Kasırgalı Dev Mezarlık destesi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

9 Cevaplar

 1. mehmet dedi ki:

  Mezarlık dönmezse Kıvılcıma karşı bişey yapamıyorum

 2. Mehmet efe ışık dedi ki:

  iyi güzel desteler ypıyorsunuz ama daha fazla meta destesi bulmanız lazım. meta daki en çok kullanılan desteler falan.Mesela gecenlerde bir cehennem ejderli haydutlu ve gece cadılı bir deste vardı hala çok kullanılıyor. ama siz paylaşmamışsınız.bir de yeni meta da kullanılan dev,madenci, gece cadısı elektro büyücü tomruk zehir buz ruhu goblinler destesi vardı. ama onu da paylaşmamışsınız.

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Güzel eleştiri teşekkür ederim. Bir süre meta kapsamındaki destelere ağırlık vermek sanırım çok daha iyi olacak. Bunu değerlendireceğim ve sitede mevcut metada yer alan desteler bulunacak. Söylediğiniz desteyle ben daha önce karşılaşmadım. Şimdilik bir şey diyemem.

   • Mehmet efe ışık dedi ki:

    crown champions final maçında nemsensei nin kullandığı deste.

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     İnceleyeyim tamamını. Herkese uygun bir desteyle elbette paylaşırım. Şampiyonada kullanılan desteleri buraya almak demek bol bol “işe yaramıyor” yorumuyla karşılaşmak demek. Malumun kimse desteleri o kadar iyi kullanamadığı için işe yaramadığını söylemek en basit yorum diyebilirim.

 3. Eren dedi ki:

  Sizin sayenizde 7. Arenaya düştüm bu sitedeki desteler arena düşürüyor

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Desteyi kaç kez kullandınız? Sitedeki tüm desteleri kullandınız mı? Şu an sitede test edilmemiş bir teste bulunmamaktadır. Bir deste sizin için işe yaramamış olabilir ama bir başkası için işe yaramayacak anlamına gelmez. Keyifli oyunlar dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir