Kraliyet Devi desteleri: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

Kraliyet Devi desteleri mi arıyorsun? Doğrudan binalara topçu ateşi yapabileceğin en iyi Kraliyet Devi desteleri ile tanışmaya ne dersin?

Aşağıda en iyi Kraliyet Devi destelerini bulabilirsin. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin. Örneğin, 4000 kupada yer alıyorsan doğrudan 5200 kupaya ulaştıran desteyi değil 4300 veya 4600 kupaya ulaştıran desteyi tercih etmelisin.

1. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Üç Silahşor ile Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği ve sürü halinde olan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Üç Silahşor ile Kraliyet Devi destesi

Bu deste 5.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. P.E.K.K.A. ile Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Kraliyet Devi desteleri - Ağustos 2018

Aşağıdaki menüden faydalanarak Ağustos ayının en iyi Kraliyet Devi destelerine ulaşabilirsin. Bu desteler hala kullanışlıdır. Ancak tamamen işe yarar olmaları konusunda bir garanti veremem. Kullanıp kullanmama kararı tamamen sana aittir.

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 4.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Hemen en iyi desteleri bulun

Diğer kartlar için hazırlanmış en iyi desteleri bulmak için aşağıdaki butonlardan faydalanabilirsin. Butonlar kartların kalitesine göre renklendirilmiş ve iksir bedeline göre sıralanmıştır. Burada sadece oyun kazandırma becerisine sahip kartların olduğunu unutmamalısın.

Burada yer alan Kraliyet Devi desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak Kraliyet Devi için daha farklı deste önerileri isteyebilirsin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

52 Cevaplar

 1. Arda Sökmen dedi ki:

  Abi benim bi destem var değerlendirir misin
  -Kraliyet Devi
  -Buz Büyücüsü
  -Mini Pekka
  -Mega Dalkavuk
  -Mezar Taşı
  -Alev Topu
  -Oklar
  -Çarpma

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Güzel deste mutlaka kullanmaya devam etmeni öneririm. Burada yer alanların arasına ekliyorum. Teşekkür ederim paylaşım için. 🙂

 2. EMRE GÖKBULAK dedi ki:

  kraliyet devi destesi:
  kraliyet devi ,ateş ruhları,roket,ok,çarpma, büyücü,elektro büyücü,mini pekka bu deste ile 12 savaş ta 12 galibiyet aldım ..deneyebilirsiniz…..

 3. Yusuf dedi ki:

  Abi bana senin kalanındayım adı yusuf

 4. Yusuf dedi ki:

  abi lütfen şu dedteyi yayınla pekka,cellat,elektro büyücü,domuz binicisi,mezar taşı,zehir,kasırga,çarpma

 5. Oyunçu dedi ki:

  #2UVQ8GPV0 Abi oyuncu koduma özel deste önerirsen iyi olur hazir meta da oturmuşken 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir