor çıkarsa sıkıntı büyük. Binaları anında ortadan kaldıramazsın. Ortalama güce sahip birliklerin yapacağın saldırıları durdurmasına neden olursun. Daha birçok etken sayabilirim. Bunlar düzeltilebilir mi? Elbette mesela Buz Golemi yerine Alev Topu alırsın ama bu sefer destenin kullanım bedeli epey yüksek olur.

 17. Mustafa Kabak dedi ki:

  Oyun kazandıracak kartlar prens ve haydut.Yani prens de kazandırabilir.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Onlar oyun kazandıracak kart değiller maalesef. Hepsi normalde destek kartıdır. Destenin içerisine özelliklere kuleleri indirmek için kullanabileceğin bir kart eklemelisin.

 18. Mustafa Kabak dedi ki:

  Bunlar iyi olabilir diye düşünüyorum.Koçbaşı kara prens mezarlık zehir buz golemi cehennem ejderhası çarpma tesla/mezar taşı.
  Prens haydut alev topu mezar taşı buz golemi tomruk mega dalkavuk okçular.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İlk destenin sıkıntısı kombinasyon açısından etkileyici olmaması. Büyü kartları birbirini tamamlıyor, gerisi çok zayıf. Bu nedenle herkese öneremem. İkinci destede oyunu Haydut ile kazanmaya çalışacaksın sanırım ama onun dışında açık bir oyun kazandıracak kart yok. Bu tür desteleri de herkes kolaylıkla kullanamaz.

   Desteler kötü değil ama önerebileceğim kadar iyi de değil. Çok teşekkürler paylaşımın için.

 19. Alptekin Baltık dedi ki:

  Kendi yaptığım şu 2 desteyi inceler misin 2 side çok iyi bu destelerle 12. Arenaya çıktım

  Prens Cadı Çarpma Goblin Çetesi Minyon Sürüsü Koçbaşı Kasırga Madenci

  Pekka Mega Şövalye Minyon Sürüsü Elektro Büyücü Cadı Yarasa Öfke Oklar

  Umarım beğenirsin ilk destede savunma yönü zayıf diyebilirsin emin ol o kadar kombinasyon şansın var ki koçbaşıyla bile savunma yapabilirsin

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İlk destede nasıl bir etkili kombinasyon oluşturuyorsun onu tam anlamadım. Destenin en büyük eksiği kombinasyon açısından sıkıntılı olması. İkinci destenin ise kullanım bedeli aşırı yüksek. Ortalama hasar veren büyü kartı yok. Yani pek çok eksiği var.

   Desteler senin oyun stiline uygun olmuş sanırım ama herkese uygun bir deste olduklarını söyleyemem. Paylaştığın için çok teşekkürler.

 20. Can Ahmet dedi ki:

  Burada Buz Golemi Yerine Elektro Veya Başka Bir Kart Yerine Alsam Olurmu

 21. Mustafa Kabak dedi ki:

  Tabi ki öyle ama ben her fırsatta size yardımcı olmaya çalışırım.Kolay Gelsin.

 22. herr kobold dedi ki:

  Buyulu okcu yerine ne alabilirim ?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Büyülü Okçu değiştirilemez kartlardan birisi. Bu destede onu değiştirirsen destenin işlevselliği bozulur. Ancak ben denemek istiyorum diyorsan Dart Goblini veya Silahşor kartlarını kullanabilirsin. Bununla birlikte efsanevi olarak Elektro Büyücü veya Prenses kullanmayı deneyebilirsin.

 23. Mustafa Kabak dedi ki:

  Buradan normal arena savaşları için 2 deste paylaşacağım.
  Atıcı dev yıldırım kasırga büyülü okçu mini Pekka mega dalkavuk tomruk.
  Golem mezarlık mini Pekka mega dalkavuk alev topu okçular valkür çarpma.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Şöyle söyleyeyim, Dev varsa Atıcı olmamalı, Atıcı varsa Dev olmamalı. İkisinden birisi bu desteye fazla. İkisi de çok ağır birlikler. İş bitirici bir taktik uygulama şansın çok düşük.

   İkinci desteye gelirsek, bu deste biraz daha dengeli bir deste. Tabi desteyi çok iyi yönetmek gerekli. İksir maliyeti birazcık yüksek.

   Desteleri sitede paylaşmam doğru olmaz çünkü herkese hitap edebilen desteler değiller. Artık en iyi desteleri paylaşmaya çalışıyorum. Seçici davranıp desteleri detaylı bir biçimde anlatıp oyunculara yardımcı olmak çok daha doğru.

 24. ucaksever dedi ki:

  abi benim dev iskelet 3. svy bunu kullanıyımmı yoksa başka bir kart kullanmayı tavsiye edermisin

 25. İsimsiz dedi ki:

  Madenci yerine ne koyarım

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Madenci maalesef bu destede değiştirilemez kartlardan birisi. Değişikliği yaparsanız benzer verimi alamazsınız ama Madenci yerine Şövalye kullanmayı deneyebilirsiniz.

 26. Mustafa Kabak dedi ki:

  Abi bi deste paylaşmıştım BOPZ ve Golem destesi sayfasında yorumunu alabilir miyim onunla alakalı? Bir de hangi kart savunma hangi kartı saldırı bu destede onlar yok istersen onları koyabilirsin.Kolay Gelsin.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Eski deste paylaşımlarında onlar yok maalesef. Metaya uygun olduklarında yenilemeyi tercih ediyorum. Diğer yorumunu ise gözden geçiriyorum.

 27. TÜRK dedi ki:

  Yarasalar yeire Goblin Çetesi alabilir miyim?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Evet deneyebilirsin. En azından kara savunması açısından biraz daha destek olacaktır ama iksir maliyetini yükseltecek olduğundan dikkat etmelisin.

 28. ihsan0808 dedi ki:

  Şu desteyi paylaşırmısın: Haydut , milyonlar, çarpma, zehir, Mega dalkavuk,kara prens, cehennem ejderhası, golem

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef deste paylaşılabilecek düzeyde değil. Destenin savunma potansiyeli çok iyi değil. Saldırı potansiyeli güçlü olan destelere karşı çok büyük sıkıntı yaşatabilir.

 29. Yusuf dedi ki:

  hocam şunu da yayınlarmısınız pekka,cellat,elektro büyücü,balon,iskelet ordusu,alev topu,kasırga,çarpma

 30. Yusuf dedi ki:

  abi günün en etkili 20 de sana bi deste daha yazmıştım onu da yayınlarmısınız havanlı

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kontrol ediyorum tek tek. İyi olan desteleri yayınlıyorum zaten merak etmeyin. Çok teşekkürler katkılar için.

 31. Gölge dedi ki:

  Pekkan’ın yerine mega sovelye alsak iş görür mü?

 32. Bedirhan dedi ki:

  sitenle daha yeni tanıştım çok iyi işler başarıyosun. Rica etsem bana göre bi deste yaparmısın. Çok ihtiyacım var. #8OUOUQ8VL

 33. Alperen dedi ki:

  Abi haydut olan deste önerirmisin kaç maçtır yeniliyorum

 34. Nicksizim dedi ki:

  madenci yerine ne alabilirim

 35. Alperen dedi ki:

  Kardeşim #2V0LQ8PL9 bana deste önerir misin elimdeki kartlara göre bu arada 10. Arenadayım

 36. isimsiz adam dedi ki:

  abi ben karaliyet hayaleti buyucu pekka tomruk carpma elit barbarlar ve minyon surusu kullaniyorum iyimi deste

 37. ALTERNATİF OYUNCU dedi ki:

  Abi bana daha önce deste önermiştin 3200e kadar çıktım teşekkür ederim fakat 3400 çıkmak için deste önerir misin? oyuncu kodum #2OLYY8QP2

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Artık yorumlardan deste önerisi yapmıyorum maalesef. Sitede yer alan 300’e yakın desteye göz atmanı öneririm.

 38. Onur dedi ki:

  Sizce bu deste iyimi
  Pekka
  Minyonlar
  Büyücü
  Valkür
  Dondurma
  Buz golemi
  Silahşör
  Zehir
  Bide zehir yerine alev topu veya tomruk kullanmalı mıyım yoksa zehir iyi mi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Destenin kendisi iyi değil yani uygun bir kombinasyon yok destede. Bu şekilde kolay kolay maç kazanamazsın. Sadece elindeki kartların durdurabildiği kartlara sahip destelere karşı şansın var demektir. Desteyi değiştirmeni öneririm.

 39. Memet dedi ki:

  Buz ruhu buz golemi ne alaka

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Neye göre ne alaka dediniz onu anlamadım. Destede yer alması açısından diyorsanız iyi okuyun lütfen bu bir döngü destesi. Kombinasyon açısından diyorsanız rakipleri oldukları yere kilitleyip yavaşlatmak ve aynı zamanda döngü gerçekleştirmek içindir.

 40. Efecan dedi ki:

  Deste çok güzel olmuş elinize sağlık sadece zehir ve madenci etkili kombinasyonlarda fazladan olmuş o da yorgunuktan olabilir.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Yok o gerçekten kombinasyondur. Genelde oyuncular Madenci kartını durdurmak için hava birlikleri veya sürü birlikleri kullanırlar. Onları durdurmak ve aynı zamanda kuleye yoğun miktarda hasar vermek için son derece elverişli bir kombinasyondur.

 41. BeratOffical dedi ki:

  Bu desteğiyle 2 kez savaşa girdim ama kaybettim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Üç kez girin, dört kez girin, beş kez girin. 2 kez savaşıp 2 kez kaybetmiş olmanız destenin kötü olduğunu veya 2 kez savaşıp 2 kez kazanmış olmanız destenin iyi olduğunu göstermez.

   • 7sman dedi ki:

    Benim favori destem beni 8den 9a çıkardı hala kullanıyorum ve buraya yazıyorum: lav tazısı cadı büyücü zehir minyonlar iskelet ordusu çarpma ve klon. Tazı cadı ve klon değiştirilmemelidir. Ben en çok tazı cadı zehir klon kombosunu
    kullanıyorum. Cadı tazıyı korurken ikisini klonluyorum tazılar ölünce köpekler gösteriyi başlatıyor. Ve eğer rakip ok atmazsa nu kombo direk üçtaça gider.

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Cellat olan bir rakibi durdurabilmek için çok fazla şansa ihtiyacın olduğunu söylemem lazım. Desteyi pek çok maçta kullanabilirsin ama herkes tarafından kullanılabilecek bir deste değil maalesef.

 42. Sukubidu dedi ki:

  Reis benim destemde oduncu cehennem ejderhası tomruk domuz binicisi valkür oklar cellet yavru ejder var levelleri yüksek kraliyet hayaleti geldi nasıl yapabilirim

 43. Erdoğan dedi ki:

  Dev İskelet,Elektro,Oduncu, Cehennem Ejd.,Yarasalar,Alev Topu,Çarpma,Madenci. Bu deste nasıl?10.arenadayız.Cehennem Ejd. ve Elektro 2 seviye

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Yapmak istediğinizi anlıyorum ama bu destede mümkün olmayabilir. Dev İskelet çok çabuk kandırılan bir kart ve Oduncu kartına yetişemeyebilir. Genelde oyuncular bu nedenle Balon kartını tercih ederler. Ben bu desteyi önermem çünkü ana kart olarak düşündüğünüz Dev İskelet bu destede hedefini yerine getirmekte epey zorlanabilir.

 44. Çağrı dedi ki:

  Bu arada 7. Arena değil 8. Arena buz ruhu 8de ya

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hataları ayıklamak için kapıda bekliyormuşsunuz meğer… Olur böyle ufak hatalar. Yüzlerce deste denedim bugün, haliyle yorgunluk bastırdı.

   • Çağrı dedi ki:

    Direk gözüme çarpan o oldu düzeltmeseydiniz de olurdu zaten desteyi gördüğümde baya bir sevindim

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Hiç önemli değil hataları görmeniz. Aynı anda birkaç kişi yazınca değişik oldu sadece bu. Elinize sağlık tekrardan.

 45. Çağrı dedi ki:

  Desteyi paylaştığınız için teşekkürler çağrı çivi yazabilme şansınız var mı

 46. Eren dedi ki:

  (3800 lü kupalar için)
  Prenses
  Tomruk
  Roket
  Fıçı
  Çete
  Felaket kulesi
  Şövalye
  Buz ruhu

  Bu destenin felaket kulesi yerine kasırga olan halini daha çok görüyorum sence hangi halini kullanmalıyım?
  2. Sorum bu destedeki 6 kart nerf yedi hala iş yapar mı?

 47. Egemen dedi ki:

  kodum #2922L00L

 48. DeadlyDragon dedi ki:

  Abi merhaba kolay gelsin. Sana bir deste söylesem eksikliklerini söyler mısın
  Mega şövalye
  Cellat
  Kasirga
  Elit Barbarlar
  Domuz binicisi
  Çarpma
  Buz ruhu
  Yarasalar
  Ben bu desteyi yaptım şuan efsanevi arenadayım kartlarının seviyesini yükseltip 1. Mücadeleci ve daha üstünü zorlamak istiyom. Abi birde bu deste golem destesini savunabilir mi .Herşey için teşekkür.

  • DeadlyDragon dedi ki:

   Abi yazmayı unutmusum. Cellat mi iyi gider bu desteye yoksa atıcı mi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Golem destelerini savunabilirsin ama Kraliyet Hayaleti destelerine karşı sıkıntı yaşayabilirsin. Destenin kullanılabilir seviyede olduğunu söylemem lazım ama Kraliyet Hayaleti gibi belirli kartlara karşı sıkıntı yaşayabilirsin. Dikkatli olursan bu dezavantajı ortadan kaldırabilirsin.

   • DeadlyDragon dedi ki:

    Abi senide yoruyorum kusura bakma ama buz ruhu kartının yerine ne alabilirim senin düşüncen ne .Kraliyet hayaletine karşı dezavantajin var demiştin bunu ortadan kaldırabilecek bi kart var mı

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Buz Ruhu döngü kartı dolayısıyla yerine döngü kartı almalısınız. Yarasalar, Goblinler, İskeletler gibi kartlar tercih edebilirsiniz. Kraliyet Hayaleti kartını durdurmak için Şövalye tercih edebilirsin.

 49. Kullanıcı dedi ki:

  -Dev
  -Cehennem ejderhası-
  -Haydut
  -Elektro Büyücü
  -Yavru Ejderha
  -Kasırga
  -Goblin Çetesi
  -Çarpma

  Abi deste nasıl bir eksiği var mı yada bir kart değiştirmem gerekir mi cevaplarsan sevinirim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste kullanılabilir seviyede bir deste ancak etkili değil. Çok sık kullanılan Mega Şövalye kartı bu desteyi kolayca durdurabilir mesela. Haydut kartının yerine başka bir şeyler koymayı deneyebilirsin.

 50. Emir dedi ki:

  Mrb! Bana deste yapabilir misiniz? tüm efsanevi kartlarım var birtek hayalet ve elektro yok oyun kodum:#92P90LCYY

 51. yavuzl dedi ki:

  Bir deste yaptım.Desteyi eleştirip, eksiklerini söylemeni istiyorum hatta yerden yere vurabilirsin yeterki birşeyler kat bana 🙂
  1-Üç silahşör
  2-İksir toplayıcı
  3-Minyon sürüsü
  4-Barbarlar
  5-Madenci
  6-Haydut
  7-İyileştir
  8-Çarp
  Not-İlk 5 kart değiştirilemez ama 6-7-8 numaralı kartlarda değişime açığım(Mesela goblin çetesi-iskelet fıçısı-prenses-kasırga gibi kartları da denedim bunlarda oluyor yada kraliyet hayaleti de olur ama bende yok).
  Bu desteyi yaparken mehşur koçbaşı-üç silahşör-madenci-buz golemi destesinden esinlendim.Sürü halindeki birliklerin(Üç silahşör-Minyon sürüsü-Goblin çetesi…vs)hem ekonomik hem güçlü olduğunu ve bu mehşur destenin gücünü burdan aldığını farkettim.Sonra da bu gözlemden yola çıkarak kendimce ekleme çıkarmalar yapmaya çalıştım ve hepsinin de hem artıları hem eksileri var.İyileştiri hiç denemedim ama bu kadar sürü halindeki birliği zehir gibi kartlardan koruyabileceğini düşünüp son anda ekledim.

  Desteyi kullanışıma gelirsek;önce barbarları ikiye bölüyorum ardından üç silahşörü ikiye bölüyorum (barbarların her iki tarafta da silahşörleri tanklaması için),daha sonra oyunun gidişatına göre saldırımı haydut,minyon sürüsü(ikiye bölünebilir),madenci ve iyileştirle(goblin çetesi alınırsa o da olur yada prenses,iskelet fıçısı) destekliyorum.Tabi hepsini birden atmaya iksir yetmez duruma göre en faydalısı seçilebilir.İki kule tarafında da büyük bir kaos oluyor 🙂

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Uygulanmak istenen taktiği anladım ama bu çok kolay değil. Alan hasarı veren her kart bu deste için tehlike oluşturmakta. Buna ek olarak artık her destede neredeyse 1-2 tane alan hasarı veren kart bulunuyor. Bu durumda desteyi tercih etmek çok mantıklı olmayabilir. Eline sağlık bu arada o kadar uğraşmışsın, teşekkürler.

 52. yusuf dedi ki:

  abi lütfen şu desteyi yayınla pekka,elektro büyücü,minyon sürüsü,iskelet ordusu,felaket kulesi,goblin fiçısı,alev topu,oklar

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Yayınlamayı isterdim ama destenin eksiği biraz fazla. Bu nedenle yayınlamayı düşünmüyorum. Kullanılabilir bir deste olabilir mi? Ondan da emin değilim tam olarak.

 53. Eren dedi ki:

  3800 lü kupalar için şu deste nasıl?
  Binici(9lvl)
  Hayalet(1lvl)
  Cehennem ejderi(2lvl)
  Korumalar(4lvl)
  Buz golemi(7lvl)
  Minyonlar(11lvl)
  Çarpma(11lvl)
  Zehir(4lvl)/Alev topu(8lvl)
  Bu desteye zehir mi daha iyi olur alev topu mu?

 54. Memet dedi ki:

  Abi bana deste onerirmisin
  2V9RGQ922

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Artık yorumlar üzerinden deste önerisi yapmıyorum maalesef. Sitede yer alan destelere göz atmayı deneyin lütfen.

 55. DeadlyDragon dedi ki:

  Sa abi kolay gelsin .Abi ben 1 ay önce felan sana deste konusunda danışmıştım. Sen bana bir deste önerdin ama golem destelerine karşı çok çaresiz kalıyordum. O zamanlar çoğu kartım açık değildi artık sadece 2 kart dışında hepsi açık. Seni yormak asla istemem ama bana lütfen güzel bi deste önerisi yapar mısın tekrardan . Oyun kodum: #90VJJQGLY bu arada yani çok zor rastlanan iyi royale oynayan birisin çoğu kişi senin sayende gelişti

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Düşüncelerin için teşekkür ederim ama artık yorumlardan gelen deste taleplerine karşılık vermiyorum. Sürekli siteye yeni desteler ekliyorum. Elinizdeki kartlara göre bu desteleri kullanmanızı öneririm.

 56. Kadir dedi ki:

  Kraliyet hayaleti yerine?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Onun yerine bir kart koyamazsın maalesef. Benzer nitelikleri karşılayan bir kart yok çünkü.

 57. Enes dedi ki:

  Dev iskelet
  Öfke
  Balon
  Goblin kulübesi
  Minyon sürüsü
  Kasırga
  Ok
  Barbarlar
  Destenin eksigi nedie veya sıkıntısı varmı

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bunları yazmaya kalkarsam epey uzun olur. Başka deste bulmalısın. Deste kullanılabilir ideal bir deste değil çünkü. Bu desteyi kullanabilmek için çok profesyonel bir oyuncu olman lazım.

 58. Eren dedi ki:

  Abi bana efsanevi kral sandığndan hayalet çıktı ve biniciyi 9 level yaptım bu iki kartı aynı destede kullanabileceğim deste verir misin?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kraliyet Hayaleti ile çok fazla deneme yapabilme şansım olmadığı için şimdilik bir şey diyemeyeceğim. Özellikle bu kartı Domuz Binicisi ile bir araya getirmeyi hiç denemedim. O yüzden bir şey söylemeyeceğim maalesef.

 59. Emre dedi ki:

  Abi kraliyet hayaleti ile hızlı bir deste söyleyebilir misin?

 60. yusuf dedi ki:

  elit barbarlara karşı ne yapacağız bu desteyle oynarken

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Elit Barbarlar toplam kullanım bedeli 6 iksirdir. Buz Ruhu, Buz Golemi ve Korumalar ile toplam 6 iksir karşılığında onları durdurabilirsin. Hatta iyi bir şekilde dikkatlerini dağıtırsan Buz Ruhu + Buz Golemi dahi yeterli olacaktır.

 61. Kadir dedi ki:

  #LUPU8GLJ deste için yardımcı olur musunuz?

 62. Emin dedi ki:

  İyi akşamlar abi. Ben bu desteyi kullanmak istiyorum ama öncelikle sana kart seviyelerimi söylüyüm. Zehir-3 elektro-1 çarpma-11 pekka-5 buz ruhu-10 madenci-1 minyonlar-9 1. Mücadelede oynuyorum. Seviyeler düşük mü abicim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Destede bir kart eksik maalesef. Bunun için doğru bir değerlendirme yapabilmem pek mümkün değil.

   • Emin dedi ki:

    Kraliyet hayaleti

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Güzel ve kullanılabilir bir deste. Kraliyet Hayaleti biraz sıkıntı çıkartabilir ama onun dışında çok büyük sıkıntı yaşamazsın. Keyifli oyunlar.

     • Emin dedi ki:

      Abi yalnız şey bu destenin aynısını sen önermişsin ben sadece sana seviyeleri söyledim;)

      • Kaan Karadeniz dedi ki:

       Doğrudur. Aklımda kalmıyor ki desteler, onlarca desteyle uğraşıyorum gün içerisinde. Sitede yer alıyor olabilir ama meta desteler arasında yer aldığını düşünmüyorum.

 63. Yusuf dedi ki:

  abi lütfen şu desteyi yayınla pekka kıvılcım cellat elektro büyücü minyon sürüsü iskelet ordusu kasırga çarpma çarpma olmazsa oklar da olur

 64. UGUR~2000 dedi ki:

  Deste istiyorum 8P9GJOJOQ

 65. ALTERNATİF OYUNCU dedi ki:

  Domuz Binici
  Mega Şovalye
  Buz Ruhu
  Cellat
  Kasırga
  Alev Topu
  Çapma
  Şovalye
  Bu deste iyi mi eksikleri nelerdir ve yerine ne alabilirim?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Büyük kartlara karşı sıkıntı yaşayabilirsin çünkü elinde onları durdurabilecek ideal kartlar yok. Golem kartını kullanan rakipler sana karşı üstünlük kurma konusunda avantajlı olabilirler.

 66. Golge dedi ki:

  Abi kraliyet hayaleti çıktı ücretsizden bana bir deste yaparmısın mega sovelyeli ve elektrolu 2QCQL8V22 KODUM BU

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Ben son mesajınıza gerekli cevabı vermiştim. Yorumlarınıza teşekkür ediyorum, keyifli oyunlar.

 67. Eren dedi ki:

  Selam abi sana 3800 lü kupalar için 2 tane üç silahşör destesi vericem sence hangisi daha iyi, kullanışlı teşekkürler şimdiden.
  1.
  Üç silahşör
  Koçbaşı
  Madenci
  Minyon sürü
  Goblin çetesi
  Çarpma
  Buz golemi
  İksir toplayıcı

  2. Deste
  Haydut
  Gece cadısı
  Koçbaşı
  Üç silahşör
  Çarpma
  Alev topu
  İksir toplayıcı
  Buz golemi

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İkisinin de eksiği bol ama ben olsam ikincisini tercih ederdim. Daha kullanışlı ve daha esnek bir deste çünkü.

 68. Ali osman dedi ki:

  Abi yarışma sonuçları ne zaman belli olcak

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hangi yarışma sonuçları? “Hangi deste kazanır?” yarışmasından söz ediyorsanız sonuçlar belirlendi ve kazanan kişiye e-posta gönderildi.

 69. Eren Can dedi ki:

  Domuz binicisi
  Çarpma
  Cellat
  Kasırga
  Yarasalar
  Şövalye
  Mezartaşı
  Buz Ruhu

  Sizce bu destenin eksikleri var mıdır ? Varsa de nelerdir ?

 70. Sinox dedi ki:

  10.arenayım fakat kart seviyelerim çok düşük. Sıradanların hepsi 10, enderler 6-7, destansılar ise 3-4 (birtek yıldırım 5)… Para yatırmadan kart seviyelerimi nasıl arttırabilim?

 71. İsimsiz dedi ki:

  10.arenayım fakat kart seviyelerim çok düşük. Sıradanların hepsi 10, enderler 6-7, destansılar ise 3-4 (birtek yıldırım 5)… Para yatırmadan kart seviyelerimi nasıl arttırabilim?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aktif bir klana katılım sürekli bağış yapıp bağış isteyerek. Klasik mücadele özel turnuvalarına katılarak, özel etkinliklere katılıp maksimum ödül almaya çalışarak kart seviyelerini yükseltebilirsin.

 72. Emre21 dedi ki:

  Abi sen bu metni ve desteyi deckshop.pro sitesinden mi aldın

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Masaüstü bilgisayarlardan bakıldığında sağ alt kısımda, mobilde ise alt kısımda yer alan özel teşekkür kısmında belirtildiği gibi Deckshop yararlandığım adreslerden birisidir. Deckshop’ta burada yer alan bilgilerden çok daha fazlasını bulabilirsin.

 73. Emre dedi ki:

  Elektro büyücü yerine ne kullana bilirim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu destede Elektro Büyücü değiştirilemez kart. Ama illa ben yerine başka kart almak istiyorum diyorsan Büyücü, Silahşor veya Yavru Ejderha kartlarından birisini tercih etmelisin.

 74. Memet dedi ki:

  #92CVPRL8V abi yardimci olursan sevinirim

 75. Katil Türk dedi ki:

  Hiç efsanevim yok 🙁

 76. Yusuf dedi ki:

  10.arenadayım #2LO928UUR bana mükemmel deste

 77. Yusuf dedi ki:

  sa kasn abi bana mükemmel bir deste verirmisiniz oyuncu kodum #2LO92BUUR

 78. Eren dedi ki:

  Madenci
  Zehir
  Cellat
  Koçbaşı
  Çete
  Yarasa
  Buz golemi
  Mega şövalye

  Turnuvada bu desteyle hiç kaybetmeden 6 yaptım 1 e 1 savaşta 3800 lü kupalarda iş yaparmı bu deste?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Pek güvenmeni önermem. Eksiği bol destenin ve en önemlisi büyük kartları etkisiz bırakabilecek bir karta sahip değilsin. Dolayısıyla çok büyük sıkıntı yaşaman olası ama kullanmak istiyorsan elbette kullanabilirsin.

 79. Batuhan dedi ki:

  Abi kupa yükseltmeye çalışıyoruz olmuyor yardım edermisin #9LYJ2RJQ

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Desteyi açık bir biçimde yazabilirseniz sevinirim. Desteyi bilgisayardan doğrudan görüntüleme şansım yok maalesef.

  • Assas dedi ki:

   Peki prenses mini pekka buz golemi ates topu cehennem kulesi domuz binicisi minyonlar goblin ficisi

   • Kaan Karadeniz dedi ki:

    Kullanılabilir bir deste. Eksikleri olsa bile göz ardı edilebilir. Bu desteyle belirli seviyeye kadar çıkmayı başarabilirsin ama önemli olan kartlarının maksimum seviyeye yakın olmasıdır.

 80. Efecan dedi ki:

  Haydut, Prens, Elit Barbarlı bir deste yapmak istiyorum ama bir türlü uygun desteyi bulamadım

 81. Eren dedi ki:

  Abi deste önerir misin? (3800 lü kupalar için)
  #C8PUGRPU

 82. Görkem dedi ki:

  Etiketim #282QCJR deste önerir misin

 83. Korhan dedi ki:

  #88Y8UCVJV Hocam rica etsem bana deste önerir misin ?

 84. Golge dedi ki:

  Abi bana deste önermiştim ama ben o desteyi kullanamadım sana zahmet bidaha drste onerirmisin 2QCQL8V22

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Her gün yazıyorsun ve her gün aynı cevabı veriyorum. Elindeki kartlara göre daha farklı bir deste oluşturamıyorum. Meta desteleri deneyebilirsin. Yapabileceğim bir şey yok maalesef.

 85. Mahmut tuncer23 dedi ki:

  #UQGQ988 DESTE YAPARMISIN

 86. Görkem dedi ki:

  Kodun #282QCJR deste önerir misin

 87. Sahver dedi ki:

  #Y8JRQCY0 ABI BBANA BI DESTE ONERIRSEN SEVINIRIM

 88. Golge dedi ki:

  Abi ben yükselmek yani kupa kasmak istiyorum bana guzel bir deste onerirmisin sana zahmet

 89. Golge dedi ki:

  2QCQL8V22 ABİ BANA DESTE ONERİRMİSİN

 90. Salim dedi ki:

  Abi 3400 kupaya çıkmak istiyorum mega şövalye ve elektro büyücülü bi deste önerir misin?

 91. Eren dedi ki:

  Madenci
  Tomruk
  Minyon sürü
  Fıçı
  İskelet ordu
  Felaket kulesi
  Alev topu
  Prenses

  TV Royale de bu destenin iskelet ordu yerine goblin çetesi olan halini daha çok görüyorum iskelet ordum 5 level çeteninde 11 e yükseltmesi var çeteyimi kullanayım orduyu mu?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu deste iyi bir deste yani kullanılabilir bir deste. İki kart arasındaki farklılık ise seviyeden ibaret. Ben bu iki kart arasından Goblin Çetesi kartını kullanmanı öneririm.

 92. Haşim dedi ki:

  Destemi yorumlar mısınız?

  Binici
  Büyücü
  Çarpma
  Prens
  Kasırga
  İskelet ordusu
  Felaket kulesi
  Oduncu

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste iyi görünüyor yani kullanılabilir ama kulübe destelerine karşı çok büyük sıkıntı yaşayabilirsin.

 93. Mustafa Kabak dedi ki:

  Sizce şövalye etkisini kaybetti mi? Ve şok birliği aşırı güçlü bir kart bir deve arka arkaya vurarak adım bile attırmıyorlar. Silahşora göre acayip etkili bir alternatif.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Sanmıyorum öyle bir şey olacağını çünkü genel bir kullanım kartı bu kadar etkisiz kalması mümkün değil. Şok Birliği daha çok yemleme kartları için çıkarıldı. Oyuncular bir şekilde büyü kartlarına karşı hamleler yapabiliyordu ama Şok Birliği yemleme destelerini neredeyse tamamen etkisiz bırakabiliyor.

 94. DeadlyDragon dedi ki:

  Abi sana çok önemli şeyler sorucam. Abi ben şuan yeni gelen Elektrik vadisi arenasındayım ama Ben Efsanevi arenaya çikmak istiyorum. Bir turlu guzel bi deste yapamadim. #90VJJQGLY kodum bu kartlarima bakip bana guzel Bir deste onerir misin. Abi hersey icin sagol. Guzel bi oneri yap Efso arenaya çıkam.

 95. Salim dedi ki:

  marketten mega şövalye aldım elektro ve mega şövalyeli deste önerir misin 8UC9L2QYR

 96. Çağrı dedi ki:

  #89V0020CU abi deste onersene

 97. furkan dedi ki:

  3100 kupa da kartların seviyesi kaç olmalı ?

 98. Çağrı dedi ki:

  Deste önerir misin #2LQJLR9R9

 99. Salim dedi ki:

  Ben bu desteyle yaklaşık 20 maç yaptım kulübeyi kullanmıyorum yerine felaket kulesi alsam olur mu

 100. Eren dedi ki:

  Abi 2 tane deste vericem nasıl sence hangisini kullanıyim eksiklerini vb. Söylersen güzel olur 🙂
  1. Deste:
  Üç silahşör
  Haydut
  Gece cadısı
  Buz ruhu
  Buz golemi
  İksir toplayıcı
  Yıldırım
  Koçbaşı

  2. Deste:
  Madenci
  Prenses
  Tomruk
  Felaket kulesi
  Minyon sürüsü
  İskelet ordusu
  Goblin fıçısı
  Alev topu

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu ikisi arasından elbette ikincisi öneririm. Diğerine göre çok daha iyi durumda bir deste. İlk desteyi durdurmak çok kolay. Alan hasarı veren kartlar o desteyi kullanışsız hale getirmektedir. İkinci deste ise biraz daha esnek. Eğer bu ikisinden birisini kullanacaksan mutlaka ikinci deste olmalı.

 101. Salim dedi ki:

  10.arenaya çıkmak için koçbaşı ve efsanevi olarak sadece tomruk ve elektro olan bir deste önerir misin?

 102. SKG dedi ki:

  Goblin kulibesi yerine firin alsam olurmu?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aynı işlevi görmez ama deneyebilirsin. Ben uzun bir süre o şekilde kullandım ama benim Fırın kartımın seviyesi epey yüksekti.

 103. Muhammed Ulukan dedi ki:

  Abi lütfen güncelleme haberleri ve dengelemeye hakkında da yazı yaz.Ya da ne biliyim güzel kart fikirleri,dengelemeye veya güncelleme fikirleri de olabilir.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Güncellemelerle ilgili ne yazabilirim bilmiyorum. Her şey zaten oyun içerisinden açıkça paylaşılıyor. Gelen güncelleme sonrası meta desteleri değiştiriyorum ve varsa iyi taktikler onları yazmaya çalışıyorum. Onun dışında yapabileceğim pek fazla bir şey yok maalesef.

   • Muhammed Ulukan dedi ki:

    Yani mesela yeni oyun modu tanıtıldı bunun haberini yapabilirsin.Çoğu kişi güncellemeleri takip etmiyor.

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Ben de ondan bahsediyorum işte. YouTube kanalı olanlar zaten görsel olarak bunlardan bahsediyorlar. Kimse yazıların tamamını okumadığından pek bir anlamı yok paylaşmanın. Sadece görevlerle ilgili rehberler hazırlayabilirim. Onun dışında yapabileceğim pek fazla bir şey yok.

 104. İrfan dedi ki:

  Abi dostluk savaşı atalım mı lütfen klanım yok

 105. Muhammed Ulukan dedi ki:

  Bir şey soracam.Benim kraliyet devi felaket kulesi cellat alev topu çarpma minyon sürüsü oduncu ve valkurden oluşan bir deste var.Ortalama 4.4 ve ben 11.arenadayim. siradanlar 12 level .enderler 9 level.cellat 4 level ve oduncu da 2 level.Siz bu destenin avantaj ve dejavantajlarini soyleyebilirmisiniz?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Rakipte yer alacak herhangi bir karta karşı problem yaşamana olanak yok ancak destenin kullanım bedeli epey yüksek ve bununla birlikte destede İksir Toplayıcı bulunmuyor. Ayrıca en yakın işlevsel döngüyü gerçekleştirebilmek için gereğinden fazla iksir harcamak lazım olduğundan gafil avlanmanı sağlayabilecek bir desteyle oynadığını belirtmeliyim. Biraz düzenleme yaparak bu problemi ortadan kaldırmayı düşünebilirsin. Mesela Valkür yerine Şövalye, Minyon Sürüsü yerine Buz Golemi alırsan desteyi kusursuz hale getirebilirsin ama oyun stilini biraz değiştirmen gerekebilir.

   • Muhammed Ulukan dedi ki:

    Valkuru falan değiştirmeyi düşünmüyorum valkur ve minyon sürüsü iş yapıyor.birde artışlı mucadelede falan adamlari hep yendim.orda iksir sorunu olmuyor çünkü.normalde deste böyle değildi ben 7.arenadan beri kullaniyordum az değişiklikler yapmiştim.Sağolun

 106. Hakan dedi ki:

  Bende tazi,cehennem ,madenci ,elektro ve kıvılcım var bı turlu yukselemiyorum deste önerimiz varmı

 107. Kadir Özdemir dedi ki:

  Abi bildiğin antimeta deste varmı

 108. Enes taha dedi ki:

  Bir sey soracagim bana 10. Arenaya cikmak icin p.e.k.k.a destesi lazim elektro ve gece cadili zehirde olabilir ama seviyesi dusuk

 109. Kadir Özdemir dedi ki:

  Peki abi kolayca 4000+ya cikaracak bir deste onerirmisin

 110. Kadir Özdemir dedi ki:

  Abi bu deste 3500den 4000e çıkarır mı

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu deste şu an meta durumunda değil. İşe yarar ama mevcut metaya uygun olmadığından 4000’e çıkmakta zorluk yaşayabilirsin.

 111. SadeceBiri dedi ki:

  Valkürü unutmuşum

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Destenin döngüsünü gerçekleştirmek ciddi problem olabilir. Onun dışında P.E.K.K.A. ve Mega Şövalye ikilisi sıkıntı çıkartabilir. Bu ikisinden başka bir sorun gözükmüyor ama ben olsam daha farklı bir deste kullanmaya çalışırdım.

   • SadeceBiri dedi ki:

    Döngü olarak valkür+binici kombinasyonu oluşturuyorum,mini P.E.K.K.A.’nın görevi de savunma yapmak bazen de onun yerine oduncu alıyorum,dart goblini yerine ise buz büyücüsü veya haydut ile değişiyorum,zaten bireysel savaşlarda iş bitirici P.E.K.K.A. destesi kullanıyorum

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Söylediğim gibi büyük problemleri yok destenin ama bazı rakipler çileden çıkmana neden olabilir. Bol şans dilerim, umarım üst sıralara yükselmeyi başarabilirsin.

   • SadeceBiri dedi ki:

    Siz oyunu daha iyi biliyorsunuz hocam 🙂

 112. SadeceBiri dedi ki:

  2v2 savaşlarda rahat kullanılabilecek bir deste önerim var

  Mini P.E.K.K.A.

  Domuz binicisi

  Tomruk

  Cellat

  Silahşör.

  Dart goblini

  Roket

  Destede eksik neler var?

 113. Bunyamin Atmaca dedi ki:

  Dev iskelet mucadelesi icin deste onerin var mi?

 114. Kullanıcı dedi ki:

  Kaan Karadeniz bir dostluk savaşı yapar mıyız?

 115. Arda dedi ki:

  Madenci yerine öneri yapabilir misin admin

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu destede Madenci kartı maalesef değiştirilebilir bir kart değil. Sitede yer alan diğer desteleri incelemeni veya arama kutucuğunu kullanmanı öneririm.

 116. SadeceBiri dedi ki:

  Sizce savunmada mega dalkavuk mu yoksa minyonlar mı daha iyi bir alternatif?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Mezarlık kartına karşı Minyonlar daha etkilidir ama Oklar veya Çarpma ile kolayca ortadan kaldırılır. Mega Dalkavuk ise tekli birliklere karşı etkilidir ama Alev Topu ile kaldırılır. Destede tekli birlik savunmasını yapacak iyi kartlar varsa Minyonlar, destede tekli birlik savunmasını yapacak kart yoksa Mega Dalkavuk daha iyi bir seçimdir.

 117. Alper dedi ki:

  güzele benziyo daha kullanmadım

 118. İsimsiz dedi ki:

  Çok teşekkürler sizin sayenizde 9. Arena oldum

 119. as as dedi ki:

  tomruk yok bende, ne kullanayım yerine ok mu çarpma mı

 120. BlackOut dedi ki:

  Hocam bana 11. Arenada basarili olabilecek elit barbar destesi önerirmisin elit barbarım son seviye olduğu için kullanmam gerekli ve diğer kartlarım 11. Arenaya göre düşük benim destem şu an cellat-kasırga-oduncu-elit barbar -tomruk – çarpma-goblin cetesi- elektro buyucü acil deste önerisi

 121. Dhmddh dedi ki:

  Gece cadısı yerine ne kullanabilirim ?

 122. Vusal dedi ki:

  Abi bana madenci desdesi yaparmisin ama efso tek madenci olsun

 123. Resul dedi ki:

  Dev-gece cadısı-elektro-buz büyücüsü-okçular-goblin çetesi-zehir-çarpma. Bu deste nasıl sence ?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Gayet güzel deste ama tek sıkıntı Cellat. Zaten hiç sevmiyorum o kartı, senin için de problem olabilir.

   • Resul dedi ki:

    Teşekkür ederim cellatı durduracagım bir kart önerebilirmisin bu desteye varsa
    Bende cellatı sevmiyom kasırga da olursa çıldırtıyo

 124. Mustafa Kabak dedi ki:

  Hızlı desteleri pek sevmem ben daha çok golemli desteleri tercih ederim ama bu destenin oynaması zevkli zaten elektro büyücü kullanmayın da severim güzellik deste.

 125. Okan dedi ki:

  Yemin ederim 5 malubiyet 1 beraberlik

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Profil kodunu gönderir misin? Yaptığın son maçları ve karşına gelen desteleri görmek istiyorum. Belki desteyi daha iyi kullanma konusunda önerilerim olabilir.

 126. SadeceBiri dedi ki:

  Sadece binici,buz golemi,dart goblini kartım düşük diğer sıranlar 8-9 seviye enderler 6-7 seviye destansılar 2-4 seviyeye sahipler.Dediğim gibi amacım arena 10′ a çıkmak.Söylediğin gibi birkaç deste analiz edeceğim ve senin önerdiğin deste olursa da bakacağım,Bu arada başarılarının Devamını Beklerim.

 127. SadeceBiri dedi ki:

  Elimde efsanevi kart olarak gece cadısı ile madenci var,ama gece cadısı kullanımı zor bir kart.9 Seviyeyim ve bana beni arena 10’a çıkartacak bir deste lazım ve klon kartına da sahip değilim,Öneriniz nedir?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Elindeki en yüksek seviyeli kartları yazabilir misin? Sitede yer alan desteler sana yardımcı olabilir ama onlar işine yaramadıysa öneride bulunabilirim. Burada yer alan desteler analiz edilip paylaşıldığından çoğunun dezavantajı minimum seviyededir.

 128. TRClashRoyaleTR dedi ki:

  Paylaşımlarınız çok iyi.Başarılarınızın devamını dilerim

 129. Goblin Prens dedi ki:

  Sevgili Kaan Karadeniz acaba videyo da koyabilirmisiniz taktik acısından

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu konuda çok fazla deneme yaptım ama oyunu oynadığım alet maalesef buna izin vermiyor. Görüntü fazlasıyla yavaş akıyor ve bu nedenle denemiyorum. Belki yeni bir cihaz alırsam tekrar denemeyi düşünebilirim.

 130. hasan ali dedi ki:

  Teşekkür ederim madenci çıkartmıstım deste için saolun

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bol şans dilerim. Umarım daha iyi noktalara ulaşmayı başarabilirsin.

   • Ahmet Öztürk dedi ki:

    Bana madencidestekli elektro büyücülü bir deste yaparmısınız (cehennem ejderim ve kıvılcımım da var uygun bir deste arıyorum)

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Maalesef yorum üzerinden herhangi bir deste önerisi yapmıyorum. Sitedeki desteleri gözden geçirmeyi deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir