Madenci desteleri: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

Madenci desteleri mi arıyorsun? Eylül ayında kullanılan en şaşırtıcı Madenci destelerini incelemek ister misin?

Madenci destelerini şaşırtıcı saldırılar gerçekleştirmeni sağlayacak ortalama bir karttır. Aşağıdan en güçlü Madenci destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

 

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve saldırı sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

 

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Roket ile Madenci destesi

 

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Üç Silahşor ile Madenci destesi

 

Bu deste 4.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. Dev ile Madenci destesi

 

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Havan ile Madenci destesi

 

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. Balon ile Madenci destesi

 

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Üç Silahşor ile Madenci destesi

 

Bu deste 5.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı ve hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Mezarlık ile Madenci destesi

 

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. Dev ile Madenci destesi

 

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan Madenci desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak Madenci için daha farklı deste önerileri isteyebilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh