Kraliyet Devi desteleri: En iyi 11 deste (Aralık 2018)

clash royale kraliyet devi desteleri

Kraliyet Devi desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin en kaliteli ve en iyi Kraliyet Devi destelerini incelemek ister misin?

Kraliyet Devi kuşatma stratejilerin en dayanıklı kartlarından biridir. Aşağıda en güçlü Kraliyet Devi destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede bina kartının olmadığını unutmamalısın.

2. Kraliyet Devi ile Goblin Fıçısı destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyelinden daha düşüktür. Bu desteyi kullanırken destede düşük hasar veren büyü kartının, ortalama hasar veren büyü kartının, saldırı sıfırlayan kartın ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

3. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

4. P.E.K.K.A. ile Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken P.E.K.K.A. ve Kraliyet Devi kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

5. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

6. Havan ile Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Havan ve Kraliyet Devi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

7. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar hem veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

8. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

9. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

10. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise hem tekli hasar hem alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

11. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi kartından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar hem veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

54 Responses

 1. Rhymes dedi ki:

  reis bendeki deste şu şekilde;
  Kraliyet Devi
  Buz büyücüsü
  cellat
  kasırga
  tomruk
  çarpma
  3lü minyon
  şövalye

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Bunun bir benzerini bu ara çok sık kullanıyorlar. 3 tane büyü kartın var ama bir tanesi bile hasar verebilecek cinsten değil. Bu eksiği taktiklerin ile kapatmayı başarabiliyorsan güzel deste.

 2. Arda Sökmen dedi ki:

  Abi benim bi destem var değerlendirir misin
  -Kraliyet Devi
  -Buz Büyücüsü
  -Mini Pekka
  -Mega Dalkavuk
  -Mezar Taşı
  -Alev Topu
  -Oklar
  -Çarpma

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Güzel deste mutlaka kullanmaya devam etmeni öneririm. Burada yer alanların arasına ekliyorum. Teşekkür ederim paylaşım için. 🙂

 3. EMRE GÖKBULAK dedi ki:

  kraliyet devi destesi:
  kraliyet devi ,ateş ruhları,roket,ok,çarpma, büyücü,elektro büyücü,mini pekka bu deste ile 12 savaş ta 12 galibiyet aldım ..deneyebilirsiniz…..

 4. Yusuf dedi ki:

  Abi bana senin kalanındayım adı yusuf

 5. Yusuf dedi ki:

  abi lütfen şu dedteyi yayınla pekka,cellat,elektro büyücü,domuz binicisi,mezar taşı,zehir,kasırga,çarpma

 6. Oyunçu dedi ki:

  #2UVQ8GPV0 Abi oyuncu koduma özel deste önerirsen iyi olur hazir meta da oturmuşken 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir