Kullanım Koşulları

Royaleturkiye.com ziyaretçileri siteyi kullanmaya başladıktan itibaren aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadırlar.

  1. Sitede yayınlanan içerikler daha önce denenmiş ve test edilmiş olduklarına inanıldığında yayınlanmaktadır. Ancak buna rağmen ekibimiz burada yayınlanan bilgilerin doğruluğu ve her zaman işe yarar olduğu konusunda sorumlu tutulamayacaktır. Bizim görevimiz elde ettiğimiz bilgileri ziyaretçilerimizle paylaşmaktır.
  2. Site içeriğimiz sizler gibi oyuncu olan ekibimiz tarafından oluşturulmaktadır. Herhangi bir içeriği bağlantı vermek kaydıyla dilediğiniz gibi kopyalayabilir, çoğaltabilir ve üzerinde değişiklik yapıp yayınlama yapabilirsiniz. Sitemizin içeriği bilginin özgürce paylaşılması konusunda insanlara yardımcı olan Creative Commons Alıntı 4.0 Uluslararası Lisansı altında yayınlanmaktadır.
  3. Sitemizdeki içeriklere yapılacak yorumlar olabildiğince denetlenip onaylanmaktadır. Ancak ziyaretçilerimiz yaptıkları her yorumda kişilik haklarını ve yasaları ihlal etmemeye özen göstermelidir. Sitemiz bir içerik sağlayıcı konumunda olup yorum yapan herkes yasalara uygun bir biçimde yaptığı her yorumdan sorumludur. (Bkz. Türk Ceza Kanunu 20. Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4’üncü Maddesinin 2’inci Fıkrası)
  4. Yayınladığımız içerikler ve yorumlar kapsamında bir şikayetiniz varsa şikayet dayanağınız ile birlikte bizimle iletişime geçerek şikayetinizi bize ulaştırabilirsiniz. Şikayetiniz tarafımıza ulaştıktan en kısa süre içerisinde gerekli adımlar atılacak ve şikayetinizle ilgilenilmeye çalışılacaktır.

Tekrar belirtmek gerekirse, sitemizi kullanmaya başladığınız andan itibaren yukarıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırsınız.