Kısıtlı Deste Mücadelesi taktikleri

Kısıtlı Deste Mücadelesi etkinliğinde 9 galibiyet almaya ne dersin? Kısa süreliğine gerçekleştirilen bu etkinliğe dahil olup toplamda 9 galibiyet almayı başararak sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Bu etkinlikte başarılı olmak istiyorsan kuralları iyi okumalısın çünkü etkinliğin kuralları klasik oyunlardan biraz farklıdır.

En başından belirtmem gerekirse mücadelelerin turnuva standartları koşullarında gerçekleştirileceğini unutmamalısın. Bunun anlamı kart seviyesi açısından herkesin aynı seviyede olacak olmasıdır. Bu nedenle etkinlik kapsamında kart seçimi yaparken bunu göz önünde bulundurman gerekir. Hazırsan bu etkinlikten 9 galibiyet almanı sağlayacak rehberi okumaya başlayabilirsin.

Kısıtlı Deste Mücadelesi etkinliğinde nasıl 9 galibiyet alabilirim?

Kısıtlı Deste Mücadelesi etkinliğinden maksimum galibiyet alıp sayısız ödülün sahibi olmak istiyorsan öncelikle aşağıdaki taktikleri öğrenmeye çaba göstermelisin. Bu etkinlik kapsamında herhangi bir şekilde deste seçemeyeceğini unutmamalısın. Bu etkinlikte en önemli olan en doğru kartı seçebilmektir.

Bu etkinlikte neler var?

Kısıtlı Deste Mücadelesi etkinliğine ilk katılım ücretsiz, sonraki her katılım ise 100 Taş bedelindedir. Herhangi bir galibiyet alamaman durumunda 130 altın ve 2 sıradan kart kazanacağın garanti ödüldür. Toplamda 9 galibiyet almayı başarırsan 4.600 altın, 52 sıradan kart, 3 destansı kart ve 1 Dev Sandık kazanmayı başarabilirsin. Bu etkinliğin çekilişli mücadele etkinliği olduğunu tekrar hatırlatmak isterim.

Kural 1: Fırsatını bulduğunda bu kartları seçmelisin

Bu mücadelenin kuralları açık bir biçimde bellidir. Bu kurallara uyum sağlamak istiyorsan özellikle en doğru kartları kullanmaya çalışmalısın. Goblin Fıçısı, Mezarlık, Cehennem Ejderhası, Kıvılcım, Elit Barbarlar, Felaket Kulesi, İskelet Ordusu, Goblin Çetesi, Prenses ve Balon kartları seçme fırsatı bulduğun an seçmen gereken kartların başında gelmektedir.

Kural 2: Rakibe verdiğin kartlara çok dikkat etmelisin

Bu mücadele etkinliğinde bir kart sen seçerken seçmediğin diğer kartı rakibe teslim etmiş olursun. Kendin için en iyi desteyi oluştururken tam tersini rakibin için düşünmelisin. Onun iyi bir deste oluşturmasına asla izin vermemelisin. Seçtiğin kartları etkisiz bırakabilecek kartları ona vermemelisin. Örneğin Goblin Fıçısı seçmiş durumdaysan rakibine Tomruk vermemelisin.

Kural 3: Oyun kazandıracak kart seçmelisin

Bu mücadele etkinliğinde oyun kazandıracak kartlar seçebilmek son derece önemlidir. Bu nedenle ilk kuralda yer alan kartları aklında tutarak kart seçimi yapmaya çalışmalısın. Goblin Fıçısı, Mezarlık, Balon, Golem, Dev, Domuz Binicisi, Kraliyet Devi, Lav Tazısı, Elit Barbarlar ve Üç Silahşor oyun kazandırabilecek türden kartlardır. Fırsatını bulduğun zaman bunlardan en az birini seçmeye çalışmalısın.

Kural 4: Büyü kartlarına dikkat etmelisin

Bu etkinlikte karşıda neyin olacağını yarı yarıya tahmin edebilirsin. Dolayısıyla elinde güçlü büyü kartları bulundurmak iyi bir fikir olabilir. Roket, Yıldırım, Alev Topu ve Zehir kartlarından en az birisine kullanacağın destede yer vermeyi düşünmelisin.

Kural 5: Agresif değil sakin oynamalısın

Kısıtlı Deste Mücadelesi agresif oyun stili için çok uygun bir mücadele türü değildir. Bu nedenle savunma yapıp karşı saldırılarla rakibe üstünlük kurmaya çalışmak çok daha iyi bir fikirdir. Her şeyin doğru kartları seçmekle ilgilidir. Bu yüzden kusursuz oynasan bile elinde doğru kartlar yoksa oyunu kaybetmeye yakın taraf olabilirsin. Bu nedenle savunma ağırlıklı oynamak çok daha iyi bir fikirdir.

Bu ipuçlarından faydalanarak Kısıtlı Deste Mücadelesi etkinliğinden 9 galibiyet almayı başarabilirsin. Böylece sayısız ödülün sahibi olabilirsin. Tekrar hatırlatmam gerekirse bu etkinlik bir çekilişli mücadele etkinliğidir. Kendi kartlarını seçtiğin kadar rakibe bıraktığın kartlara da dikkat etmelisin. Eklemek istediğin veya paylaşmak istediğin belirli öneriler varsa yorum yaparak bunları paylaşabilirsin.

7 Comments

 1. Mehmet Efe Işık
  • Kaan Karadeniz
 2. İsim
  • Kaan Karadeniz
  • Ayxan
 3. Emre
  • Kaan Karadeniz

Leave a Reply

Reklam engelli...

Bu site ziyaretçilerine rahatsız olmayacakları alanda reklam göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen siteye destek olmak için reklamlara izin verin.

Refresh