Madenci destekli Dart Goblinli Dev destesi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

40 Cevaplar

 1. Mehmet Efe Işık dedi ki:

  merhaba. hesabımda 7 adet efsanevi kart var. tomruk elektro prenses buz büyücüsü madenci oduncu ve haydut 3000 kupadayım ve marketten bir efsanevi kart satın alacağım gece cadısı mı mezarlık mı alayım

  • Mehmet Efe Işık dedi ki:

   bir de şu an 3 tane turnuva destem var.
   1-Golem oduncu yavru ejder yıldırım tomruk mega dalkavuk iksir toplayıcı iskeletler
   2-domuz binicisi buz ruhu carpma alev topu cellat kasırga iskelet ordusu şövalye
   3- Pekka yıldırım çarpma haydutbuz ruhu dart goblini koçbaşı cellat
   marketten bir efsanevi alana kadar hangi desteyi kullanayım

   • Kaan Karadeniz dedi ki:

    Bu 3 deste arasından önerim 2. veya 3. deste olur. İlk destenin sorunları var yani kullanım için potansiyeli olan bir deste olduğunu düşünmüyorum. Diğer iki deste çok daha iyi bir deste. Özellikle elinde Haydut gibi bir kart varsa 3. deste elbette daha faydalı olabilir.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu iki kart arasından benim önerim Gece Cadısı olur.

   • Mehmet Efe Işık dedi ki:

    Bir de efsanevi kartlarıma göre bir üç silahşör destesi önerebilir misiniz.Ve mezarlık destelerine karşı hangi desteyi kullanırsam kullanayım kaybediyorum.mezarlığı nasıl savunabilirim.Büyük mücadelede mezarlığı çok etkin bir şekilde kullanıyorlar.Bir de ayrı bir golem destesi önerebilir misiniz.(gerçekten sitedeki tüm golem destelerini denedim.Golemle ilgili bir sorunum yok.gayet iyi kullanbiliyorum )Biraz uzun oldu ama inşallah geri dönüş yaparsınız

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Mezarlık kartına karşı ben Oduncu kullanıyorum genelde. Hızlı olduğu için hemen hemen hepsini ortadan kaldırabiliyor. Üç Silahşor ile ilgili şöyle bir önerim olabilir…

     Üç Silahşor, Haydut, Dart Goblini, Goblin Çetesi, Buz Ruhu, Tomruk, İksir Toplayıcı, Koçbaşı bu desteyi kullanabilirsin.

     • Mehmet Efe Işık dedi ki:

      ama oduncuya da genllikle dondurma atıyorlar ya da atıcı mezarlığı tanklarken kasırgayla atıcıya çekip atıcının hem kuleye hem de oduncuya vurmusını sağlıyorlar

     • Kaan Karadeniz dedi ki:

      Kasırga ile Atıcı kartını nasıl çekiyorlar o kısmı anlamadım. Ben genelde Oduncu kullanırım çünkü çok hızlı bir biçimde etki edebiliyor. Okçular veya Minyonlar da denenebilir. Özellikle Okçular ile iyi verim alabilirsin.

 2. Alper dedi ki:

  abi lütfen acil cevapver 10. arenadayım ve elektro büyücü madenci kıvlcım tomruk lav tazısı mezarlıkyani toplam 6 efsom var deste önerir misin acil!!!

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Ekranda sabit duran arama kutucuğunu kullanarak deste araması yapın lütfen. Hepsinin yer aldığı uygun bir deste oluşturabilmem mümkün değil.

 3. Yusuf dedi ki:

  Cehennem ejderhasi madenci buz buyucusu mezarlik var 9.arenadayim kupa cikamiyorum guzel bi deste yapar misiniz

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba,

   Bu kartların yer aldığı onlarca deste var sitede, hiçbirisi işinize yaramadı mı? Birbirinden bağımsız 4 kartı bir araya getirmek maalesef mümkün değil. İçlerinden hangisi oyun stilinize en uygun olan ise onun yer aldığı desteleri denemelisiniz. Sitede menülerden veya en alt kısımda yer alan bağlantılardan yararlanarak dilediğiniz destelere ulaşabilirsiniz.

 4. ferit dedi ki:

  Madenci,buz büyücüsü,mezarlık,tomruk kartlarım var ama 9. arenada kaldım.Nasıl çıkabilirim

 5. Sude dedi ki:

  4 tane efsom var (kıvılcım, tomruk, prenses, madenci) Sıradanlar 9, enderler 6, destansılar 3-4 level. Nasıl bir deste önerebilirsiniz? Şuan kullandığım deste; kıvılcım, dev iskelet, çarpma, büyücü, iskelet ordusu, minyon sürüsü, tomruk, ateş ruhları (3100 kupadayım)

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Deste bana çok kötü görünmedi ama Kıvılcım bu aralar çok iyi bir kart değil. Farklı bir deste kullanmayı deneyebilirsin. Dev İskelet destesi istersen sitedeki destelere göz atabilirsin. Yok ben başka deste istiyorum dersen yeniden yorum yapman yeterlidir.

 6. Bahadır dedi ki:

  buz büyücüsü oduncu ve madenci kartlarim var. Nasıl bir deste önerirsiniz

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Merhaba Bahadır,

   “Oduncu, Buz Büyücüsü, Madenci, Balon, Ateş Ruhları, Buz Ruhu, Oklar, Felaket Kulesi” bu desteyi deneyebilir misin?

 7. muhammed dedi ki:

  dart goblini yerine koyulabilir

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bu destede bir şey konabilmesi mümkün değil maalesef çünkü bu deste Dart Goblini kartı üzerine kurulmuş bir destedir.

 8. Goblin Prens dedi ki:

  yaklasık 1 aydır 9 . arenadayım ve 10. arenaya bır kere gectim 3 efso var ve butun kartlar acıktır (yeni gelecek kartlar haric) sizce nasılım #SeverekTakipteyim…

 9. 5h3rRiF dedi ki:

  Bence dart goblini kartı binici ve madenci ile çok daha kuvvetli rakiplere karşı oynamamıza yardımcı olacak ve seri ataklarla rakibimizi zor durumda bırakmamızı sağlayacatır.

 10. Buğra dedi ki:

  Şuan hesap seviyesi 9 lvl. Sıradan kartlarım 9 levl , enderler 6-7 arası geziyo destansılar geneli 2 level yükseltmediklerim var 3 olur bayası, efsolardanda elektro büyücüsü var 2 level ,madenci 1 level ve cehennem ejderhası var 1 level . Yardımların için teşekkürler…

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bana kalırsa sıradan kartların 10 olursa sıkıntıyı ortadan kaldırabilirsin. Bu seviyelerde genelde ender kartlar 5-7 arası seviyelere sahip olur zaten. Ama düşük kullanım bedeline sahip büyü kartları seviye 9 sıradan kartlara karşı fazlasıyla etkilidir. Bu problemi ortadan kaldırabilirsen bir üst seviyeye çıkmayı başarabilirsin. Kullandığın mevcut deste tam olarak hangisi?

   • Buğra dedi ki:

    Genelde elitbarbar ve domuz binici tarzında bi deste kullanıyodum. Şuanda Kraliyet Devi , büyücü , elektro büyücüsü, top , oklar , çarpma , domuz binicisi , iskelet ordusu bu desteyi kulanıyorum bazen domuz binicisi yerine başka kart kullanıyorum bide iskelet ordusumu yoksa korumalar tercih edeyim ? Teşekkürler..

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Bana kalırsa Korumalar çok daha etkili olacaktır. Savunma anlamında daha iyiler ve destede buna ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca Oklar ve Çarpma büyüsünü aynı destede kullanmanızı önermem.

     • Buğra dedi ki:

      Aynen korumalar seviye 4 ve gerçekten daha başarılı oldu kardeşim Ve okları çarpmayla birlikte kullanmamın nedeni bu ara çok goblin fıçılı rakip geliyor çarpmayı adamın iskelet ordusuna kullanıyorum sonra bi fıçı atıyo sıkıntıya giriyorum ondan okları ekledim başka bir önerin varsa bekliyorum ve genelde golem yada dev gibi tanklı destelerde zorlanıyorum… yardımların için teşekkürler…

     • Kaan Karadeniz dedi ki:

      Bunun yerine Okçular veya Ateş Ruhları kullanmayı deneyebilirsin. En etkilisi Tomruk olsa bile herkes bu karta sahip olamayabiliyor bu nedenle söylediğim öneriler daha uygun gibi şimdilik. Bu arada sitenin klanına katılmak istersen bekleriz, #2889V0V9 koduyla klanı bulabilirsin.

 11. Buğra dedi ki:

  Kardeşim artık ne yapmam gerekiyor yaklaşık 2.5 aydır 2600 kupanın altına düşmedim 2700 ün üstüne çıkamadım aynı yerde sayıyor ..??? Çook taktik değiştirdim sence hangisi ???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir