Klasik Mücadele desteleri: 10+ şahane deste

en iyi klasik mücadele desteleri

Klasik Mücadele desteleri mi arıyorsun? Maksimum galibiyet almanı sağlayacak en iyi Klasik Mücadele desteleri ile tanışmaya ne dersin?

Klasik Mücadele performansa göre ödüller kazanabileceğin sürekli var olan bir etkinliktir. Aradığın en iyi Klasik Mücadele destelerini aşağıda bulabilirsin. Büyük Mücadele için deste arıyorsan Büyük Mücadele desteleri kısmına bakmalısın.

Deste 1: P.E.K.K.A. ile Koçbaşı destesi

Bu deste 3.7 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 11 iksir gereklidir. Destede üç tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan P.E.K.K.A. ve Koçbaşı maç kazandıran karttır.

Deste 2: Lav Tazısı destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 12 iksir gereklidir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Lav Tazısı maç kazandıran karttır.

Deste 3: Kraliyet Devi destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 12 iksir gereklidir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Kraliyet Devi maç kazandıran karttır.

Deste 4: P.E.K.K.A. ile Koçbaşı destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 12 iksir gereklidir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan P.E.K.K.A. ve Koçbaşı maç kazandıran karttır.

Deste 5: Koç Binicisi destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 11 iksir gereklidir. Destede dört tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Koç Binicisi maç kazandıran karttır.

Deste 6: Domuz Binicisi destesi

Bu deste 2.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 6 iksir gereklidir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Domuz Binicisi maç kazandıran karttır.

Deste 7: Balon ile Madenci destesi

Bu deste 3.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 8 iksir gereklidir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan Balon ve Madenci maç kazandıran karttır.

Deste 8: Koçbaşı ile P.E.K.K.A. destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 12 iksir gereklidir. Destede iki tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan P.E.K.K.A. ve Koçbaşı maç kazandıran karttır.

Deste 9: Golem destesi

Bu deste 4.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 10 iksir gereklidir. Destede herhangi bir efsanevi kart yoktur. Destede yer alan Golem maç kazandıran karttır.

Deste 10: X-Yayı destesi

Bu deste 2.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Deste döngüsü için minimum 6 iksir gereklidir. Destede bir tane efsanevi kart vardır. Destede yer alan X-Yayı maç kazandıran karttır.

Efsanevi Kart Değişim Rehberi

Efsanevi kartların yerine hangi kartları kullanabilirim? Birçok oyuncunun işe yarayan en iyi desteleri destelerde efsanevi kartlar var diye kullanmaktan vazgeçtiğini biliyorum. Oyuncuların yaşadığı bu probleme biraz olsun çözüm bulmak için bir liste hazırladım.

Oyunda yer alan her efsanevi kartın sıradan, ender ve destansı kartlar arasında bir karşılığının olması mümkün değildir. Ancak, benzer özelliklere ve destede benzer role sahip olan kartları efsanevi kartlar yerine kullanmak mümkündür.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte desteleri beğendiysen sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsin.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir