Kıvılcım desteleri: En iyi 10 deste (Kasım 2018)

Kıvılcım desteleri mi arıyorsun? Mevcut metada kullanabileceğin güçlü saldırılara sahip en yenilmez Kıvılcım destesini bulmaya ne dersin?

Kıvılcım aşırı güçlü saldırıları olan durdurulması pek kolay olmayan bir karttır. Aşağıdan en güçlü Kıvılcım destelerini bulabilirsin. Bu desteler kupa durumları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır. Desteleri seçerken kupa miktarlarına dikkat etmelisin.

1. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma ve saldırı potansiyeli iyi durumdadır. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla zorluk yaşamazsın. Destede herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 5200 kupadan sonra kullanışlıdır.

2. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.5 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma ve saldırı potansiyeli iyi durumdadır. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği bulamadığın için biraz zorluk çekebilirsin. Destede herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 5200 kupadan sonra kullanışlıdır.

3. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 4.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede sadece kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise alan hasarı veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Savunma potansiyeli ise saldırı potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla zorluk yaşamazsın. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Bu deste 4900 kupadan sonra kullanışlıdır.

4. Madenci ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı ve savunma potansiyeli iyi durumdadır. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla zorluk yaşamazsın. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Bu deste 4900 kupadan sonra kullanışlıdır.

5. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev, Goblin Fıçısı ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin savunma ve saldırı potansiyeli ortalama düzeydedir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği bulamadığın için biraz zorluk çekebilirsin. Destede ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Bu deste 4600 kupadan sonra kullanışlıdır.

6. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 4.6 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev, Balon ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı ve savunma potansiyeli iyi durumdadır. Desteyi kullanırken hamle çeşitliği konusunda biraz zorluk çekebilirsin. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve düşük kullanım bedelli herhangi bir döngü kartı yoktur. Bu deste 4600 kupadan sonra kullanışlıdır.

7. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tüm hasar türlerini değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı potansiyeli iyi durumdadır. Savunma potansiyeli ise saldırı potansiyeline göre çok daha iyidir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda çok fazla sıkıntı yaşamazsın. Destede ortalama hasar veren büyü kartı ve herhangi bir bina kartı yoktur. Bu deste 4300 kupadan sonra kullanışlıdır.

8. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Dev ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tüm hasar türlerini değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı ve savunma potansiyeli ortalama düzeydedir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği açısından epey sorun yaşayabilirsin. Destede kulelere hasar verebilecek büyü kartı ve ortalama hasar veren büyü kartı yoktur. Bu deste 4300 kupadan sonra kullanışlıdır.

9. Madenci ile Kıvılcım destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları değerlendirmelisin. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı ve savunma potansiyeli ortalama düzeydedir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği konusunda biraz sıkıntı yaşayabilirsin. Bu deste 4000 kupadan sonra kullanışlıdır.

10. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir maliyetine sahiptir. Destede hava birliklerinden çok kara birlikleri vardır. Saldırı yaparken Kraliyet Devi ile Kıvılcım kartlarından en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısın. Savunma planında ise tekli hasar veren kartları kullanmalısın. Desteyi kullanırken bu koşullara dikkat ederek hamle yapmalısın.

Destenin saldırı ve savunma potansiyeli ortalama düzeydedir. Desteyi kullanırken hamle çeşitliliği açısından epey sıkıntı yaşayabilirsin. Bu deste 4000 kupadan sonra kullanışlıdır.

Ekim ayının en iyi Kıvılcım desteleri

Aşağıdaki üç deste Ekim ayında kullanılan en iyi Kıvılcım destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Madenci ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.6 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede doğrudan binaları hedef alan birlik kartı ve hava birliği kartı yoktur. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.9 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4600 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Eylül ayının en iyi Kıvılcım desteleri

Aşağıdaki üç deste Eylül ayında kullanılan en iyi Kıvılcım destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 5200 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4900 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Ağustos ayının en iyi Kıvılcım desteleri

Aşağıdaki üç deste Ağustos ayında kullanılan en iyi Kıvılcım destelerini oluşturmaktadır. Yukarıdaki desteler işine yaramadıysa bu destelere şans vermeyi deneyebilirsin. Bu desteler seni rahatlıkla 4000 kupa ve üzerine çıkarabilecektir.

1. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 4.4 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyabileceğin her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

2. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 4.0 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

3. Dev ile Kıvılcım destesi

Bu deste 3.8 ortalama iksir bedeline sahiptir. Destede oyunda ihtiyaç duyulan her türlü kart vardır. Bu desteyi kullanarak 4000 ve üzeri kupaya ulaşabilirsin.

Burada yer alan destelerle ilgili sormak istediğin herhangi bir soru var mı? Sorularını yorum yaparak bana ulaştırabilirsin. Bununla birlikte Kıvılcım desteleri için daha farklı önerilere ihtiyacın varsa profil kodunu kullanarak yorum deste isteyebilirsin.

156 Comments

 1. Sanberk
  • Kaan Karadeniz
   • Sanberk
    • Kaan Karadeniz
     • Sanberk
 2. Halukefe16
  • Kaan Karadeniz
 3. Mustafa Kabak
  • Kaan Karadeniz
 4. İbrahim
  • Kaan Karadeniz
 5. ali
 6. Mehmet
  • Kaan Karadeniz
   • Mehmet
    • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh