Kara Prens, Zehir ve P.E.K.K.A. destesi

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

 1. levent dedi ki:

  Kara prens bende yok ama bu deste beni çok sardı.
  Onun yerine prens vebenzeri kart önerileriniz varmı?

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Kara Prens özgün bir kart yani onun yerine farklı bir kart bulmak kolay değil. Belki Şövalye kartını kullanabilirsin ama aynı etki söz konusu olmayacaktır.

 2. CaptanCR dedi ki:

  Destenizde Büyücüyü İyi Kullanmak Gerekiyor Sanırsam.Benimde Bir Destem Vardı Şöyle:

  – Lav Tazısı

  – Mezarlık

  – Büyücü

  – Silahşör

  – Çarpma

  – Oklar

  – İskelet Ordusu

  – Minyon Sürüsü/Mega Dalkavuk

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Minyon Sürüsü ile kullandığında destenin iksir kullanım bedeli çok yüksek oluyor ve rakibin elinde Cellat varsa ilerlemen çok kolay değil. Minyon Sürüsü yerine Mega Dalkavuk koymam durumunda deste daha ideal hale dönüşüyor ama bu sefer rakibin elinde Üç Silahşor varsa çok büyük sıkıntı oluşuyor. Üç Silahşor kartının çok kullanılmadığı düşünülürse ikinci hali çok daha iyi. Vakit bulursam ileride sitede paylaşabilirim.

 3. 485414584 dedi ki:

  Deste aşırı berbat havaya vuran tek kart büyücü lav tazı balonlu adam geldi bide normal balonlu adam geldi napayım ben pekkayla kombomu yapayım büyücüyle balon atmasını bekleyip mi kullanayıp bu desteleri hazırlayana beni ulaştırırmısınız kim buluyo bunları gözüm kapalı daha iyi deste yapardım be en iyisi kendi desteme dönmek

  • Kaan Karadeniz dedi ki:

   Eleştirilere her zaman saygı duyarım. Destenin hava savunması konusunda yetersiz olduğu doğru ama bu deste savunma destesi değil. Rakibin elinde Balon varsa onu durdurmak için tek silah elbette Büyücü kartı. Her destenin zaafları ve aynı zamanda avantajlı yönleri vardır. Benim karşıma önceden ne geleceğini bilsem kusursuz deste oluşturabilirim ama iki kez hava saldırısı yapabilen desteler geldi diye tamamen deste işe yaramaz demek doğru gelmiyor bana. Desteleri ben hazırlıyorum, bir yerden alınmışsa içerisinde belirtiyorum. Varsa deste önerilerin bunları memnuniyetle paylaşırım. Gözün kapalı yapacağın destelere ihtiyaç yok, ihtiyacımız olan desteler taktiksel olarak kendini belli eden desteler. Sitede 200 veya daha fazla deste bulunmakta şu an. Her gün yenilerini eklemeye devam ediyorum. Bir desteyi kötü buldun diye tamamını kötülemek doğru değil.

   Keyifli oyunlar dilerim, önerilerini dört gözle bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir