Kraliyet Devi desteleri: En iyi 10 deste (Eylül 2018)

Kraliyet Devi desteleri mi arıyorsun? Eylül ayında kullanılan binaları topa tutan en iyi Kraliyet Devi destelerini incelemek ister misin?

Kraliyet Devi kuşatma stratejilerin en dayanıklı kartlarından biridir. Aşağıda en güçlü Kraliyet Devi destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırını sıfırlayan herhangi bir kart yoktur. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

4. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

5. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği yoktur. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

6. Üç Silahşor ile Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

7. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

8. Kraliyet Devi destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği ve sürü halinde olan birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4300 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

9. Üç Silahşor ile Kraliyet Devi destesi

Bu deste 5.3 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede rakip birliklerin saldırılarını sıfırlayan kart ve herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

10. P.E.K.K.A. ile Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh