Klasik Mücadele desteleri: En iyi 10 deste (Ekim 2018)

Klasik Mücadele desteleri mi arıyorsun? Maksimum galibiyet almanı sağlayacak en iyi Klasik Mücadele desteleri ile tanışmaya ne dersin?

Klasik Mücadele performansa göre ödüller kazanabileceğin sürekli var olan bir etkinliktir. Aradığın en iyi Klasik Mücadele destelerini aşağıda bulabilirsin. Desteleri kullanmadan önce onları denemeyi etmeyi unutmamalısın. Büyük Mücadele için deste arıyorsan Büyük Mücadele desteleri kısmına bakmalısın.

1. Lav Tazısı ile Balon destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanırken maçlarda tüm kartların turnuva standardında olacağını unutmamalısın.

2. Kraliyet Domuzları destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanırken maçlarda tüm kartların turnuva standardında olacağını unutmamalısın.

3. Kraliyet Domuzları ile Üç Silahşor destesi

avcı

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanırken maçlarda tüm kartların turnuva standardında olacağını unutmamalısın.

4. Dev ile Üç Silahşor destesi

Bu deste 4.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanırken maçlarda tüm kartların turnuva standardında olacağını unutmamalısın.

5. P.E.K.K.A. ile Madenci destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan herhangi bir birlik kartı yoktur. Bu desteyi kullanırken maçlarda tüm kartların turnuva standardında olacağını unutmamalısın.

6. Golem destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanırken maçlarda tüm kartların turnuva standardında olacağını unutmamalısın.

7. Kraliyet Domuzları destesi

avcı

Bu deste 3.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanırken maçlarda tüm kartların turnuva standardında olacağını unutmamalısın.

8. Domuz Binicisi destesi

Bu deste 2.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede herhangi bir hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanırken maçlarda tüm kartların turnuva standardında olacağını unutmamalısın.

9. Dev destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanırken maçlarda tüm kartların turnuva standardında olacağını unutmamalısın.

10. Golem destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanırken maçlarda tüm kartların turnuva standardında olacağını unutmamalısın.

Efsanevi Kart değişim rehberi

Yukarıdaki destelerden birisi hoşuna gitti ama o destede yer alan efsanevi kart elinde yok mu? Hazırlamış olduğum bu efsanevi kart değişim rehberi sana yardımcı olacaktır. Tek yapman gereken aşağıdaki listeden aradığın kartı bulmak.

 • Tomruk: Çarpma, Ateş Ruhları, Oklar, Barbar Varili
 • Buz Büyücüsü: Mega Dalkavuk, Okçular
 • Madenci: Şövalye, Goblin Fıçısı
 • Prenses: Dart Goblini, Okçular, Uçan Makine
 • Haydut: Şövalye, Mega Dalkavuk, Goblin Çetesi, Okçular
 • Kraliyet Hayaleti: Şövalye
 • Büyülü Okçu: Dart Goblini, Silahşor, Uçan Makine
 • Cehennem Ejderhası: Felaket Kulesi
 • Elektro Büyücü: Yavru Ejderha, Büyücü
 • Oduncu: Mini P.E.K.K.A., Koçbaşı
 • Gece Cadısı: Cadı, Silahşor
 • Mezarlık: Goblin Çetesi, İskelet Fıçısı
 • Kıvılcım: Balon, Büyücü, Atıcı, Cellat
 • Lav Tazısı: Golem, Balon, Yavru Ejderha
 • Mega Şövalye: P.E.K.K.A.

Burada yer alan Klasik Mücadele desteleri hakkında sormak istediğin sorular var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Dilersen oyuncu kodunu paylaşarak daha farklı deste önerileri isteyebilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh