Kraliyet Hayaleti Ayna Mücadelesi rehberi

Kraliyet Hayaleti Ayna Mücadelesi etkinliğinde 12 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 12 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu tür etkinliklerde maksimum galibiyet sayısına ulaşmak çok kolay olmasa bile bu rehberden faydalanarak bunun üstesinden gelebilirsin.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle deste seçimi yaparken bu koşulları göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 12 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Kraliyet Hayaleti Ayna Mücadelesi rehberi

Kraliyet Hayaleti Ayna Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Bu etkinlikte kendine ait desteyi kullanamazsın, desteler rastgele belirlenmektedir. Bu etkinliğin kısa süreliğine gerçekleştirildiğini aklından çıkartmamalı ve olabildiğince kısa sürede ödül kazanmak için mücadele katılmalısın.

Taktik 1: Ödülleri gözden geçirin

Kraliyet Hayaleti Ayna Mücadelesi belirli ödüllere sahiptir. Kısaca özetlemek gerekirse, 2 galibiyet 500 altın, 4 galibiyet 1000 altın, 6 galibiyet 1 adet dev sandık, 8 galibiyet 1 adet büyülü sandık, 10 galibiyet 1 adet efsanevi sandık ve 12 galibiyet Kraliyet Hayaleti kazandırmaktadır.

Bu etkinliğe ilk giriş ücretsiz olacaktır. Bu nedenle ne kazanırsam kazanç diye düşünebilirsiniz. Eğer herhangi bir galibiyet alamazsan 700 altın ve 10 sıradan kart sahibi olursun. Maksimum galibiyet alman durumunda yukarıdaki ödüllere ek olarak 11.000 altın ve 550 sıradan kart kazanabilirsin.

Taktik 2: Erkenden oynayın

Bu mücadeleye ne kadar erken başlarsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Mücadelenin ilk zamanlarında herkes şansını denediği için işiniz daha kolay olacaktır. Eğer mücadeleyi son zamanlarda tamamlamaya çalışırsanız daha tecrübeli oyuncularla karşılaşmanız söz konusu olabilecektir.

Taktik 3: Bazı kartları durdurmanın zor olduğunu unutmayın

Normal şartlarda kolayca durdurulabilen kartları bu mücadelede kolayca durduramazsın. Desteler rastgele belirlendiğinden ve dengesiz olduğundan bu tip bir durumla karşı karşıya kalırsın. Bu nedenle Mezarlık, Cehennem Ejderhası ve Kıvılcım gibi kartlara aşırı dikkat etmelisin. Buna ek olarak elinde uygun büyü kartları yoksa Üç Silahşor veya Barbarlar gibi kartları durdurma konusunda çok ciddi sıkıntılar yaşayabilirsin.

Taktik 4: Desteye konsantre olun

Mücadelede senin ve rakibinin desteleri aynı olacaktır. Bu nedenle elindeki desteyi aklında tutman çok önemlidir. Rakiple aynı başlangıç şartlarına sahip olsan bile döngü sayesinde bunu değiştirebileceğini unutmamalısın. Tek yapman gereken rakibi çaresiz bırakabilecek hamlenin peşinde koşmaktır. Bunun için rotasyonda yer alacak Alev Topu, Zehir, Roket ve Yıldırım gibi kartlara ekstra dikkat etmelisin.

Taktik 5: Ayna kartını doğru zamanda kullanmalısın

Bu mücadelede oyunu kazandıracak olan kart büyük olasılıkla Ayna kartı olacaktır. Bu kartı doğru zamanda kullanman gerektiğini aklından asla çıkarmamalısın. Yapman gereken rakibin cevap vermekte zorlandığı kartları kullanıp ardından onu tekrar Ayna kartıyla kullanmaktır. Böylece rakibine karşı bariz bir üstünlük kurabilirsin.

Taktik 6: Sabırlı ve güvenli oyunu tercih edin

Her ne olursa olsun sabırlı ve güvenli oynamaya çalışmalısın. Bu her zaman işine yarayacak bir stratejidir çünkü oyunu kazanmanı sağlayabilecek taktiklerden birisidir. Her zaman savunmada pozitif iksir takası yapmaya çalışmalısın. Bunu başarırsan oyunu kazanmaya yakın taraf sen olabilirsin.

Taktik 7: Kraliyet Hayaleti kartını doğru değerlendirmelisin

Kraliyet Hayaleti kartı bu mücadelenin ana kapsamında yer almaktadır. Her oyuncunun elinde bu kart olacaktır. Dolayısıyla onu karşılamak veya onu kullanmak konusunda yeterli bilgiye sahip olmalısın. Kraliyet Hayaleti kartını durdurmanın en kolay yolu sürü halindeki kara birliklerinden veya tank birliklerinden faydalanmaktır. Kraliyet Hayaletini kartını kullanmanın en etkili yolu ise onu Domuz Binicisi veya Koçbaşı gibi kartlarla bir arada kullanmaktır.

Bu önerileri değerlendirerek Kraliyet Hayaleti Ayna Mücadelesi etkinliğinden 12 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

16 Comments

 1. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 2. Güney
  • Kaan Karadeniz
 3. Burak
  • Kaan Karadeniz
   • Burak
    • Kaan Karadeniz
 4. SEFA
  • Kaan Karadeniz
 5. Çağrı
 6. Eren
  • Kaan Karadeniz
 7. Mans
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh