Lav Tazısı desteleri: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

Lav Tazısı desteleri mi arıyorsun? Eylül ayında kullanılan bunaltıcı saldırıların yapıldığı en iyi Lav Tazısı destelerini incelemek ister misin?

Lav Tazısı durdurulması epey zor olan saldırıların gerçekleştirilmesini sağlayan güçlü bir karttır. Aşağıdan en güçlü Lav Tazısı destelerini bulabilirsin. Aşağıdaki desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Madenci ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. Madenci ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Lav Tazısı destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Lav Tazısı destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. Balon ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh