Kıvılcım desteleri: En iyi 11 deste (Aralık 2018)

Kıvılcım desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin güçlü saldırılara sahip en yenilmez Kıvılcım destesini bulmaya ne dersin?

Kıvılcım aşırı güçlü saldırıları olan durdurulması pek kolay olmayan bir karttır. Aşağıdan en güçlü Kıvılcım destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli iyi seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede bina kartının olmadığını unutmamalısın.

2. Kıvılcım ile Lav Tazısı destesi

Bu deste 5.1 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destenin savunma potansiyeli mükemmel seviyededir. Saldırı potansiyeli ise savunma potansiyeliyle eşdeğer düzeydedir. Bu desteyi kullanırken destede düşük hasar veren büyü kartının, hava birliklerine alan hasarı veren kartın, ortalama hasar veren büyü kartının, işlevsel kartın, döngü kartının ve bina kartının olmadığını unutmamalısın.

3. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma ve saldırı potansiyeli iyi durumdadır. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla zorluk yaşamazsın. Destede herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 5200 kupadan sonra kullanışlıdır.

4. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma ve saldırı potansiyeli iyi durumdadır. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği bulamadığın için biraz zorluk çekebilirsin. Destede herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 5200 kupadan sonra kullanışlıdır.

5. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 4.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Savunma potansiyeli ise saldırı potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla zorluk yaşamazsın. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Bu deste 4900 kupadan sonra kullanışlıdır.

6. Madenci ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı ve savunma potansiyeli iyi durumdadır. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla zorluk yaşamazsın. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Bu deste 4900 kupadan sonra kullanışlıdır.

7. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev, Goblin Fıçısı ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği bulamadığın için biraz zorluk çekebilirsin. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Bu deste 4600 kupadan sonra kullanışlıdır.

8. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 4.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev, Balon ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı ve savunma potansiyeli iyi durumdadır. Desteyi kullanırken hamle çeşitliği konusunda biraz zorluk çekebilirsin. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve düşük kullanım bedelli herhangi bir döngü kartı yoktur. Bu deste 4600 kupadan sonra kullanışlıdır.

9. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tüm hasar türlerini değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı potansiyeli iyi durumdadır. Savunma potansiyeli ise saldırı potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla sıkıntı yaşamazsın. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 4300 kupadan sonra kullanışlıdır.

10. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tüm hasar türlerini değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı ve savunma potansiyeli ortalama düzeydedir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği açısından epey sorun yaşayabilirsin. Destede kulelere hasar verebilecek büyü kartı ve ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Bu deste 4300 kupadan sonra kullanışlıdır.

11. Madenci ile Kıvılcım destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı ve savunma potansiyeli ortalama düzeydedir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda biraz sıkıntı yaşayabilirsin. Bu deste 4000 kupadan sonra kullanışlıdır.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte Kıvılcım desteleri için daha farklı önerilere ihtiyacın varsa profil kodunu kullanarak yorum deste isteyebilirsin.

You may also like...

158 Responses

 1. Emre doğan dedi ki:

  Abi #2JQGOPQ9R ye bi deste önerirmisin acaba. Teşekkür ederim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Aşağıdaki desteyi kullanabilirsin.

   – P.E.K.K.A.
   – Koçbaşı
   – Dart Goblini
   – Haydut
   – Elektro Büyücü
   – Goblin Çetesi
   – Zehir
   – Tomruk

 2. Sanberk dedi ki:

  Abi Kıvılcım ve Mezarlık destesi önerebilir misin? #2LC8YJ2GB

 3. Halukefe16 dedi ki:

  Abi uçan makineyle kıvılcımın bulunduğu herhangi bir deste önerebilirmisin? Herhangi bir deste

 4. Mustafa Kabak dedi ki:

  Kıvılcım destesi.
  – Oduncu
  – Büyücü
  – Kıvılcım
  – Valkür
  – Alev Topu
  – Tomruk
  – Minyonlar
  – Domuz Binicisi

  – Dev
  – Kıvılcım
  – Tomruk
  – Elit Barbarlar
  – Öfke
  – Alev Topu
  – Cadı
  – Mega Dalkavuk

  – Kraliyet Devi
  – Minyonlar
  – Kıvılcım
  – Prenses
  – Şövalye
  – Buz Büyücüsü
  – Alev Topu
  – Çarpma

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İlk desteyi es geçiyorum, kartların birbiriyle uyumsuzluğu büyük bir problem. İkinci destenin savunma potansiyeli düşük ve kullanım bedeli yüksek, onu da es geçiyorum. Son deste epey kullanışlı, onu ekliyorum listeye.

 5. İbrahim dedi ki:

  Abi 1. Mücadelecideyim sana tamamen kendimin yaptığı bir deste söyliyim kıvılcım mega şövalye büyücü elit barbar çarpma felaket kulesi iskelet ordusuoklar evet abi iksir maliyeti oldukça yüksek lakin iyi kullanıldığı zaman durdurulması çok zor bi deste oluyo aynı zamanda da savunmada da çok iyi oluyo lütfen kıvılcım destelerine veya megaşövalye destelerine koyarmısın

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Maalesef herkes tarafından kullanılabilecek kolaylıkta bir deste değil. En büyük eksik büyü kartı yani Çarpma ve Oklar kartları çok fazla hasar vermediklerinden anlık hamle dışında çok işlevsel değiller. En büyük eksiklik bu yoksa iksir maliyetinin yüksek olması bir yere kadar desteyi etkiler ama kullanılabilir olmasına etki etmez. Oklar yerine Alev Topu alırsak kullanım maliyeti 4.8 oluyor yani o zaman da hamle yapabilmek imkansızlaşıyor. Desteyi biraz daha işlevsel hale getirmeni öneririm.

 6. ali dedi ki:

  #22JLJ2Q2P bana bir tane kıvılcım destesi veya mega şövalye destesi önerir misin

 7. Mehmet dedi ki:

  Abi okçular yerine cehennem ejderi koyabilirmiyim

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Hayır koymamalısın çünkü Cehennem Ejderhası Okçular kartının alternatifi değil.

   • Mehmet dedi ki:

    Ne koyabilirim mesela?

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     Okçular yerine bir efsanevi kart almak istiyorsan bu Prenses veya Buz Büyücüsü olmalı. Yok ben Okçular kartını kullanmak istemiyorum diyorsan Minyonlar veya Silahşor almayı deneyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir