Etiket: Büyülü Okçu


pekka elektro büyücü büyülü okçu kara prens zehir kasırga buz ruhu çarpma destesi 4

EBBOKP ve P.E.K.K.A. destesi

Elektro Büyücü, Büyülü Okçu, Kara Prens ve P.E.K.K.A. kartları ile oluşturulan bu deste ile epey kullanışlı bir P.E.K.K.A. destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı P.E.K.K.A. olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 11. arenadan itibaren dilediğin arenada kullanabilirsin.

16

MKBO ve Balon destesi

Madenci, Korumalar, Büyülü Okçu ve Balon kartları ile oluşturulmuş bu deste sayesinde son derece etkili bir döngü destesine sahip olabilirsin. Destenin ana kartı Balon olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 11. arenadan itibaren dilediğin arenada ve turnuva mücadelelerinde kullanabilirsin.

golem bandit magic archer mini pekka tornado elixir collector mega minion zap deck 2

HKBO ve Golem destesi

Haydut, Kasırga, Büyülü Okçu ve Golem kartlarının bulunduğu bu deste sayesinde etkili bir desteye sahip olabilirsin. Destenin ana kartı Golem olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 11. arenadan itibaren dilediğin arenada ve turnuva mücadelelerinde kullanabilirsin.

çarpma minyonlar buz golemi alev topu korumalar cehennem ejderhası büyülü okçu domuz binicisi destesi 0

CEKBO ve Domuz Binicisi destesi

Büyülü Okçu, Cehennem Ejderhası, Korumalar ve Domuz Binicisi kartlarının bulunduğu bu deste sayesinde etkili bir deste oluşturmayı başarabilirsin. Destenin ana kartı Domuz Binicisi olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 11. arenadan itibaren dilediğin arenada ve turnuva mücadelelerinde kullanabilirsin.

buz golemi mega dalkavuk mini pekka kasırga zehir kara prens büyülü okçu mezarlık destesi 2

BOKPZ ve Mezarlık destesi

Büyülü Okçu, Kara Prens, Zehir ve Mezarlık kartlarının bulunduğu bu deste sayesinde etkili bir deste oluşturmayı başarabilirsin. Destenin ana kartı Mezarlık olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 11. arenadan itibaren dilediğin arenada ve turnuva mücadelelerinde kullanabilirsin.

dev büyülü okçu prens zehir silahşor iksir toplayıcı zehir çarpma destesi 0

BOPİT ve Dev destesi

Büyülü Okçu, Prens, İksir Toplayıcı ve Dev kartlarının bulunduğu bu deste sayesinde özellikle turnuva standartlarına sahip mücadelelerde etkili bir desteye sahip olabilirsin. Destenin ana kartı Dev olduğundan tüm oyun stratejini onun üzerine kurmalısın. Bu desteyi 11. arenadan itibaren dilediğin arenada ve turnuva mücadelelerinde kullanabilirsin.