Kasırgalı Dev İskelet & X-Yayı destesi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

14 Cevaplar

 1. Adem dedi ki:

  Arena düştüm kullanamadım desteyi, özellikle balon destelerine karşı çok zayıf. Sen 10-11 arası yolculuk yapıyosun ben 9-10 yinede sağol…

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Sanırım başkasıyla karıştırdın. 10-11 yolculuk yapmıyorum. 4000’in üzerine çıkıyorum, sonra deste denediğim için yeniden düşüyorum. Bu destenin hava savunması sıkıntılı ama diğer taraftan fazlasıyla kullanışlı bir destedir.

   • Adem dedi ki:

    Aşağıda 11-10 arasında sürekli yolculuk yapıyorum yazmışın yanlış mı anladım ama neyse destemi buldum ya bence en iyi deste kendin bulup oynayabildiğin destedir arena 11e çıkmak üzereyim…

    • Kaan Karadeniz dedi ki:

     O mesaj… 6 Ağustos 2017 tarihinde bir başkasına verdiğim cevaptı. Dediğim gibi şu an öyle bir durum yok.

 2. Enes dedi ki:

  Abi bu deste nasil beni 11. Arenaya cikarirmi
  Mega sovalye
  Binici
  Zehir
  Şövalye
  Cehennem ejderhası
  Yarasa
  Goblin cetesi
  Elektro

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İyi kullanırsan çıkabilir. Çok büyük eksiklikleri yok ama kulübe desteleri problem çıkartabilir. Özellikle Mega Şövalye kartını çok iyi kullanman gerek.

 3. SadeceBiri dedi ki:

  Benim sorunum da bu bende oyunun en önemli kartı olan elektro büyücü ve tomruk kartı yok bu yüzden deste bulmakta zorlanıyorum

 4. SadeceBiri dedi ki:

  Kombinasyon olarak dev iskelet kara prens+mezarlık kombinasyonun yapıyorum ama her zaman işe yaramıyor

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   İşte onun sebebi uygulanabilen kombinasyon yetersizliği. Mesela aktif kullandığım destede hem Buz Büyücüsü hem Elektro Büyücü var. Önünden tank gönderdiğim zaten onlardan birisini kullanıp diğerini savunmaya bırakabiliyorum. Bu sayede kombinasyon sayısı yükselmiş oluyor ve ben daha iyi hamleler yapabilme fırsatını elde ediyorum.

 5. SadeceBiri dedi ki:

  Bir sorum olacaktı kendimce bir deste oluşturdum ve deste şöyle ki;Dev iskelet-kara prens-mezarlık-cellat-buz büyücüsü-alev topu- çarpma – iskelet ordusu kullandığım deste bu şekilde ama domuz dağının ilerleyen bölümlerimde kullanamıyorum destenin tam olarak eksiklikleri neler?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kartlar birbiriyle uyumlu değil yani birbirini tamamlayan kartlar kullanmalısın. Bir kombinasyon oluşturmak bu desteyle çok kolay değil. Bu nedenle ne kadar iyi olursa olsun kullanmakta zorlanırsın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir