Kategori: Listeler

serseriler çekilişli mücadelesi 0

Profesyonel oyuncuların kullandığı 8 Serseriler destesi

Serseriler kartının yer aldığı desteler bulmakta zorlanıyor musun? Profesyonel oyuncuların kullandığı bu destelerden faydalanmayı deneyebilirsin. Unutma, bunlar profesyonel oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Desteleri etkili bir biçimde kullanmak istiyorsan ortalama düzeyde oyun bilgisine sahip olmalısın.

nisan 2018 güncellemesinden sonra etkili olan desteler 4

Nisan güncellemesinin ardından ses getiren 14 deste

2018 Nisan güncellemesinin ardından etkisini yükseltecek olan yeni destelerle tanışmak ister misin? Bu desteleri kullanarak arena seviyeni hızlı bir biçimde yükseltebilirsin. Desteleri etkili bir biçimde kullanmak istiyorsan ortalama düzeyde oyun bilgisine sahip olmalısın.

clash royale kombinasyonlar 6

Clash Royale’de en etkili 15 kombinasyon

Clash Royale oynarken hiç en etkili kombinasyonları kullanmayı denedin mi? Bu kombinasyonlar etkili bir şekilde oyun kazanmanı sağlayacak kombinasyonlardan oluşur. Bunları değerlendiremezsen maçlarda çok ciddi sıkıntılar yaşayabilir ve maçları kaybedebilirsin.

Günün en etkili 10 destesi – 22. gün 17

Günün en etkili 10 destesi – 22. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 22. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.

Günün en etkili 10 destesi – 21. gün 2

Günün en etkili 10 destesi – 21. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 21. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.

6

Günün en etkili 10 destesi – 20. gün

Clash Royale’de en etkili ve en kullanışlı desteler neler merak ediyor musun? Burada yer alan desteleri gözden geçirerek bu soruya bir cevap bulabilirsin. Her gün güncellenecek olan en etkili ve en kullanışlı desteler listesinin 20. gününde yer alan desteleri kullanarak galibiyet üstüne galibiyet alabilirsin.