Madenci desteleri: En iyi 11 deste (Aralık 2018)

clash royale madenci desteleri

Madenci desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin en iyi Madenci destelerini incelemek ister misin?

Madenci destelerini şaşırtıcı saldırılar gerçekleştirmeni sağlayacak ortalama bir karttır. Aşağıdan en güçlü Madenci destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Madenci ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede saldırı sıfırlayan kartın olmadığını unutmamalısın.

2. Madenci ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer seviyededir. Bu desteyi kullanırken destede saldırı sıfırlayan kartın olmadığını unutmamalısın.

3. Dev ile Madenci destesi

avcı

Bu deste 3.7 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı saldırı destesidir. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği bulamadığın için biraz zorluk çekebilirsin. Destede herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 5200 kupadan sonra kullanışlıdır.

4. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı savunma destesidir. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma ve saldırı potansiyeli iyi durumdadır. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği bulamadığın için biraz zorluk çekebilirsin. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu deste 5200 kupadan sonra kullanışlıdır.

5. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı savunma destesidir. Saldırı yapmak için bu birliklerden yararlanmalısın. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı potansiyeli iyi durumdadır. Savunma potansiyeli ise saldırı potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla zorluk yaşamazsın. Destede herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 4900 kupadan sonra kullanışlıdır.

6. Dev ile Madenci destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı savunma destesidir. Saldırı yapmak için bu birliklerden yararlanmalısın. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma potansiyeli iyi durumdadır. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla zorluk yaşamazsın. Destede herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 4900 kupadan sonra kullanışlıdır.

7. Kraliyet Devi ile Madenci destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı bir savunma destesidir. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla zorluk çekmezsin. Destede herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 4600 kupadan sonra kullanışlıdır.

8. Kraliyet Devi ile Madenci destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı bir savunma destesidir. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Savunma potansiyeli ise saldırı potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliği açısından çok fazla sıkıntı yaşamazsın. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 4600 kupadan sonra kullanışlıdır.

9. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.2 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı bir savunma destesidir. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı ve savunma potansiyeli iyi durumdadır. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği ortalama düzeyde olduğu için biraz sıkıntı yaşayabilirsin. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Bu deste 4300 kupadan sonra kullanışlıdır.

10. Havan ile Madenci destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı bir savunma destesidir. Saldırı yaparken sürü halindeki kartlardan en iyi şekilde faydalanmayı denemelisin. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı potansiyeli iyi durumdadır. Savunma potansiyeli ise saldırı potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği açısından çok fazla sıkıntı yaşamazsın. Bu deste 4300 kupadan sonra kullanışlıdır.

11. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste kara birliklerine bağlı bir saldırı destesidir. Saldırı yaparken sürü halindeki kartlardan en iyi şekilde faydalanmayı denemelisin. Savunma planında kara birliklerine bağlı olduğunu unutmamalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı potansiyeli oldukça iyi durumdadır. Savunma potansiyeli ise saldırı potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği açısından çok fazla sıkıntı yaşamazsın. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Bu deste 4000 kupadan sonra kullanışlıdır.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

362 Responses

 1. MrEmirhan dedi ki:

  3300 kupada kaldım 3474 kupadan düştüm Bana önerebileceğiniz hizli dönen bir deste varmi (LAV TAZISI, BUZ BUYUCUSU, BÜYÜLÜ OKCU KRALIYET HAYALETI VE KIVILCIM) KARTLARI YOK BU KARTLAR OLMADAN BIR DESTE ONERIRSENIZ COK MUTLU OLURUM

 2. Royale dedi ki:

  Abi bendeki efsanevilerle bir deste veririmisin
  9VU8QPULP

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Elindeki kartlar çok dengesiz yükseltilmiş. O nedenle bir şey önermek çok kolay değil. Aşağıdaki desteyi kullanırsan senin için daha iyi olur.

   – P.E.K.K.A.
   – Balon
   – İskeletler
   – Büyücü
   – Madenci
   – Felaket Kulesi
   – Oklar
   – Dondurma

 3. muhammed dedi ki:

  abi sadece madenci var efso olarak bi onerin varmi

 4. ham dedi ki:

  2400 de kaldım çıkamıyorum. Aksine inanılmaz bir düşüş yaşadım. Bir deste önerirseniz sevinirim. #9VUYPRYUL

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki desteyi kullanabilirsin. Panik yapmana gerek yok. Bir desteye bağlı kaldığın sürece çok sıkıntı yaşamazsın.

   – Golem
   – Yavru Ejderha
   – Minyonlar
   – İskelet Ordusu
   – Mega Dalkavuk
   – Mezar Taşı
   – Yıldırım
   – Çarpma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir